Špeciálna ultrazvuková čistička

Kód: DS32256418
€50,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte špeciálnu ultrazvukovú čističku a vaše šperky, okuliare a iné vhodné predmety budú vždy dokonalo vyčistené.

Použitím unikátneho ultrazvukového čističa rýchlo, jednoducho a pohodlne vyčistite všetky vaše šperky, okuliare, hodinky, integrované obvody, cartridge, protézy, drobnú elektroniku, optické komponenty, elektronické komponenty, PCB komponenty a podobne.

Najmä vďaka ultrazvuku s frekvenciou až do 40 kHz a komore s kapacitou až 600 ml dokážete dezinfikovať aj väčšie predmety.

Na praktickej ultrazvukovej čističke si dokážete nastaviť aj čas prevádzky. Čas je možné nastaviť od 1 až po 60 minút podľa potreby. Počas prevádzky sa zostávajúci čas zobrazí na displeji.

Špeciálna ultrazvuková čistička si nájde svoje uplatnenie v každej domácnosti vďaka jednoduchému použitiu a samozrejme vďaka výnimočnému elegantnému dizajnu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

KVALITNÁ ULTRAZVUKOVÁ ČISTIČKA

Aj vy ste zástancom čistej domácnosti? Potrpíte si na dokonalo vyčistené šperky či okuliare? V takom prípade určite oceníte kvalitnú ultrazvukovú čističku. Jej výhody sú skutočne ohromné:

 • životnosť čistených predmetov sa vďaka jemnému čisteniu ultrazvukom predlžuje
 • ultrazvukový proces čistenia je veľmi efektívny
 • vyhnete sa mechanickému čisteniu a opotrebeniu
 • kvalitne vyčistí aj zložito tvarované predmety
 • skutočne jednoduchá obsluha a údržba

 

 jedinecna-ultrazvukova-cisticka

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Vďaka tejto špeciálnej ultrazvukovej čističke dokážete pohodlne, rýchlo a jednoducho vyčistiť všetky vaše šperky, okuliare, hodinky, integrované obvody, cartridge, protézy, drobnú elektroniku, optické komponenty, elektronické komponenty, PCB komponenty a podobne.

Využitie ultrazvukového čističa je skutočne veľmi široké.

 

DOKONALÁ DEZINFEKCIA

Unikátna ultrazvuková čistička je nenahraditeľným zariadením pri vykonávaní pokročilých servisných prác v dielňach a opravovniach rôzneho typu. Vďaka ultrazvuku s frekvenciou až do 40 kHz a komore s kapacitou až 600 ml vám umožní dezinfikovať aj väčšie predmety. Takto sa dokážu dokonalo vyčistiť rôzne nástroje používané v kozmetickom či dokonca v medicínskom priemysle.

 

S KAPACITOU AŽ 600 ML

Práve takáto veľká kapacita je dôvodom, prečo je ideálne mať doma práve tento ultrazvukový čistič. Jeho využitie je vďaka objemu 600 ml dostatočne široké pre bežné potreby v domácnosti.

 

 ultrazvukova-cisticka-specialna

S FREKVENCIOU 40 KHZ

Použitím kvalitnej ultrazvukovej čističky sa môžete spoľahnúť na dokonalú čistotu. Tá je docielená vysokou frekvenciu ultrazvuku - až 40 kHz, použitou pri čistení. Takáto vysoká frekvencia dokáže zaistiť vysokú efektivitu čistenia.

 

NASTAVITEĽNÝ VÝKON A ČAS

Pri nastavení procesu čistenia v ultrazvukovom čističi je možné zvoliť jednu z dvoch možností. Jednoducho dokážete nastaviť výkon ultrazvuku podľa potreby na 30 W alebo 50 W.

Pre najideálnejšie výsledky čistenia si môžete zvoliť vhodný čas vďaka funkcie nastavenia času. Čas prevádzky ultrazvukovej čističky je možné nastaviť od 1 až po 60 minút podľa potreby.

 

ELEGANTNÝ DIZAJN

Ultrazvuková čistička je v domácnosti veľmi praktickým zariadením, vďaka ktorému môžete udržiavať v čistote predmety, ktoré bežným spôsobom nevyčistíte. Samotný proces čistenia máte pod kontrolou vďaka praktickému displeju, kde sa zobrazuje napríklad aj zostávajúci čas čistenia.

Navyše jej elegantný dizajn robí toto zariadenie omnoho atraktívnejším. Nepôsobí rušivo, keď ho máte zapnuté v prevádzke, položené napríklad na kuchynskej linke. Jeho dizajn je skutočne veľmi jemný, priam univerzálny.

 cisticka

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: kov a plast
 • Napájanie: 110 / 220 V (zo siete)
 • Výkon: 30 / 50W (dva prevádzkové režimy - dva ultrazvukové výkony)
 • Frekvencia zvukových vĺn: 40 kHz
 • Časovač: 1 až 60 minút (každú 1 minútu)
 • Elektronický ovládací panel
 • Kapacita komory: 600 ml
 • Rozmery komory: 16,5 cm x 8,5 cm x 4,5 cm
 • Vonkajšie rozmery: 18,5 cm x 15 cm x 10 cm
 • Farba puzdra: šedá
 • POZNÁMKA: Na prevádzku zariadenia by sa mala používať kvapalina / koncentrát Ultrasonic K3 pre ultrazvukové čističe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: