Kvalitná úsporná sprchová hlavica na nízky tlak vody

Kód: DS59948723
€17,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Vyskúšajte túto kvalitnú úspornú sprchovú hlavicu a doprajte si príjemné sprchovanie bez zbytočného plytvania vody. Je ideálna pre domácnosti s problémom nízkeho tlaku vody, keďže slabý prúd vody pri jej použití stačí.

Vynikajúca úsporná sprchová hlavica disponuje mnohými prvkami, ktoré sú veľmi funkčné, praktické pri používaní a pôsobia veľmi elegantne.

Vstavaná turbína dokonalo premieša horúcu a studenú vodu, čo je dôležité na ochranu pokožky. Vďaka malým otvorom v hlavici sprchy sa znižuje spotreba vody a zvyšuje tlak. Otočná hlava až o 360° dokáže zmeniť smer a uhol vody. Jednotlačidlový spínač vody zabezpečí rovnaké nastavenie vody.

Táto elegantná úsporná sprchovacia hlavica vám bude slúžiť veľmi dlho vďaka kvalitným materiálom, z ktorých je vyrobená. K ochrane dobrého stavu hlavice a k skvalitneniu vody dopomáha aj spoľahlivý filter.


 

NÁŠ TIP 

Tu ponúkame náhradné filtre do sprchovej hlavice za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VÝBORNÁ ÚSPORNÁ SPRCHOVÁ HLAVICA S TURBÍNOU A FILTROM

Chcete si užiť sprchovanie a nemyslieť pritom na spotrebu vody? Stačí pustiť malý prúd vody a pri použití úspornej sprchovej hlavice s turbínou nezbadáte rozdiel. Sprchovanie bude veľmi príjemné, relaxačné, ale bez zbytočného plytvania s vodou. Skutočne ideálne.

 

 kvalitna-hlavica-na-nizky-tlak-vody-

 

NA NÍZKY TLAK VODY

Táto jedinečná úsporná sprchovacia hlavica je ideálnym riešením, ak máte problém s nízkym tlakom vody.  Tlaková sprchová hlavica dokáže pomôcť užívateľom s nízkym tlakom vody, ako sú napríklad výškové byty, staré budovy, obytné autá alebo lode.

 

ZNIŽUJE SPOTREBU VODY

Vďaka unikátnej úspornej sprchovej hlavici, vhodnej aj na nízky tlak vody, dokážete výrazne znížiť spotrebu vody.

  • Vstavaná turbína vynikajúci rotačný efekt, čím dokonalo mieša horúcu a studenú vodu na ochranu pokožky.
  • Pomocou malých otvorov v hlavici sprchy sa znižuje spotreba vody a zvyšuje tlak.
  • Takýto funkčný dizajn a rôzne funkčné prvky ideálne tvarujú prúd vody a zvyšujú jej silu.

 

OTOČNÁ HLAVA AŽ O 360°

Vynikajúca úsporná sprcha vám zaručí dokonalé pohodlie. Otočnou hlavou, ktorú je možné otočiť až o 360°, dokáže zmeniť smer a uhol vody veľmi jednoducho a rýchlo.

 

 kvalitna-hlavica-na-nizky-tlak

 

JEDNOTLAČIDLOVÝ SPÍNAČ

Ovládanie tejto kvalitnej úspornej sprchovacej hlavice je skutočne veľmi jednoduché, pohodlné a praktické. Jednotlačidlový spínač vody zapnete a opätovným stlačením vypnete. Nie je potrebné opakovane nastavovať teplotu vody, teplá a studená voda sa premiešajú pomocou turbíny podľa posledného nastavenia.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Výborná sprchová hlavica na nízky tlak vody je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov s chrómovou úpravou. Je veľmi dobre odolná voči vysokej teplote a korózii.

K lepšej funkčnosti prístroja a vyššej kvalitne vody dopomáha aj filter, ktorý úsporná sprcha obsahuje. Filter je samozrejme vymeniteľný: NÁJDETE TU

 

ELEGANTNÝ DIZAJN

Nielen vysoká kvalita a funkčnosť, ale aj elegantný dizajn úspornej sprchovej hlavice je výrazným prvkom, ktorý vás na prvý pohľad zaujme a priláka. Použitie tejto sprchy bude pre vás nielen praktické, ale poskytne vám aj dokonalý relaxačný zážitok.

 

 hlavica-na-nizky-tlak-vody-

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Otočná hlava o 360 °
  • Vstavaná turbína
  • Filter
  • Úspora vody
  • Odolnosť voči vysokým teplotám a korózii
  • Farba: expedujeme podľa skladovej dostupnosti

 


Ilustračné video:


 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÁ PRIETOKOVÁ BATÉRIA NA OKAMŽITÝ OHREV VODY

 

elektrická batéria na okamžitý ohrev vody

 

Spoznajte unikátnu elektrickú batériu na okamžitý ohrev vody, pomocou ktorej okamžite získate teplú vodu všade tamkde nie je k dispozícii centrálny ohrev vody.

 

  

SPRCHOVÁ PRIETOKOVÁ BATÉRIA NA OKAMŽITÝ OHREV VODY

 

sprchová batéria na okamžitý ohrev vody

 

Rozmýšľate nad úsporou vo vašej domácnosti? Alebo zvažujete naopak modernizáciu umývadiel na chalupeV oboch prípadoch vám vynikajúco pomôže kvalitná prietoková batéria na okamžitý ohrev vody. Postará sa o to, aby ste mali teplú vodu kedykoľvek budete potrebovať a bez vysokých nákladov.

 

 

ŠPECIÁLNY FILTER NA VODU NA BATÉRIU

 

filter na vodu na batériu

 

Vyskúšajte kvalitný filter na vodu na batériu a okamžite si budete môcť vychutnávať chuť čistej, zdravej a kvalitnej vody priamo vo vašej domácnosti.

 

 

KVALITNÝ ZÁVES DO SPRCHY

 

záves do sprchy s 3d efektom

 

Vyskúšajte praktický záves do sprchy s 3D efektom, ktorý vyrieši vaše problémy s mokrou kúpeľňou po sprchovaní. Záves je veľmi estetický, praktický a skutočne odolný.

  

 

UNIKÁTNE PEELINGOVÉ RUKAVICE

 

čistiace peelingové rukavice

 

Čistiace peelingové rukavice sú jedinečný prírodný spôsob  na odstránenie odumretej pokožky, prekrvenie a dokonalé vyčistenie pórov. S týmito rukavicami bude vaša pokožka jemnejšia, zdravšia a krajšia.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: