Vynikajúci čistič žalúzií

Kód: DS62155993
€11,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte vynikajúci čistič žalúzií a užívajte si pohľad na čisté, lesklé a pekné žalúzie. Vďaka čističa na žalúzie to zvládnete rýchlo, jednoducho a kvalitne.

Keďže vás dokonalo zbaví prachu, ktorý sa na žalúziách tak ľahko usádza, je výborným pomocníkom aj pre ľudí s alergiou na prach.

Vďaka ergonomickému tvaru je manipulácia s touto praktickou kefou na žalúzie veľmi jednoduchá a komfortná.

Unikátny čistič žalúzií je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho vysokú trvácnosť. Mikrovlákno na čistiacich nástavcoch disponuje unikátnymi čistiacimi vlastnosťami.

Čistenie pomocou tohto spoľahlivého čističa žalúzií je skutočne veľmi rýchle, pretože dokáže naraz čistiť až 6 lamelí a to z oboch strán – zhora i zdola.

Takéhoto pomocníka ako je vynikajúci čistič žalúzií oceníte v každej domácnosti.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame 2-balenie čističa žalúzií za zvýhodnenú cenu.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SPOĽAHLIVÝ ČISTIČ ŽALÚZIÍ

Umyť okná? To áno, to nie je až také náročné. Ale žalúzie, tie sa nikomu nechce čistiť. Odteraz sa však aj to zmení. Vyskúšajte vynikajúci, praktický a spoľahlivý čistič žalúzií a aj tie vaše žalúzie budú žiariť čistotou. Jednoducho odstránite prach z každej žalúzie osobitne.

Je ideálnym pomocníkom pre ľudí s alergiou na prach. Prach sa na žalúziách usadí a pri manipulácií so žalúziami sa môže zvíriť naspäť do ovzdušia. Pri pravidelnom čistení žalúzií tomuto javu môžete predchádzať.

 

 jedinecny-cistic-zaluzii

KVALITNÉ MATERIÁLY

Unikátny čistič na žalúzie je vyrobený z kvalitných materiálov. Odolná plastová úchytka tejto kefy na žalúzie zaručuje dobrú trvácnosť materiálu. Mikrovlákno na čistiacich nástavcoch disponuje výbornými čistiacimi vlastnosťami. Čistič žalúzií budete využívať dlho a kvalita jeho práce zaručí vašu spokojnosť.

 

AŽ 7 ČISTIACICH HROTOV

Tento jedinečný čistič na žalúzie má na sebe až 7 čistiacich nástavcov - čistiacich hrotov, čo znamená, že čistenie žalúzií zvládnete omnoho rýchlejšie.

 

ERGONOMICKÝ TVAR

Vynikajúci čistič žalúzií má ergonomický tvar, čo uľahčuje manipuláciu s nim. Jednoducho, pohodlne a kvalitne vyčistíte vaše žalúzie a po použití čistiace nástavce – čistiace hroty jednoducho vysuniete a opláchnete pod vodou.

 

 cistic-zaluzii

 

JEDNODUCHÝ SPÔSOB ČISTENIA ŽALUZIÍ

Spôsob čistenia žalúzií pomocou tejto špeciálnej kefy na žalúzie je úžasne jednoduchý a rýchly.

Čistiace hroty zasuniete medzi jednotlivé lamely na žalúziách. Pohybom čističa doľava a doprava čistíme žalúzie od nečistôt. Takto môžeme pretrieť žalúzie aj viackrát za sebou, aby sme docielili ešte kvalitnejší efekt.

 

AKO TO FUNGUJE?

Unikátny čistič žalúzií funguje naozaj veľmi spoľahlivo. Špeciálny materiál mikrovlákna účinne viaže prach priamo zo žalúzií. Žalúzie budú žiariť čistotou.

 

POMOCNÍK DO KAŽDEJ DOMÁCNOSTI

Čisté okná a žalúzie – to je sen v každej domácnosti. Odteraz sa stane realitou. Najskôr jednoducho a rýchlo očistíte žalúzie na oknách od prachu a následne umyjete okná čističom okien: NÁJDETE TU Čistič okien a čistič žalúzií sú ideálnymi pomocníkmi do každej domácnosti.

 

 cistic-zaluzii-jedinecny

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: celková dĺžka čističa 16,5 cm x výška 13,5 cm x hrúbka 2 cm
  • Materiál úchytky: plast
  • Materiál čistiacich nástavcov: mikrovlákno
  • Dĺžka samotných čistiacich nástavcov: 8,5 cm
  • Farba: žltá a oranžová

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: