DVOJBALENIE - Bezpečnostná reflexná páska

Kód: DA51577332
€18,98 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 
Balenie obsahuje 2 ks bezpečnostnej reflexnej pásky

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - bezpečnostná reflexná páska. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte počas tmy.

Vďaka fosforujúcemu materiálu sa táto jedinečná bezpečnostná reflexná páska dobíja pomocou slnečného svetla a vydrží svietiť v tme 4-8 hodín. Veľkou výhodou je, že je univerzálna a môžete ju využívať kdekoľvek.

Bezpečne sa môžete pohybovať a nemusíte sa obávať úrazov. Vyžaruje fosforujúcu zelenú farbu a pomôže Vám  identifikovať rôzne predmety v tme. Najkvalitnejšie materiály a špeciálna technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 3-balenie bezpečnostnej reflexnej pásky za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ZABEZPEČTE VAŠE SCHODISKO

Najviac úrazov v domácnostiach sa udeje práve na schodiskách. Pády nielenže bolia ale môžete sa aj vážne zraniť. Pred pádmi Vás pomôže ochrániť táto reflexná páska. Nalepte ju na kraj schodiska a zabránte pádu počas tmy.

 

Bezpečnostná reflexná páska

 

VHODNÉ NA AKÝKOĽVEK POVRCH

Páska je mimoriadne šetrná a nepoškodzuje žiadny povrch.  Bezpečnostná reflexná páska je ideálna na označenie vypínačov, kľučiek, schodíkov, zábradlia alebo východu. Bezpečnostná páska je ako svetelný orientačný bod, ktorý vás prevedie temnotou noci. 

 

AKO SA PÁSKY POUŽÍVAJÚ?

Použitie je nesmierne jednoduché a zvládne ho každý. Očistite podkladový povrch na ktorý budete pásku lepiť. Vďaka samolepiacemu systému je inštalácia tejto pásky veľmi jednoduchá. Zmerajte a odstrihnite potrebný kus pásky a nalepte na požadované miesto. Odporúčame lepiť len na suché, čisté a hladké povrchy. 

 

JEDINEČNÝ DESIGN A NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe reflexných pások boli použité najkvalitnejšie materiály ktoré zabezpečia maximálnu životnosť. Vďaka fosforujúcim materiálom výnimočnej kvality je páska mimoriadne účinná. Materiál je príjemný na dotyk a chodí sa po ňom komfortne. Všetky tieto vlastnosti robia z tejto pásky prémiový produkt za výhodnú cenu.

 

 reflexna-paska-bezpecna

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Dĺžka: 2 m (ľahko sa nastrihá na požadovanú dĺžku)
  • Protišmyková fosforujúca vrstva
  • Inštalácia formou nalepenia
  • Pre domáce použitie - interiéry

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: