Robustný luskáčik na orechy - pákový

Kód: DS32739651
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Lúskajte orechy rýchlo a s maximálnou ľahkosťou. Pákový luskáčik na orechy sa stane verným pomocníkom v každej domácnosti.

Robustná konštrukcia luskáčika si hravo poradí s veľkými vlašskými orechmi, ale aj s malými lieskovými orieškami či pistáciami. Luskáčik sa dá jednoducho nastaviť podľa veľkosti orechov.

Výnimočnosť luskáčika na orechy spočíva v páke, na ktorú sa vyvíja tlak zhora. To umožňuje lúpanie orechov úplne bez námahy a navyše odstránite tvrdú škrupinu bez poškodenia orecha.

Praktickosť tohto luskáčika na orechy oceníte aj vďaka drevenému podstavcu. Ten zaisťuje stabilitu počas lúpania orechov. Okrem toho sa ľahko čistí a je mimoriadne odolný voči poškodeniu.


 

NÁŠ TIP

Nezastupiteľné miesto v kuchyni má tiež poriadna brúska na nože.

Pozrite si aj ďalšie produkty z našej ponuky kuchynských doplnkov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SENZAČNÝ PÁKOVÝ LUSKÁČIK NA ORECHY

Aj vy si radi doprajete orechy plné vitamínov? Okrem toho, že sú zdraviu prospešné, zvyknú mať aj veľmi tvrdú škrupinu a častokrát je prirovnanie “tvrdý oriešok” použité oprávnene. Lúpanie orechov vám výrazne zjednoduší tento praktický pákový luskáčik na orechy.

  • Má pevnú a robustnú konštrukciu
  • Je odolný voči mechanickému poškodeniu
  • Dá sa prispôsobiť veľkosti orechov
  • Páka znižuje únavu rúk
  • Orechy ostávajú nepoškodené
  • Drevený podstavec zabezpečuje stabilitu
  • Jednoduché čistenie a údržba

 premiovy robustný luskáčik na orechy - pákový

MATERIÁL, KTORÝ NIKDY NESKLAME

Pákový luskáčik na orechy je vyrobený z nerezovej ocele. Kvalitným spracovaním získal mimoriadnu pevnosť a s prehľadom si poradí aj s tými najtvrdšími orechmi.

 

ODOLNOSŤ

Neoceniteľnou vlastnosťou luskáčika na orechy je práve odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Tú môžeme opäť pripísať nerezovej oceli. Keďže nepodlieha korózii ani deformáciám, je ideálnym materiálom pre zariadenie tohto typu.

 

PRE VŠETKY DRUHY A VEĽKOSTI ORECHOV

Spoznajte rýchly a jednoduchý spôsob, ako lúskať orechy, a to bez ohľadu na ich druh či veľkosť. Pákový luskáčik na orechy sa dá pohodlne nastaviť a prispôsobiť, takže si môžete dopriať vlašské aj lieskové orechy, prípadne pistácie.

 

praktický robustný luskáčik na orechy - pákový

 

PRAKTICKÁ PÁKA

Odhaľte tajomstvo jednoduchosti. To sa ukrýva v páke, na ktorú sa vyvíja tlak zhora, čo si vyžaduje menej sily. V prípade potreby lúskania väčšieho množstva orechov sa tento luskáčik stane nenahraditeľným pomocníkom.

 

BEZ POŠKODENIA JADRA

Môžete zabudnúť na náročné stláčanie luskáčika v rukách, pri čom častokrát rozdrvíte aj to, čo nechcete. Pákový luskáčik na orechy síce nepozná zľutovanie so škrupinou, no je maximálne ohľaduplný k jadru.

 

STABILITA A ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Robustná konštrukcia luskáčika je pripevnená k drevenému podstavcu, ktorý má na starosti stabilitu zariadenia počas používania. Podstavec sa taktiež pýši vysokou odolnosťou a navyše sa ľahko čistí. Za účelom čistenia je možné luskáčik aj rozobrať.

 

špeciálny robustný luskáčik na orechy - pákový

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 20 x 5 x 6 cm
  • Materiál: nerezová oceľ, drevo
  • Možnosť nastavenia: áno

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: