Jedinečný protišmykový koberec nielen do kúpeľne

Kód: DS27366541
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Vyskúšajte tento jedinečný protišmykový koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni.

Táto nová protišmyková predložka k vani má výnimočný dizajnpraktický rozmer 40 x 60 cm, preto sa hodí do každej kúpeľni. Vyniká moderným a elegantným vzhľadom, takže ju môžete položiť, kamkoľvek budete potrebovať.

Využitie protišmykového koberca je skutočne široké. Ľahko sa prenáša, preto vám poslúži nielen v kúpeľni, ale aj pri bazéne, alebo dokonca aj ako koberček k miske pre vášho domáceho miláčika.

Senzačný protišmykový koberec do kúpeľne je vysoko absorpčný a rýchlo schnúci. Jeho vrchná vrstva je veľmi mäkká, príjemná, ale aj odolná. Spodná časť je potiahnutá protišmykovou vrstvou.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie protišmykového koberca za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCI PROTIŠMYKOVÝ KOBEREC DO KÚPEĽNE

Je pre vás dôležité zabezpečiť bezpečnosť pre seba a svoju rodinu v každej časti vášho domova? Hneď teraz môžete vyskúšať a oceniť kvalitu vynikajúceho protišmykového koberca do kúpeľne. Je elegantný, praktický a veľmi príjemný na dotyk. Navyše ho ľahko prenesiete do akejkoľvek miestnosti vo vašom byte podľa potreby.

  • s kvalitnou absorpčnou vrstvou
  • protišmykový
  • rýchloschnúci
  • elegantný dizajn
  • ideálny rozmer
  • široké využitie

 

 protismykovy-koberec-nie-len-do-kupelne

S KVALITNOU ABSORPČNOU VRSTVOU

Tento senzačný koberček do kúpeľne je veľmi savý a úžasne odolný vďaka kvalitným materiálom. Vrchná časť je vyrobená z unikátnej absorpčnej penovej vrstvy, ktorá dokáže absorbovať vodu okamžite.

 

PROTIŠMYKOVÁ

Bezpečie v kúpeľni je veľmi dôležité. Najmä keď je mokro a všade sa šmýka. S vynikajúcou protišmykovou predložkou do kúpeľne zabezpečíte bezpečnosť hravo. Koberec výborne vsiakne vodu, a navyše vám zabezpečí stabilitu. Budete môcť na ňom pohodlne stáť, vôbec sa nešmyknete, pretože má protišmykovú podložku.

 

RÝCHLOSCHNÚCA

Výborný protišmykový koberec do kúpeľne je skutočne veľmi praktický, pretože schne veľmi rýchlo.

 

 jedinecny-protismykovy-koberec

 

ELEGANTNÝ DIZAJN

Vďaka svojmu elegantnému dizajnu sa hodí do každej domácnosti. Kdekoľvek ho položíte, vytvorí vám nádherný priestor. Keďže má na spodnej časti protišmykovú vrstvu, nebude sa na podlahe krčiť, ak po ňom niekto prejde. Stále zostane pekný.

 

IDEÁLNY ROZMER

Rozmer tejto praktickej kúpeľňovej predložky k vani je 40 x 60 cm. Je to ideálna veľkosť pre umiestnenie do akejkoľvek veľkej kúpeľni. Ľahko sa s ňou manipuluje a v prípade potreby ju môžete kedykoľvek premiestniť.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE - AJ K MISKÁM DOMÁCICH ZVIERATIEK

Využitie tohto jedinečného protišmykového koberca do kúpeľne je skutočne veľmi široké. Keďže sa ľahko prenáša, poslúži vám napríklad aj pri vašom bazéne.

Mimoriadne poslúži aj ako koberček k miske pre domáce zvieratká. Koberček sa nešmýka a navyše absorbuje akúkoľvek tekutinu, ktorá by sa mohla z misky vyliať.

 

 protismykovy-koberec

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Protišmykový koberec
  • Rozmer 40 x 60 cm
  • Výborná savosť
  • Rýchlo schnúci

 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÝ VANKÚŠ DO VANE

 

vankúš do vane

 

Spoznajte tento jedinečný vankúš do vanevďaka ktorému si doprajete nezabudnuteľný relaxačný kúpeľ v pohodlí vášho domova. Vankúš vám poskytne potrebný komfort a pohodlie. Stačí už len pridať penu do kúpeľa, teplú vodu a sviečky.

 

 

JEDINEČNÁ FILTRAČNÁ SPRCHOVÁ HLAVICA S MINERÁLMI

 

filtračná sprchová hlavica s minerálmi

 

Spoznajte vynikajúcu filtračnú sprchovú hlavicu s minerálmi a citrónovou vložkou. Už po prvom sprchovaní pocítite jej výhody, ako sú jemnejšia pokožka tela i hlavy, kvalitnejšie vlasy a relaxačné účinky aromaterapie.

 

 

JEDINEČNÝ BEZDOTYKOVÝ DÁVKOVAČ MYDLA

 

bezdotykový dávkovač mydla

 

Spoznajte tento jedinečný bezdotykový dávkovač mydla, vďaka ktorému bude umývanie rúk maximálne hygienické, komfortné a rýchle. 

 

 

ÚŽASNÉ CITRÓNOVÉ ČISTIACE TYČINKY PRE ODTOKY

 

citrónové čistiace tyčinky pre odtoky

 

Vyskúšajte vynikajúce citrónové čistiace tyčinky pre odtoky, ktoré prinášajú nový spôsob, ako udržiavať vaše odtoky čisté, voňavé a bez problémov. V okamihu vyriešite problémy s upchatými odtokmi a nepríjemným zápachom vo vašej domácnosti.

 

 

ŠUMIVÉ GULE DO KÚPEĽA

šumivé gule do kúpeľa

Šumivé gule do kúpeľa - Rosé - táto zmyselná šumivá gula do kúpeľa navodí tú najromantickejšiu atmosféru. Doplňte váš kúpeľ o lupene ruží a zažite tie najromantickejšie chvíle plné vášne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: