Jedinečný koberec s pamätovou penou

Kód: DS34695508
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Vyskúšajte tento jedinečný koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni.

Táto nová protišmyková predložka k vani má výnimočný dizajnpraktický rozmer 55 x 40 cm, preto sa hodí do každej kúpeľni. Vyniká moderným a elegantným vzhľadom, takže ju môžete položiť, kamkoľvek budete potrebovať.

Využitie pamätového koberca je skutočne široké. Ľahko sa prenáša, preto vám poslúži nielen v kúpeľni, ale aj pri sprche.

Senzačný pamätový koberec do kúpeľne je vysoko absorpčný a rýchlo schnúci. Jeho vrchná vrstva je veľmi mäkká, príjemná, ale aj odolná.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCI PAMÄŤOVÝ KOBEREC DO KÚPEĽNE

Je pre vás dôležité zabezpečiť bezpečnosť pre seba a svoju rodinu v každej časti vášho domova? Hneď teraz môžete vyskúšať a oceniť kvalitu vynikajúceho koberca do kúpeľne. Je elegantný, praktický a veľmi príjemný na dotyk. Navyše ho ľahko prenesiete do akejkoľvek miestnosti vo vašom byte podľa potreby.

  • s kvalitnou absorpčnou vrstvou
  • protišmykový
  • elegantný dizajn
  • ideálny rozmer
  • široké využitie

 koberec-s-pamatovou-penou

S KVALITNOU ABSORPČNOU VRSTVOU

Tento senzačný koberček do kúpeľne je veľmi savý a úžasne odolný vďaka kvalitným materiálom. Vrchná časť je vyrobená z unikátnej absorpčnej penovej vrstvy, ktorá dokáže absorbovať vodu okamžite.

 

PROTIŠMYKOVÁ

Bezpečie v kúpeľni je veľmi dôležité. Najmä keď je mokro a všade sa šmýka. S vynikajúcou protišmykovou predložkou do kúpeľne zabezpečíte bezpečnosť hravo. Koberec výborne vsiakne vodu, a navyše vám zabezpečí stabilitu. Budete môcť na ňom pohodlne stáť, vôbec sa nešmyknete, pretože má protišmykovú podložku.

 

ELEGANTNÝ DIZAJN

Vďaka svojmu elegantnému dizajnu sa hodí do každej domácnosti. Kdekoľvek ho položíte, vytvorí vám nádherný priestor. Keďže má na spodnej časti protišmykovú vrstvu, nebude sa na podlahe krčiť, ak po ňom niekto prejde. Stále zostane pekný.

 

 unikatny-koberec-s-pamatovou-penou

 

IDEÁLNY ROZMER

Rozmer tejto praktickej kúpeľňovej predložky k vani je 55 x 40 cm. Je to ideálna veľkosť pre umiestnenie do akejkoľvek veľkej kúpeľni. Ľahko sa s ňou manipuluje a v prípade potreby ju môžete kedykoľvek premiestniť.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Vyrobené z polyesteru, viskoelastickej peny a gumy
  • Protišmykové a ultraabsorpčné (absorbuje 2-krát rýchlejšie ako iné podobné koberce)
  • Jednoduché čistenie (pranie v práčke)
  • Rozmery: 55 x 40 x 1 cm

 

NÁŠ TIP

DOKONALÁ OCHRANA NA DVERE PROTI PRIEVANU

 

ochrana proti prievanu - obojstranné tesnenie pod dvere

 

Unikátna ochrana proti prievanu vám poskytne dokonalú izoláciu pred prievanom, únikmi tepla, hmyzom,  hlukom či zápachom. Je to perfektné riešenie, ktoré vám pomôže izolovať váš domov počas ktorejkoľvek sezóny.

 

 

UNIKÁTNE PROTIŠMYKOVÉ PODLOŽKY POD KOBEREC 

protišmykové podložky pod koberec

Rozlúčte sa so šmýkajucími kobercami a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie protišmykové podložky pod koberec. Od teraz sa nemusíte báť, že zakopnete o koberec, alebo že sa na ňom pošmyknete.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ PODLOŽKA DO KÚPEĽNE

 

protišmyková podložka do kúpeľne

 

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - protišmyková podložka do sprchy a vane. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte.

 

  

PROTIŠMYKOVÁ SVIETIACA PÁSKA NA SCHODY

 

protišmyková svietiaca páska na schody

 

Máte klzkú podlahu? Chcete predísť nebezpečnému pádu zo schodov? S tým Vám pomôže táto jedinečná páska proti pošmyknutiu. Dodá vám potrebnú oporu a stabilitu aj na klzkých povrchoch.

 

 

PRAKTICKÉ BRANO NA DVERE

 

brano na dvere

 

Vyskúšajte špeciálne brano na dvere a už nikdy nebudete mať problém s otvorenými dverami. Tie sa vám pomocou tohto jedinečného zatvárača dverí pohodlne zatvoria úplne samé.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: