Vynikajúca teleskopická prachovka

Kód: DS89199449
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte vynikajúcu teleskopickú prachovku z mikrovlákna a váš domov bude žiariť čistotou dokonca aj na tých najmenej prístupných miestach.

Senzačný výsledok v upratovaní dosiahnete najmä vďaka teleskopickej tyči a dvom nástavcom – plochému a okrúhlemu. Oba nástavce sa dajú ohnúť podľa potreby do rôznych uhlov.

Dĺžka jedinečnej teleskopickej prachovky sa dá nastaviť od dĺžky 84 cm po dĺžku 250 cm. Poľahky dosiahnete aj na  vysoké plochy, ako sú skrine, lustre, garniže a podobne .

Bezpečnosť pri použití teleskopickej prachovky z mikrovlákna je tiež veľmi dôležitá. Má pogumovanú rúčku, takže je protišmyková. Dobre sa s touto prachovkou manipuluje, pretože je aj veľmi ľahká. Je výnimočne vhodná pre starších ľudí.

Využitie teleskopickej prachovky je široké a to najmä v domácnostiach, v kanceláriách, na chalupe a podobne.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÁ TELESKOPICKÁ PRACHOVKA

Aj vy túžite po tom, aby váš domov žiaril čistotou? Je jedno, aký máme vek, čistota je pre nás ľudí veľmi dôležitá, a to najmä v dnešnej dome alergií. Táto jedinečná praktická teleskopická prachovka umožní docieliť čistý domov každému, pretože všade dosiahne a výborne sa s ňou manipuluje.

 

teleskopická-prachovka

 

2 RÔZNE NÁSTAVCE

Jedinečná teleskopická prachovka vám umožní dostať sa aj do tých najneprístupnejších miest. Tajomstvom je teleskopická tyč a možnosť výberu z dvoch nástavcov.

 • pozdĺžny – učený na štrbiny a rovné plochy
 • okrúhla kefa – dôkladne odstráni aj pavučiny a prach spoza skríň, pri strope a z nábytku

Využitie teleskopickej prachovky je ešte omnoho širšie. Na mnohé bežne neprístupné miesta sa dostanete vďaka voľne ohybným nástavcom.

 

TELESKOPICKÁ RUKOVÄŤ

S touto praktickou teleskopickou prachovkou z mikrovlákna dosiahnete skutočne všade. Veľkým pomocníkom je vynikajúca teleskopická tyč. V zloženom prevedení má dĺžku 84 cm a po rozložení dosahuje až senzačných 250 cm. Úchvatné však je, že prachovku nemusíte rozťahovať na maximálny rozsah. Nastavíte si jednoducho dĺžku, ktorú aktuálne potrebujete.

 

ŠPECIÁLNE MIKROVLÁKNO

Jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým vás táto unikátna teleskopická tyč zbaví prachu a rôznych nečistôt, získala použitím mikrovlákna v čistiacich metličkách - nástavcoch.

 

teleskopicka-prachovka

 

BEZPEČNOSŤ - PROTIŠMYKOVÁ RUKOVÄŤ

Aj pri tak bežných a jednoduchých činnostiach, ako je upratovanie domácnosti, je potrebné dbať na bezpečnosť. Výborná teleskopická tyč z mikrovlákna je neobvykle ľahká, čo je veľmi praktické, lebo vás nebude bolieť z utierania ruka.

Teleskopická tyč vyrobená z nerezovej oceli má kvalitnú protišmykovú rukoväť. Aj tento prvok výrazne zvýši vašu bezpečnosť. Navyše je vo farbe tak, aby ladila s celkom.

 

IDEÁLNA POMÔCKA AJ PRE STARŠÍCH ĽUDÍ

Mnohokrát sa pri upratovaní stretávame s problémom, že na niektoré plochy jednoducho bežne nedočiahneme. Túto situáciu rieši práve táto unikátna teleskopická prachovka.

Nemusíte sa postaviť na stoličku, alebo stôl, aby ste vyčistili vrchné plochy. Stačí vysunúť teleskopickú tyč prachovky a poľahky dosiahnete všade tam, kde to akurát potrebujete. Je to skutočne ideálnym riešením aj pre starších ľudí, kde je práve bezpečnosť pri každodenných aktivitách veľmi dôležitá.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA PRE DOKONALÚ ČISTOTU

Vďaka vynikajúcej teleskopickej prachovke z mikrovlákna dosiahnete ideálne čisté prostredie veľmi jednoducho. Je to praktická novinka, ktorá je vhodná na upratovanie v domácnosti, v garáži, na chate, ale aj v kanceláriách a podobne.

Upratovanie je veľmi rýchle, jednoduché a pohodlné. Stačí pripevniť vhodný nástavec, podľa potreby ho zahnúť, vysunúť teleskopickú tyč a prachovka je pripravená na utieranie.

Čistenie nástavcov je tiež úplne jednoduché. Okrúhlu kefu stačí vyprášiť a plochý nástavec zvliecť a v prípade potreby oprať.

Takéto rýchle upratovanie si každý obľúbi.

 

teleskopická-prachovka-z-mikrovlákna

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: šedá/strieborná
 • materiál palice: plast + nehrdzavejúca oceľ
 • materiál metličky: mikrovlákno
 • tvar štetca: podlhovastý / okrúhly.
 • rozmery okrúhlej kefy (dĺžka / šírka): 40 x 16 cm
 • rozmery pozdĺžneho nástavca(dĺžka / šírka): 40 x 7 cm
 • rozmery kefy s teleskopickou rukoväťou (dĺžka / šírka): 84 - 250 x 60 cm
 • hmotnosť: 376 g
 • hmotnosť v balení: 306 g
 • sada obsahuje:
  • teleskopická palica
  • okrúhla kefa
  • pozdĺžna kefa

 

NÁŠ TIP

 

KOMPAKTNÝ RUČNÝ VYSÁVAČ SO SILNÝM VÝKONOM

 

ručný vysávač do auta - bezdrôtový

 

Výkonný ručný vysávač do auta vám zabezpečí čistotu a sviežosť po akej ste v aute vždy túžili. Už žiadne obmedzovanie sa kvôli omrvinkám! Všetko sa vysaje kedykoľvek, rýchlo a jednoducho.

 

 

ROZPRAŠOVACÍ MOP

rozprašovací mop

Šetrite si chrbát a ruky. Spoznajte praktické a účinné riešenie ako si poradiť s umývaním podlahy. Vyskúšajte tento mop s rozprašovačom, ktorý si poradí s každou podlahou.

 

 

SENZAČNA ELEKTRICKÁ ROTAČNÁ PRACHOVKA

elektrická rotačná prachovka

Vďaka úžasnej elektrickej rotačnej prachovke bude váš domov žiariť čistotou. Tento vysokovýkonný spotrebič veľmi moderne a účinne zabezpečí, že si budete môcť užiť čistý domov bez prachu za pár minút.

 

 

ŠPECIÁLNY ROBOTICKÝ MOP

 

robotický vysávač

 

Vyskúšajte populárny robotický vysávač s mopom a užívajte si čistú dlážku vo vašej domácnosti bez zbytočnej námahy. Takéto čistenie – zametanie a umývanie podlahy je skutočne rýchle, pohodlné a vysoko účinné.

 

 

OBOJSTRANNÝ MAGNETICKÝ ČISTIČ OKIEN - NA DVOJSKLO AJ TROJSKLO

 

magnetický čistič okien na dvojsklo aj trojsklo

 

Vynikajúci obojstranný magnetický čistič okien vám pomôže vyčistiť okná na ťažko prístupných miestach. Budú žiariť čistotou a to len za pár minút.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: