DVOJBALENIE - Vynikajúca vodeodolná tesniaca páska do kúpeľne

Kód: DA18903104 DA86952950 DA72852758 DA94276719 Zvoľte variant
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
 

 

Začnite využívať vodeodolnú tesniacu pásku do kúpeľne a kuchynezbavíte sa nepríjemnej plesni raz a navždy. Vďaka svojej kvalite a tvaru vám umožní skutočne široké využitie – na vaňu, umývadlo, sprchový kút, drez, kuchynskú linku, okolo sporáka, či okolo okien.

Aplikácia samolepiacej tesniacej pásky je skutočne veľmi jednoduchá, pohodlná a rýchla.

Vďaka špeciálnemu záhybu v strede tesniacej pásky ju môžete použiť spoľahlivo aj do rožných priestorov. Pásku bez problémov ohnete až na 90° uhol.

Vynikajúca tesniaca páska do kúpeľne a kuchyne je vyrobená z kvalitných materiálov, čo zaručuje jej vysokú odolnosť voči vode, vlhkosti, olejom a plesniam.

Používanie tejto unikátnej tesniacej pásky v domácnosti je najideálnejšie a najužitočnejšie vo farebnej kombinácii farieb: čierna, hnedá, biela a sivá.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 3-balenie tesniacej pásky ku ktorej získate DOPRAVU ZDARMA.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ VODEODOLNÁ TESNIACA PÁSKA DO KÚPEĽNE

Potrebujete rýchlo a efektívne ochrániť vašu kúpeľňu voči plesniam? Ideálne riešenie najnovšie ponúka praktická vodeodolná tesniaca páska do kúpeľne. Spoľahlivo zabezpečí, aby sa nedostala voda do žiadnych záhybov v kúpeľni – jednoducho ju nalepte na umývadlo, do sprchovacieho kúta, či na vaňu. Problém s plesňou bude vyriešený.

Tesniaca páska vám pomôže i pri tesnení okien, kuchynských liniek, kuchynských dresov, a podobne. Jednoducho všade tam, kde si budete priať využiť jej vodeodolné vlastnosti.

 • Jednoduchá a rýchla aplikácia
 • Vodotesná a odolná voči plesniam
 • Flexibilný tesniaci pás so záhybom
 • Kvalitný materiál
 • Široké využitie
 • Hnedá, biela, sivá, čierna – praktické farby do domácnosti

 

 vodeodolna-tesniaca-paska-do-kupelne

 

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA APLIKÁCIA

Tesniaca páska na vodu má lepidlo na zadnej strane. Stačí odtrhnúť ochrannú pásku a nalepiť priamo na správnu oblasť. Pred nalepením však udržujte povrch čistý a suchý.

Senzačné a praktické je, že si dĺžku tesniacej pásky upravíte sami podľa potreby. Ľahko sa orezáva, môžete ju skrátiť nožnicami.  Tým sa samozrejme znižuje množstvo odpadu.

Zjavne môžeme zhrnúť, že použitie tesniacej pásky je skutočne veľmi rýchle, jednoduché a pohodlné. Stačí ju mať doma poruke.

 

VODOTESNÁ A ODOLNÁ VOČI PLESNIAM

S tesniacou páskou ľahko zakryjete škárky a medzery, v ktorých sa obzvlášť v kúpeľni často usadzujú nečistoty. Tie následne vedú k množeniu baktérií a vzniku plesní.

Našťastie je povrch jedinečnej samolepiacej tesniacej pásky vodotesný, odolný voči vlhkosti a olejom, a teda aj odolný voči plesniam. Vaša domácnosť bude žiariť čistotou.

 

FLEXIBILNÝ TESNIACI PÁS SO ZÁHYBOM

Unikátna tesniaca páska je vyrobená ako vysoko flexibilný tesniaci pás z PVC so záhybom. Možno ju teda zložiť až o 90 stupňov, čo je praktické, ak potrebujete utesniť napríklad švy medzi stenami, alebo aj spoj medzi kuchynskou linkou a zástenou.

 

unikatna-vodeodolna-tesniaca-paska 

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Praktická vodeodolná a samolepiaca tesniaca páska do kúpeľne i do kuchyne je vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Na zadnej časti pásky sa nachádza lepiaca vrstva, prekrytá ochrannou páskou. Ideálna inštalačná teplota je 25 °C.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Vzhľadom na kvalitu materiálu a tvar pásky so záhybom v strede je využitie tesniacej pásky skutočne veľmi široké.

Skvěle vám poslúži v kúpeľni ako tesniaca páska okolo vane, na sprchovací kút, sprchové vaničky a umývadlá. Dokonalo utesňuje všetky medzery vytvorené po inštalácii rôznych sanitárnych zariadení.

Je ideálna v kuchyni ako tesniaca páska na drez, na utesnenie spojov okrajov plynového sporáka, i samotnej kuchynskej linky k stene.

Môžete ju dokonca použiť ako izoláciu na okna a parapetnú dosku.

Zabraňuje plesniveniu a udržiava vašu kuchyňu a kúpeľňu čistú a upratanú. 

 

HNEDÁ, BIELA, SIVÁ, ČIERNA – PRAKTICKÉ FARBY DO DOMÁCNOSTI

Pre praktické využívanie tesniacej pásky vo vašej domácnosti odporúčame kombináciu najbežnejších farieb, ktoré podľa potreby budú ladiť s vašim zariadením v domácnosti:

Sú to farby:

 • Hnedá
 • Biela
 • Sivá
 • Čierna

 tesniaca-paska

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Tesniaca páska
 • Veľkosť: 38 mm x 3,1 m

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: