Unikátna sada plánovacích tabúľ +DOPRAVA ZADARMO

Kód: DE33071663
ZADARMOZADARMO
planovacie tabule
€33,99 / ks
Nedostupné
Položka bola vypredaná…
 

Spoznajte tento jedinečný set plánovacích tabúľ pre dokonalé a presné naplánovanie akýchkoľvek činností. Nezáleží na tom či potrebujete plánovať pracovné záležitosti, voľno časové aktivity alebo činnosti vašich detí. S týmito tabuľami to zvládnete ľavou zadnou.

Plánovacie tabule sú nevyhnutnosťou v každej pracovni, detskej izbe ale nájdu uplatnenie aj na chladničke, dielni a všade tam kde si potrebujete naplánovať váš život.

Tabule sú vyrobené z prémiových materiálov najvyššej kvality. Máte istotu že vám vydržia.

S touto popisovacou tabuľou si vytvoríte miesto na odkazy, myšlienky a nápady. Menšiu tabuľu môžete umiestniť na chladničku a naplánovať si nadchádzajúce  činnosti, nákupy a iné aktivity. Väčšia tabuľa sa dokonale hodí na naplánovanie nadchádzajúceho mesiaca.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA SADA PLÁNOVACÍCH TABÚĽ

Zorganizujte si svoj život: S týmito dvoma plánovacími tabuľami, ktoré majú dostatok miesta na písanie, pre jednoduché rýchle plánovanie denných aktivít. Prémiový povrch sa jednoducho maže, nezanecháva škvrny. Poznajte tieto jedinečné plánovacie tabule ktoré si okamžite zamiluje každý. 

 • Pamätajte na všetky schôdzky a stretnutia
 • Usporiadajte si mesačný týždenný a denný zoznam úloh, už žiadny neporiadok
 • Ako sledovač návykov – tabuľa vám pomôže rozvíjať správne návyky.
 • Zapíšte si každú inšpiráciu
 • Zefektívnite plánovanie a odstráňte prokrastináciu
 • Podporuje plánovanie a rozvíja organizačné schopnosti
 • Vhodné pre študentov, manažérov, administratívnych pracovníkov  

 

 set-planovacich-tabul

 

ODSTRAŇUJE PROKRASTINÁCIU

Máte problém s plnením vašich cieľov a úloh. Určite to poznáte zíde z očí, zíde z mysle. Pokiaľ úlohu nemáte na očiach ľahko na ňu zabudnete. S týmto profesionálnym plánovačom sa Vám to nestane. Vaše úlohy budete mať stále na očiach a ich plnenie bude hračka. Odstráňte prokrastináciu a buďte úspešnejší. 

 

IDEÁLNA VEĽKOSŤ

Veľká plánovacia tabuľa má ideálne rozmery na podrobné, no zároveň prehľadné plánovanie vašich povinností. Menšia tabuľa sa dá umiestniť na príklad na chladničku a slúži na jednotlivé pripomienky, ktoré musíte mať na očiach.

 

 mesascna-planovacia-tabula

 

KDE VŠADE PLÁNOVACIU TABUĽU POUŽIJETE

Túto špeciálnu sadu plánovacích tabúľ využijete kdekoľvek v domácnosti, v kancelárii či pracovni. Menšiu tabuľu môžete použiť napríklad na chladničke v dielni a podobne.

 

NAJVYŠŠIA KVALITA MATERIÁLOV PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Plánovacia tabuľa je vytvorená zo špeciálnych materiálov, ktoré sú mimoriadne odolné a vydržia aj namáhavejšie použitie. Vďaka špeciálnej technológii výroby a materiálom najvyššej kvality sa jedná o prémiový produkt vo svojej cenovej kategórií.

 

 tabula-planovacia

PERFEKTNÝ DARČEK

Neviete aký darček dať šéfovi, kolegovi, otcovi, manželke...? Táto sada plánovacích tabúľ je ideálny darček pre každého. Pre malých aj veľkých, mužov aj ženy je ideálna pre každého. Zbožňujú kresliť na tabuľu. Práve preto je tabuľa obľúbený darček na Vianoce, narodeniny, ale aj pre kolegov či kolegyne, do kancelárie a k iným príležitostiam.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

Tabuľa na zavesenie

 • S fixkou a hubkou
 • Rozmery: výška 41,50 cm, šírka 2cm, dĺžka 34,5 cm

Malá tabuľa

 • Magnetická doska
 • Zahŕňa fixu pre jednoduché písanie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: