Praktická teleskopická stierka na okná

Kód: DS82423340
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Vyskúšajte praktickú teleskopickú stierku na okná vo vašom dome, byte, či na chalupe, ktorá vám mimoriadne urýchli umývanie okien. Vaše okná budú žiariť čistotou. Navyše oceníte jej dokonalé využitie najmä pri umývaní vysokých okien, okenných dverí na terasách, ako aj okien vášho auta.

Umývanie okien skutočne nezaberie veľa času a vaše okná budú dokonalo čisté. Dôvodom je kompaktnosť všetkých prvkov teleskopickej stierky na umývanie okien. Je ako stvorená aj pre starších ľudí, nakoľko čistenie okien touto stierkou je bezpečnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie v porovnaní s klasickým čistením.

K dispozícii máte umývaciu podložku s plochou 29 x 9 cm, na ktorú si pohodlne upevníte čistiacu utierku. Praktickú teleskopickú tyč si nastavíte podľa vašich požiadaviek a potrieb až do dĺžky 125 cm. K teleskopickej tyči pohodlne pripevníte aj kvalitnú silikónovú stierku.

Kvalitné materiály, rýchla a jednoduchá manipulácia sú zárukou, že s touto teleskopickou stierkou na okná budete skutočne veľmi spokojní.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie  magnetického čističa okien za zvýhodnenú cenu alebo 3-balenie čističa okien s DOPRAVOU ZDARMA.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA TELESKOPICKÁ STIERKA NA OKNÁ

Prach v ovzduší a dážď sa veľmi nepekne odzrkadlia na čistote okien. Ak chcete, aby práve vaše okná žiarili aj napriek tomu čistotou, vyskúšajte vynikajúcu teleskopickú stierku na okná. Umývanie okien vám totiž nezaberie veľa času a výsledok bude perfektný.

 

 teleskopicka-stierka-na-okna-unikatna

NA VŠETKY TYPY OKIEN

Jedinečná teleskopická stierka na umývanie okien je ideálna na všetky typy okien. Veľmi dobre poslúži nielen pri klasických oknách v domácnostiach, ale dokonca aj pri moderných vysokých oknách, resp. pri okenných dverách. Pohodlne si vyčistíte aj okná vašim automobilov.

 

TELESKOPICKÁ TYČ

Táto praktická teleskopická stierka na okná je unikátny čistič okien, ktorý disponuje kvalitnou teleskopickou tyčou. Pohodlne ju dokážete vysunúť až na dĺžku 125 cm. Dokonalo dosiahnete aj na bežne neprístupné vyššie časti okien. Už žiadne zbytočné naťahovanie sa, žiadne stavanie sa na stoličky a podobne. Vďaka tejto výbornej teleskopickej stierky na umývanie okien budete umývať pohodlne, rýchlo a hlavne bezpečne.

 

S VYMENITEĽNÝMI UTIERKAMI

Na dosiahnutie dokonalo čistých okien vám poslúži stierka s umývacou podložkou s plochou 29 x 9 cm. K tejto podložke jednoducho pripnete utierku pomocou spôn. V prípade, že je utierka znečistená, môžete ju pohodlne vymeniť za novú.

 

 prakticka-teleskopicka-stierka-na-okna

SO SILIKONOVOU STIERKOU

Teleskopická stierka na okná je dodávaná aj so silikónovou stierkou. Táto sa jednoducho upevní k teleskopickej tyči a vy máte okamžite k dispozícii prístroj 2 v 1.

  • Umývacia podložka umyje okná
  • Následne odstránite prebytočnú vodu z okien pomocou tejto špeciálnej silikónovej stierky.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia s unikátnou teleskopickou stierkou na umývanie okien je veľmi jednoduchá, rýchla a pohodlná.

Jednotlivé časti do seba výborne zapadnú a zaistia sa pomocou rôznych klipov.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Táto výborná teleskopická stierka na okná je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov. Poslúži vám nespočetne veľa krát pri umývaní rôznych typov okien.

 

 unikatna-teleskopicka-stierka-na-okna

SADA OBSAHUJE:

  • umývačku okien s vymeniteľnou utierkou (2 ks v súprave)
  • silikónovú stierku
  • teleskopická tyč: 77 / 125 cm
  • šírka podložky: 29 x 9 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: