Výkonný ručný odšťavovač

Kód: DS43209466
€30,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
  

Spoznajte tento jedinečný ručný odšťavovač, s ktorým si behom chvíle pripravíte jedinečné zdravé šťavy, rýchlo, pohodlne a účinne. To všetko hravo zvládnete s týmto prístrojom, ktorý je zárukou kvality a tradície pomocníkov do kuchyne. 

Vybavte svoju kuchyňu nenahraditeľným pomocníkom, ktorý vám pomôže s ľahkosťou pripraviť nezabudnuteľné 100 % prírodné čerstvé šťavy, marmelády, drene z ovocia aj zeleniny.  

Tento multifunkčný odšťavovač nielenže nahradí množstvo iných kuchynských prístrojov, ale práca s ním je ešte efektívnejšia a jednoduchšia.  Prístroj dokonale vylisuje šťavu a oddelí kôstky, jadierka, dužinu a iné zvyšky.  

Najkvalitnejšie materiály a moderná technológia výroby sú zárukou životnosti a funkčnosti produkt. Masívne prevedenie a stabilná základňa umožňujú pohodlnú manipuláciu.  

Vďaka plastovému prevedeniu nedochádza pri odšťavovaní k strate vitamínov. Vaše nápoje budú dokonale chutné a maximálne zdravé.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY ODŠŤAVOVAČ

Milujete čerstvo pripravenú šťavu, ale odrádza vás náročná príprava, neporiadok a množstvo času? Prinášame skvelé riešenie. Jedinečný odšťavovač s ktorým pripravíte najrôznejšie šťavy, marmelády a ovocné drene. Mimoriadne jednoduchá, rýchla a čistá príprava najrôznejších štiav behom okamihu.

 

 jedinecny-odstavovac

 

AKO ODŠTAVOVAČ FUNGUJE?

Do odšťavovača stačí vložiť akékoľvek ovocie či zeleninu a pomocou tlačidielka môžete dané ovocie mierne stlačiť. Potom už len otáčate rukoväťou a šťava vám z konca vyteká von. Výborné je, že dužina či rôzne jadierka odpadávajú inam. V mištičke so sitkom (súčasť balenia) tak nájdete iba čistú šťavu. Prístroj umiestnite na kraj stola tak, aby ste mohli pohodlne otáčať rukoväťou.

Odšťavovač je prevažne plastový a to vám zaistí, že vám pri lisovaní či odšťavovaní neuniknú žiadne dôležité vitamíny.

 

ODŠŤAVUJTE MODERNEJŠIE A BEZ PORANENIA

Pri výrobe tohto odšťavovača bol kladený dôraz na jeho maximálnu funkčnosť a vašu bezpečnosť. Široký plniaci otvor pojme aj väčšie kusy zeleniny a ovocia, rovnako tak široký výstupný otvor sa pri chode nezadrháva. Odšťavovač má protišmykovú podložku a vďaka použitým materiálom sa ľahko čistí.

 

 vykonny-rucny-odstavovac

PRE AKÉKOĽVEK OVOCIE A ZELENINU

Pripravte si najrôznejšie nápoje z ovocia a zeleniny, marmelády, ovocné drene a iné. Vylisujte si čerstvú jablkovú šťavu, šťavu z červenej repy, mrkvy, ananásu, tropického ovocia a iných surovín. S týmto odšťavovačom budú vaše šťavy dokonalé.

 

AKO SA ODŠŤAVŇOVAČ POUŽÍVA?

Tento odšťavovač máte zostavené počas minúty a skvelú manipuláciu zabezpečuje protišmyková podložka umiestnená zospodu prístroja. Vďaka natláčadlu je odšťavovanie bez neporiadku a zranení. Následne už stačí otáčať rukoväťou a odšťavovač sa postará o prípravu dokonale čerstvej šťavy.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Odšťavovač je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú funkčnosť a dlhú životnosť produktu. Produkt je vyrobený zo špeciálne tvrdených vysoko odolných plastov. Vybavené zatláčadlom pre bezpečné použitie, rýchle a stabilné uchytenie na plochu pomocou vysoko účinnej vákuovej prísavky.

  odstavovac-rucny

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery zostaveného odšťavovača: cca 22 x 28 cm
  • Priemer mištičky so sitkom na šťavu: cca 14 cm
  • Materiál: polypropylén
  • Farba: bielo-zelená
  • Vhodný na prípravu ovocných a zeleninových štiav, dreňou a marmelády
  • Mištička na šťavu o objeme cca 0,5 l
  • Plastové časti možno umývať v umývačke (okrem základne)
  • Gumová prísavka
  • Umiestnenie: na kraj stola pre lepšiu manipuláciu

 


Ilustračné video: 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: