Nastaviteľný držiak sprchy s prísavkou

Kód: DS29494346
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Kvalitný držiak sprchy s výkonnou prísavkou umožňuje flexibilné umiestnenie vašej sprchy kdekoľvek v kúpeľni, zabezpečujúc stabilné uchytenie na rôzne povrchy.

S praktickým klipom môžete jednoducho odpojiť držiak od steny, čím pohodlne premiestnite a prispôsobíte polohu vašej sprchy.

Kompaktný dizajn s praktickými rozmermi poskytuje dostatok priestoru pre sprchovú hlavicu, zatiaľ čo moderná strieborná farba pridáva elegantný dotyk do každého kúpeľňového interiéru.

Originálny držiak sprchovej hlavice je vyrobený z odolného plastu ABS s imitáciou ocele, zabezpečuje spoľahlivý výkon a bezproblémové používanie v každej kúpeľni.

Navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť, tento držiak sprchy s prísavkou zabezpečuje stabilné a pohodlné používanie, pričom dodáva vášmu sprchovému zážitku extra úroveň komfortu.


 

NÁŠ TIP

Spoznajte tento jedinečný vankúš do vane, vďaka ktorému si doprajete nezabudnuteľný relaxačný kúpeľ v pohodlí vášho domova.

Pozrite si aj ďalšie doplnky do Vašej kúpelne a domácnosti

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ DRŽIAK SPRCHY S PRÍSAVKOU

Optimalizujte svoju sprchovú rutinu s naším praktickým držiakom sprchy, ktorý je vybavený spoľahlivou a silnou prísavkou. Vďaka tejto inovatívnej prísavke môžete tento držiak umiestniť prakticky kdekoľvek v kúpeľni podľa vašich potrieb.

 • spoľahlivá silná prísavka pre stabilné uchytenie
 • špeciálny klip na jednoduché premiestňovanie
 • praktické rozmery a moderný dizajn
 • kvalitný materiál pre odolnosť a eleganciu
 • bezpečné a pohodlné použitie v kúpeľni

nastaviteľný držiak sprchy s prísavkou 

SO SPOĽAHLIVOU SILNOU PRÍSAVKOU

Originálny držiak sprchy vyniká svojou spoľahlivou silnou prísavkou, ktorá zabezpečuje stabilné uchytenie na rôznych povrchoch. Nielenže držiak spoľahlivo podporuje sprchovú hlavicu, ale tiež vám umožňuje prispôsobiť umiestnenie podľa vašich predstáv.

 

ŠPECIÁLNY KLIP PRE JEDNODUCHÉ PREMIESTŇOVANIE

So špeciálnym klipom je preloženie držiaka sprchovej hlavice na iné miesto hračka. Jednoduché odpojenie od steny vám umožňuje flexibilitu a pohodlie pri premiestňovaní, či už chcete zmeniť polohu alebo upraviť výšku nastavenia sprchy. Získate možnosť nového sprchového zážitku.

 

VÝBORNÝ DRŽIAK SPRCHY S PRAKTICKÝMI ROZMERMI

Jedinečný držiak sprchy sa vyznačuje výbornými rozmermi, čo znamená, že poskytuje dostatok priestoru pre sprchovú hlavicu. Jeho kompaktný dizajn nezaberie veľa miesta, ale zároveň zabezpečuje efektívne a pohodlné používanie.

 • hĺbka: 10,5 cm
 • priemer prísavky: 7 cm

praktický držiak sprchy s prísavkou 

MODERNÝ DIZAJN DO KAŽDÉHO INTERIÉRU

S moderným dizajnom v striebornej farbe pridá náš praktický držiak sprchy elegantný dotyk do každého kúpeľňového interiéru. Jeho estetický vzhľad je harmonickým doplnkom ku každému dekoru, čím vytvára príjemný vizuálny dojem.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Vyrobený z kvalitného plastu ABS s imitáciou ocele, kombinuje tento držiak sprchovej hlavice vynikajúcu trvanlivosť s atraktívnym vzhľadom. Materiál je odolný voči vlhkosti, čo zaručuje dlhú životnosť a bezproblémové používanie.

 

BEZPEČNÉ POUŽITIE

Dôverujte nášmu držiaku sprchy s prísavkou, ktorý je navrhnutý s dôrazom na bezpečné použitie. Jeho pevné uchytenie a stabilný klip zabezpečujú, že váš sprchový zážitok bude nielen pohodlný, ale aj bezpečný.

Investujte do kvality a praktickosti s naším držiakom sprchy s prísavkou - pre sprchový zážitok, ktorý prispôsobíte podľa svojich potrieb. Navyše zvýraznite svoju kúpeľňu moderným a funkčným doplnkom.

 držiak sprchy s prísavkou

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • držiak sprchovej hlavice
 • silná prísavka - držiak pripevníte kdekoľvek
 • špeciálny klip pre jednoduché odpojenie držiaka od steny
 • materiál: plast (ABS) - pevný plast imitujúci oceľ
 • hĺbka: 10,5 cm
 • priemer prísavky: 7 cm
 • strieborná farba

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: