Bezdrôtový zvonček s kamerou - wifi-video-zvonček

Kód: DS48965967
Akcia Tip
€40,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Prémiový bezdrôtový wifi zvonček s kamerou je jedinečný spôsob ako v reálnom čase vidieť, kto je pred vašimi dverami. Komunikovať s ním môžete pomocou mobilnej aplikácie. Stačí pripojenie na wifi a z vášho zvončeka sa stane profesionálne komunikačné zariadenia.

Kvalitná kamera zachytáva až 140 stupňový uhol. Obraz a zvuk je čistý a bez rušenia. Vďaka pokročilej funkcii nočného videnia je obraz dokonalý aj počas noci.

Má vstavanú 800mah nabíjateľnú Li-ion batériu, doba nabíjania je asi 1,5 hodiny, doba prevádzky je asi 6 mesiacov. Balenie obsahuje 38 melódií na výber. S týmto zariadením získate prémiový zvonček pre vašu smart domácnosť. 


 

Pozrite sa tiež na ďalšie bezdrôtové zvončeky.

Tu nájdete ďalšiu  zabezpečovaciu techniku pre váš byt, či dom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMUNIKUJTE V REÁLNOM ČASE Z CELÉHO SVETA

V reálnom čase vidíte osobu u vášho domového zvončeka. Môžete s ňou komunikovať a rovnako tak môže ona hovoriť s vami. Vďaka vstavanej kamere uvidíte, kto volá na vaše dvere bez toho, aby ste vstali z pohovky! Pripojenie vám zaberie 5 minút. Stačí naskenovať kód a stiahnuť si aplikáciu do telefónu, aby ste videli návštevníka pri dverách. Jedinou podmienkou je, že dve zariadenia sú pripojené k rovnakej Wi-Fi sieti.

  • Kvalitný obraz v reálnom čase
  • Režim nočného videnia, infračerveným nočným videním
  • Ovládanie pomocou mobilného telefónu,
  • Ideálne riešenie pre vašu smart domácnosť

 
bezdrotovy-zvoncek
 

ZVÝŠTE SVOJU BEZPEČNOSŤ

Ihneď ako vám niekto zazvoní spustí zvonček krátke nahrávanie videa. Je to skvelý spôsob pred zlodejmi, ktorý testujú, či ste doma. Vylepšená funkcia nočného videnia dopomôže k ešte vyššej bezpečnosti. Prehľadný zoznam nahratých videí je uložený na Cloud serveri, takže máte k nim prístup. Stačí vám iba pripojenie na internet.

 

NENÁPADNÝ A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Dizajn je štýlový no nepúta prílišnú pozornosť. Oproti klasickým veľkým kamerám nad vchodovými dverami, z ktorých majú návštevníci negatívne pocity, je tento exkluzívny video zvonček nenápadným a vkusným riešením. Okoloidúci nebudú mať pocit že ich sledujete. Hodí sa do bytu i domu. 


zvonček-bezdrotovy

PRÉMIOVÁ KAMERA PRE DOKONALÝ OBRAZ

Prémiová kamera umožňuje dokonalý čistý a reálny obraz. Široký uhol záberu až 140° umožní sledovať aktuálne dianie u vašich dverí. Všetky tieto vlastnosti predurčujú tento wifi domáci zvonček pre kvalitný a presný obraz.

 

DOKONALÝ ZVUK BEZ SKRESLENIA

Kvalitný vstavaný reproduktor s mikrofónom zaistí dokonalý prenos zvuku bez skreslenia. Takto môžete pohodlne komunikovať bez šumu. 


zvonček

 

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA INŠTALÁCIA

Inštalácia je jednoduchá, rýchla a zvládne ju každý. Pri inštalácii nie sú potrebné žiadne káble ani pripojenie do elektriky. Stačí zvonček pripevniť na požadované miesto, stiahnuť si aplikáciu do telefónu a spárovať s vaším zariadením. Zvonček obsahuje  38 melódií na výber.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 800mah nabíjateľná Li-ion batéria
  • podporuje Wi-Fi 
  • uhol záberu 140°
  • nočné videnie 
  • priemerná výdrž na jedno nabitie je až do 6 mesiacov (v závislosti od frekvencie používania, počasie, atď.)
  • doba nabíjania je priemerne 1,5 hodiny

*dizajn expedujeme podľa skladovej dostupnosti

Návod k použitiu: Bezdrôtový zvonček s kamerou- SK/CZ návod


  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: