DVOJBALENIE - Profesionálne madlo do kúpeľne, WC, vane aj sprchového kútu

Kód: DA20244925
€35,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Spoznajte toto jedinečné držadlo do kúpeľne, WC aj sprchového kútu, ktoré Vám dodá potrebnú oporu. Vďaka mimoriadne silným prísavkám dokonale drží na svojom mieste.

K inštalácii nie je potrebné žiadne vŕtanie ani lepenie. Stačí očistiť povrch a pomocou prísaviek nainštalovať madlo. Ideálna pomôcka pre seniorov, tehotné, ľudí po úraze alebo s horšou mobilitou, pre deti a pre zvýšenie bezpečnosti v sprche alebo vo vani.

Špeciálny dizajn je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť a jednoduchosť pri použití. Maximálne pevný úchop s protišmykovým dizajnom poskytne potrebnú stabilitu a oporu. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE MADLO DO SPRCHY A NA WC

Hľadáte spoľahlivé madlo pre lepší a bezpečnejší pohyb vašich blízkych na WC alebo v sprche? Zvíšte ich bezpečnosť pri každodenných činnostiach. Pomôže Vám s tým toto jedinečné madlo – držiak do sprchy a na WC. Inštaluje sa pomocou skutočne pevných prísaviek, ktoré znesú vysokú záťaž.

 madlo-do-kupelne,wc-a-vane

PRE SENIOROV A ĽUDÍ S OBMEDZENOU MOBILITOU

Toto univerzálne madlo je skvelý pomocník pre seniorov, ľudí s obmedzenou mobilitou, deti, tehotné, pre ľudí po úrazoch ako aj v ťažko prístupných miestach a pre lepšiu bezpečnosť. Uchytí sa jednoducho pomocou prísaviek a nie je potrebné vŕtanie ani žiaden inštalačný materiál. Takto si ho nainštaluje pohodlne naozaj každý.

 

ROBUSTNÉ A BEZPEČNÉ PRÍSAVKY

Špeciálne protišmykové prísavky sú vybavené vysokou priľnavosťou, čo zabezpečí dokonalé prisatie držadla k povrchu. Vďaka tomu spĺňajú najvyššie kritériá. Držadlo je takto dokonale prenosné , kompaktné s jednoduchou inštaláciou za menej ako 5 sekúnd.

 madlo-do-wc,kupelne

VYUŽIJETE HO KDEKOĽVEK

Toto univerzálne madlo využijete kdekoľvek v domácnosti. Môžete ho používať na WC, v kúpelni, kuchyni a inde. Môžete ho nainštalovať do akejkoľvek výšky a v prípade potreby upraviť podľa vaších potrieb. Je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Na pripevnenie tohto madla nie je potrebné žiadne vŕtanie ani lepenie. Vysoko účinné prísavky dokonale držia na akýchkoľvek obkladačkách. Na pripevnenie dôkladne očistite povrch. Jednoduchým stlačením klapky sa prísavka stiahne a podrží madlo na mieste. Zdvihnutá klapka uvoľní prísavku, potom stačí madlo uvoľniť nadvihnutím úchytu na prísavke.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A MODERNÝ DIZAJN

Pri výrobe tohto držadla boli použité najkvalitnejšie materiály a špeciálna technológia výroby pre maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Vďaka tomu je úchyt mimoriadne pevný a stabilný. Vďaka modernému a štýlovému dizajnu sa držadlo hodí do každej domácnosti.

 

 madlo-do-kupelne

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Dĺžka rukoväte 30cm
  • *Farba: modrá, čierna, sivá, zelená- farbu produktu odosielame na základe našej skladovej dostupnosti.

 


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: