Praktický záves do sprchy s 3D efektom

Kód: DS80816862
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Vyskúšajte praktický záves do sprchy s 3D efektom, ktorý vyrieši vaše problémy s mokrou kúpeľňou po sprchovaní. Záves je veľmi estetický, praktický a skutočne odolný.

Jedinečný sprchový záves má dostatočne veľké rozmery, takže sa hodí k priestoru sprchy i vane. Šírka závesu je 180 cm a výška až 200 cm. V prípade potreby je možné záves skrátiť odstrihnutím.

Montáž závesu do sprchy je tiež veľmi jednoduchá. Stačí ho zavesiť pomocou 12 závesných koliesok na tyč nad sprchou, či vaňou.

Vďaka podmanivému 3D efektu je možné tento špeciálny sprchový záves použiť ako účinný prvok na delenie priestoru. Svojim univerzálnym 3D dizajnom sa hodí skutočne do každej kúpeľne.


 
 
NÁŠ TIP
 
Tu nájdete výhodné 2-balenie praktického závesu do sprchy za zvýhodnenú cenu.
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

KVALITNÝ ZÁVES DO SPRCHY

Hľadáte kvalitné doplnky do vašej domácnosti? Potrebujete umiestniť do kúpeľne kvalitný záves, ktorý by bol estetický, ale zároveň praktický a odolný? V takom prípade je tu práve pre vás tento kvalitný záves do sprchy. Určite vám bude v každom smere vyhovovať.

 

 zaves-do-sprchy-prakticky

S 3D EFEKTOM

Unikátny sprchový záves vás očarí svojim jedinečným estetickým dizajnom. Vďaka svojej špeciálnej štruktúre vytvára podmanivý 3D efekt. Určite bude moderným prvkom vo vašej kúpeľni.

 

PRAKTICKÉ ROZMERY

Vynikajúci záves do sprchy sa veľmi dobre používa aj vďaka jeho praktickým rozmerom. Šírka závesu je 180 cm a výška až 200 cm. V prípade potreby je možné dĺžku závesu upraviť odstrihnutím.

Sprchový záves dokonalo ochráni podlahu vo vašej kúpeľni tak, že voda, ktorá špliecha pri sprchovaní navôkol, stečie po závese späť do sprchy. Vaša kúpeľňa zostane suchá a čistá.

Tento špeciálny sprchový záves je ideálny:

  • do sprchy a sprchových vaničiek
  • k vani

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Na inštaláciu praktického závesu do sprchy nebudete potrebovať žiadne úpravy v kúpeľni. V balení získate 12 závesných koliesok. Váš záves bude stačiť jednoducho zavesiť pomocou týchto 12 koliesok na tyč nad sprchou, či vaňou. Zvládne to naozaj každý.

 

 zaves-do-sprchy-s-3D-efektom

SPRCHOVÝ ZÁVES AJ DO VANE

Tento perfektný sprchový záves môžete využiť v kúpeľni nielen pri sprche, ale aj pri vani. V prípade potreby si ho môžete skrátiť na vami požadovanú dĺžku.

V priestore menších kúpeľní dokážete pomocou tohto závesu s 3D efektom vyriešiť aj delenie rôznych častí kúpeľne – napríklad závesom oddelený priestor s vaňou.

 

ODOLNÝ MATERIÁL

Pre dosiahnutie čo najlepších vlastností úžasného závesu do sprchy boli pri jeho výrobe použité materiály najvyššej kvality. Záves je tak odolnejší voči príliš skorému opotrebovaniu.

 

DO KAŽDEJ DOMÁCNOSTI

Tento vynikajúci sprchový záves je určite využiteľný v každej domácnosti. Svojim neutrálnym dizajnom a praktickými rozmermi sa hodí k zariadeniu akejkoľvek kúpeľne.

 prakticky-zaves-do-sprchy

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast (PEVA)
  • Šírka: 180 cm
  • Výška: 200 cm
  • Vrátane 12 montážnych hákov

 

NÁŠ TIP

 

VÝBORNÁ ÚSPORNÁ SPRCHOVÁ HLAVICA S TURBÍNOU A FILTROM

 

úsporná sprchová hlavica na nízky tlak vody

 

Vyskúšajte túto kvalitnú úspornú sprchovú hlavicudoprajte si príjemné sprchovanie bez zbytočného plytvania vody. Je ideálna pre domácnosti s problémom nízkeho tlaku vody, keďže slabý prúd vody pri jej použití stačí.

 

 

KVALITNÁ PRIETOKOVÁ BATÉRIA NA OKAMŽITÝ OHREV VODY

 

elektrická batéria na okamžitý ohrev vody

 

Spoznajte unikátnu elektrickú batériu na okamžitý ohrev vody, pomocou ktorej okamžite získate teplú vodu všade tamkde nie je k dispozícii centrálny ohrev vody.

 

  

SPRCHOVÁ PRIETOKOVÁ BATÉRIA NA OKAMŽITÝ OHREV VODY

 

sprchová batéria na okamžitý ohrev vody

 

Rozmýšľate nad úsporou vo vašej domácnosti? Alebo zvažujete naopak modernizáciu umývadiel na chalupeV oboch prípadoch vám vynikajúco pomôže kvalitná prietoková batéria na okamžitý ohrev vody. Postará sa o to, aby ste mali teplú vodu kedykoľvek budete potrebovať a bez vysokých nákladov.

 

 

ŠPECIÁLNY FILTER NA VODU NA BATÉRIU

 

filter na vodu na batériu

 

Vyskúšajte kvalitný filter na vodu na batériu a okamžite si budete môcť vychutnávať chuť čistej, zdravej a kvalitnej vody priamo vo vašej domácnosti.

 

 

UNIKÁTNE PEELINGOVÉ RUKAVICE

 

čistiace peelingové rukavice

 

Čistiace peelingové rukavice sú jedinečný prírodný spôsob  na odstránenie odumretej pokožky, prekrvenie a dokonalé vyčistenie pórov. S týmito rukavicami bude vaša pokožka jemnejšia, zdravšia a krajšia.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: