Bezpečnostná kľučka na okná so zámkom - ŠTVORBALENIE

Kód: 18146
Akcia
ZADARMOZADARMO €39,96 –7 %
klucka na okna so zamkom
€39,96 –7 % €37,34 / ks
Skladom (> 5 ks)
 
Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - bezpečnostné kľučky na okná so zámkom.

Táto kľučka je doslova nevyhnutnosťou pre každého, čo má malé deti alebo sa stará o starých ľudí. Slúži ako najbezpečnejšia detská poistka. Využijete ich tiež ako poistku proti nechcenému otvoreniu okna alebo balkónových dverí na chodbách, tiež napríklad v školách, škôlkach, klinikách, domovoch dôchodcov.

Od teraz sa nemusíte báť, že dieťa vo vašej neprítomnosti otvorí okná alebo balkónové dvere a dôjde k škaredej nehode. Po zavretí okna stačí stlačiť poistku a okno bude bezpečne uzatvorené. Na opätovné otvorenie musíte použiť kľúč.

Kľučka na okná s poistkou je univerzálna a hodí sa na väčšinu okien či balkónových dverí. Chráňte svoje deti pred úrazom s touto kľučkou s detskou poistkou.


 

Odporúčame aj detektor dymu proti požiaru.

Detailné informácie

Podrobný popis

BEZPEČNOSTNÉ KĽUČKY PRE BEZPEČNOSŤ VAŠEJ RODINY

Bezpečnosť je problém číslo jedna, pokiaľ ide o vašu rodinu. V domácnosti, kde sú malé deti, by malo byť všetko bezpečné, aby sa deťom nič nestalo. Dobrou správou je, že existuje cenovo efektívne riešenie na zabezpečenie vašich okien. Prinášame vám tieto jedinečné bezpečnostné kľučky na okná za výhodnú cenu.

 

 bezpecnostna-klucka-na-okna-so-zamkom

 

NAJEFEKTÍVNEJŠIE RIEŠENIE PROTI ÚRAZU

Bezpečnostná kľučka s detskou poistkou je najefektívnejšie riešenie na zabezpečenie vašich okien. Klasické detské poistky dokážu šikovnejšie deti prekonať. No táto poistka je maximálne bezpečná a praktická.

 

KDE VŠADE JU VYUŽIJETE

Kľučka na okná má univerzálny rozmer, ktorý je vhodný na väčšinu plastových okien, eurookien, hliníkových okien, balkónových dverí, vyklápacích aj klasických okien. Inštalujú sa namiesto pôvodnej kľučky. Prevedenie je univerzálna na ľavú aj pravú stranu okien.

Využijete ich tiež ako poistku proti nechcenému otvoreniu okna alebo balkónových dverí na chodbách, tiež napríklad v školách, škôlkach, klinikách, domovoch dôchodcov a iné.

 

 klucka-bezpecnostna

AKO BEZPEČNOSTNÁ KĽUČKA FUNGUJE

Inštalácia je jednoduchá a rýchla. Bezpečnostnú kľučku na okno jednoducho vymeníte za vašu terajšiu kľučku na oknách. Následne v prípade potreby stlačením poistky okno zamknete. Na odomknutie musíte použiť priložený kľúčik. Kľučka umožňuje ovládanie okna vo všetkých polohách aj v polohe pre mikroventiláciu.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe bezpečnostných kľučiek boli použité najkvalitnejšie materiály ktoré zabezpečia maximálnu životnosť aj pri namáhavom používaní. Máte istotu že vám budú kľučky slúžiť po množstvo rokov.

 

ROZMERY:

bezpecnostna klucka na okna


 

VAŠE SKÚSENOSTI

hviezdy-icon

"Máme malé deti a bývame na 4 poschodí. Skúšala som klasické detské poistky no môj Samko si okno dokázal otvoriť aj tak. Veľmi som sa vystrašila, keď som to videla. Preto som si zohnala tieto kľučky. Bezpečnosť je na prvom mieste."

MARTA F.

hviezdy-icon

"Krásne sedia, všetko je OK a bez problémov. Dodanie bolo rýchle a bezproblémové."

MICHAL M.

 hviezdy-icon

"Kvalita fajn, jednoduchá inštalácia. Montoval som už na zabudované okná, kde boli kľučky bez zámku."

ROMAN K.

hviezdy-icon

"Fungujú na 100 % pred otvorením deťmi a starými ľuďmi."

SIMONA K.

hviezdy-icon

"Jednoduchá montáž a cena je tiež fajn. Odporúčam."

MATEJ S.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: