Časové spínače

AUTOMATIZÁCIA ELEKTRICKÝCH SPOTREBIČOV

Ak hľadáte praktické riešenie na automatizáciu elektrických spotrebičov, časové spínače sú ideálnou voľbou. Tieto zariadenia, známe aj ako zásuvkové časovače, dokážu zapínať a vypínať vaše spotrebiče v nastavených časoch, čím vám uľahčia život a ušetria energiu a peniaze.

V našom eshope nájdete široký výber časových spínačov vhodných na rôzne aplikácie, napríklad na ovládanie osvetlenia, vykurovania a vetracích systémov. V našej ponuke nájdete digitálne a mechanické časové spínače, ako aj modely so zástrčkou a na DIN lištu.


 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

2036
12036
casovac do zasuvky 2x
€35,99

Spoznajte praktické spínacie hodiny – časovač do zásuvky a zaručene ušetrite elektrickú energiu. Časovač vypne svetlo, filtráciu v akváriu, televízor a rôzne...

DA47076436
prakticke spinacie hodiny
€20,99

Spoznajte praktické spínacie hodiny – časovač do zásuvky a zaručene ušetrite elektrickú energiu. Časovač vypne svetlo, filtráciu v akváriu, televízor a rôzne...

DS47076436

Digitálne časové spínače sú užívateľsky prívetivé a umožňujú naprogramovať až 20 cyklov zapnutia/vypnutia za deň. Môžete nastaviť rôzne časy pre pracovné dni a víkendy a dokonca naprogramovať časovač na náhodné zapínanie a vypínanie spotrebičov, aby ste odradili zlodejov, keď nie ste doma. Niektoré digitálne časovače majú aj zabudovanú záložnú batériu, ktorá uchová vaše nastavenia v prípade výpadku prúdu.

Na druhej strane, mechanické časovače používajú na nastavenie času zapnutia/vypnutia otočný volič. Sú cenovo dostupnejšie ako digitálne časovače a sú ideálne pre jednoduché aplikácie, ako je zapnutie svetla za súmraku a jeho vypnutie na úsvite.