Unikátna zarážka pod dvere s alarmom

Kód: DS50594384
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Spoznajte pocit maximálneho bezpečia. Zarážka dverí s alarmom predstavuje ideálny spôsob, ako zabezpečiť svoj majetok pred nepovolanými osobami.

Zarážka dverí s alarmom disponuje geniálnym spínačom, ktorý aktivuje hlasný zvukový signál. Vďaka tomu budete vedieť, že sa niekto pokúša otvoriť dvere.

Vyskúšajte dvojnásobné zabezpečenie. Zarážka pod dvere disponuje nielen elektronickým, ale tiež mechanickým zabezpečením dverí. Keďže má klinový tvar, mechanicky ich zablokuje.

Revolučná zarážka dverí s alarmom je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré zaisťujú odolnosť voči nárazom a dlhú životnosť. Oceníte aj jej jednoduché použitie.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame 2-balenie zarážok pod dvere s alarmom za zvýhodnenú cenu. 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ ZARÁŽKA POD DVERE S ALARMOM

Hľadáte spoľahlivé zabezpečenie svojho domu, garáže či kancelárie? Zarážka dverí s alarmom je presne to, čo potrebujete. Doprajte si pokoj a istotu, že sa vám do bytu nedostane nikto neoprávnený.

  • Elektronické zabezpečenie - hlasný alarm (125 dB)
  • Mechanické zabezpečenie - klinový tvar zablokuje krídlo dverí
  • Inteligentný spínač pre aktiváciu a deaktiváciu alarmu
  • Štýlové a diskrétne prevedenie
  • Jednoduchá inštalácia
  • Možnosť použiť aj v prípade, že chcete mať otvorené dvere, alebo ak chcete zabrániť nárazu dverí do steny

 zarážka na dvere

 

HLUČNÁ, ALE FUNKČNÁ

Zarážku dverí s alarmom budete počuť, aj keby ste mali doma rockový koncert. O okamžitú pozornosť sa postará alarm so 125 decibelmi. To je niečo medzi spomínaným rockovým koncertom a štartom lietadla.

 

DVOJNÁSOBNÉ ZABEZPEČENIE

Znemožnite vstup nepovolaným osobám. Ak má zlodej poškodený sluch a neodplašil ho alarm (malá pravdepodobnosť), tak klinový tvar zarážky ho zaručene zastaví.

 

AKO FUNGUJE ZARÁŽKA DVERÍ S ALARMOM?

Prevahu nad zlodejmi získate vďaka špeciálnemu inteligentnému spínaču, ktorý pri otvorení dverí aktivuje alarm. Spoľahlivo vás upozorní na neoprávnený vstup. Následne ho môžete deaktivovať a zarážka bude pripravená naďalej plniť svoju úlohu. 

Inštalácia je jednoduchá, stačí zarážku zasunúť pod dvere. O ostatné sa už postará sama.

 image

 

HODÍ SA DO KAŽDÉHO INTERIÉRU

Zarážka dverí s alarmom sa stane dokonalým doplnkom vo vašom byte. Je nenápadná a zároveň vkusná.

 

KVALITA A BEZPEČNOSŤ IDÚ RUKA V RUKE

Funkčné zabezpečenie vášho majetku a garanciu dlhej životnosti majú na svedomí kvalitné materiály, z ktorých je zarážka dverí s alarmom vyrobená. Perfektne odoláva nárazom, vďaka čomu svedomito plní svoje poslanie.

 

ŠIRŠIE VYUŽITIE

Zarážka dverí s alarmom nemusí nutne slúžiť len ako bodyguard. Pokojne ju môžete využívať, ak chcete mať napríklad otvorené dvere, alebo potrebujete zabrániť narážaniu dverí do steny.

 držanie dverí - koláž

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 16,5 x 4,5 x 4 cm
  • Napájanie: 3 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)
  • Hlasitosť: 125 dB

 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÁ SOLÁRNA Wi-Fi KAMERA

 

vonkajšia wi-fi kamera - solárna

 

Excelentná vonkajšia Wi-Fi kamera vám pomôže spoľahlivo ochrániť váš dom, firmu, sklad či garáž. Vďaka solárnemu napájaniu ju nainštalujete kdekoľvek. Prepojenie pomocou Wi-Fi vám umožní mať aktuálny prehľad v reálnom čase. Vďaka pohybovému senzoru vás spoľahlivo upozorní aj na nechcených návštevníkov priamo na váš telefón.

 

 

ORIGINÁLNA KAMERA V ŽIAROVKE

 

kamera v žiarovke

 

Spoznajte túto spoľahlivú kameru v žiarovke a váš domov bude stále v bezpečí. Behom okamihu získate prehľad o dianí v monitorovanej miestnosti, či už vo vašom dome, byte, alebo v kancelárii, sklade, či vo vašej predajni.

 

 

ALARM S DETEKTOROM POHYBU

 

alarm s detektorom pohybu

 

Kvalitný alarm s detektorom pohybu vám spoľahlivo ohlási akýkoľvek pohyb alebo neželanú návštevu vo vašom interiéri. Vďaka výkonnému širokouhlému snímaču dokáže hravo identifikovať pohyb a následne naň upozorní signál sirény o sile 105 dB.

 

 

PRAKTICKÝ ALARM NA OKNO A DVERE

 

alarm na okno a dvere

 

Vyskúšajte spoľahlivý alarm na okno a dvere a v okamihu si dokonalo ochránite váš domov. Je ideálny dokonca aj na zabezpečenie skriniek, či zásuviekIhneď vás upozorní pri nechcenom otvorení dverí, okien a skriniek hlasným zvukom z alarmu.

 

 

VYNIKAJÚCI SET ALARM

 

set alarm

 

Spoznajte spoľahlivý alarm set, ktorý sa postará o bezpečnosť vašich priestorov doma alebo v kancelári. Má moderný vzhľad, estetické spracovanie a malé rozmery.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: