Vynikajúca filtračná sprchová hlavica s minerálmi

Kód: DS13055095
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte vynikajúcu filtračnú sprchovú hlavicu s minerálmi a citrónovou vložkou. Už po prvom sprchovaní pocítite jej výhody, ako sú jemnejšia pokožka tela i hlavy, kvalitnejšie vlasy a relaxačné účinky aromaterapie.

Bioaktívne minerálne kamene, ktoré sú súčasťou filtra zabezpečujú odstránenie nežiaducich ťažkých kovov z vody. Vďaka lôžku KDF má filter bakteriostatické vlastnosti, čím sa zabraňuje rozvoju bakteriálnej flóry na filtračnom lôžku.

Unikátna filtračná sprchová hlavica udržiava rovnováhu pH vody a zmäkčuje tvrdú vodu, čo výborne pôsobí na kvalitu pokožky.

Vďaka príjemnej citrónovej vôni, ktorá je počas sprchovania uvoľňovaná z citrónovej náplne si doprajete aj účinky takejto okúzľujúcej aromaterapie.

Kvalitná filtračná sprchová hlavica je navrhnutá tak, že má na sebe malé trysky, čím vy, pri jej použití,  šetríte vodou. Navyše aj montáž je veľmi rýchla, jednoduchá a pohodlná. Stačí hlavicu naskrutkovať na sprchovú hadicu a môžete si už len užívať príjemné sprchovanie.


NÁŠ TIP 

Tu ponúkame náhradnú vonnú náplň a filtračné kamienky do sprchovej hlavice alebo rovno 2-mesačný balíček za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÁ FILTRAČNÁ SPRCHOVÁ HLAVICA S MINERÁLMI

Chcete si dopriať kvalitnejšie sprchovanie? Vyskúšajte jedinečnú filtračnú sprchovú hlavicu a vďaka minerálom, pomedzi ktorými voda preteká získate vyššiu kvalitu vody. Je ideálna aj pre citlivú pokožku. Príjemné osvieženie pocítite aj vďaka citrónovej vôni, ktorá sa veľmi jemne uvoľňuje pri sprchovaní.

 • bioaktívne minerálne kamene
 • aromaterapia
 • zlepší kvalitu vody
 • šetrí vodu
 • jednoduchá montáž
 • kvalitné materiály

 

 filtracna-sprchova-hlavica

 

BIOAKTÍVNE MINERÁLNE KAMENE

Vo filtračnej vložke sprchovej hlavice sa nachádzajú bioaktívne minerálne kamene, ktoré majú spolu s KDF technológiou množstvo filtračných účinkov.

KDF ( Kinetic Degradation Fluxion) – vďaka špeciálnej kombinácii medi a zinku vysokej kvality využíva chemický proces známy ako redox ( oxidácia / redukcia ) na odstránenie nečistôt z vodných zdrojov.

Znižuje sa koncentrácia ťažkých kovov vo vode, ako sú arzenium, kadmium, olovo a ortuť. Navyše sa odstraňuje z vody chlór, ktorý nepriaznivo pôsobí na ľudský organizmus. Nebudú vás už viac dráždiť oči, dýchacie ústrojenstvo a ani sliznica nosa.

 

AROMATERAPIA

Unikátna filtračná sprchová hlavica je dodávaná aj s citrónovou náplňou, ktorá uvoľňuje počas sprchovania príjemnú vôňu a molekuly vitamínu C. Takto si počas uvoľňujúcej sprchy doprajete aj jedinečné účinky aromaterapie.

 

ZLEPŠÍ KVALITU VODY

Lôžko KDF vo filtračnej sprchovej hadici má aj antibakteriálne a fungicídne  vlastnosti. Zabraňuje rozvoju nežiaducej bakteriálnej flóry na filtračnom lôžku.

KDF spolu so 4 druhmi filtračných guľôčok veľmi výrazne ovplyvňujú kvalitu vody a udržiava rovnováhu pH vody. Takisto dochádza k zmäkčeniu tvrdej vody, čo blahodarne pôsobí na pokožku vášho tela a hlavy, a tým aj na kvalitu vašich vlasov

 

 sprchova-hlavica-s-mineralmi

 

ŠETRÍ VODU

Výborná filtračná sprchová hlavica má na sebe malé mikro trysky, vďaka čomu máte pocit zvýšeného tlaku vody aj pri nastavení menšieho prúdu. Sprchovanie sa stáva intenzívnejšie a napriek tomu dochádza k šetreniu vody.

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Montáž unikátnej sprchovej hlavice je veľmi jednoduchá. Štandardný závit ľahko a rýchlo priskrutkujete k sprchovej hadici.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Táto sprchová hlavica s filtračnou vložkou a citrónovou vložkou je vyrobená z najkvalitnejších ekologických ABS materiálov.

Navyše sa filtre: NÁJDETE TU i vonné náplne: NÁJDETE TU dajú jednoducho vymeniť za nové.

 

 filtracna-sprchova-hlavica-jedinecna

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: ekologický ABS a bioaktívne minerálne kamene
 • Vhodné takmer na všetky typy sprchovej hadice

Balenie obsahuje

 • 1 x ručná sprchová hlavica s filtrom
 • 1 x citrónová náplň
 • 1 x baliaci box
 • Vrátane 4 druhov filtračných guľôčok

 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÝ VANKÚŠ DO VANE

 

vankúš do vane

 

Spoznajte tento jedinečný vankúš do vanevďaka ktorému si doprajete nezabudnuteľný relaxačný kúpeľ v pohodlí vášho domova. Vankúš vám poskytne potrebný komfort a pohodlie. Stačí už len pridať penu do kúpeľa, teplú vodu a sviečky.

 

 

VYNIKAJÚCI PROTIŠMYKOVÝ KOBEREC DO KÚPEĽNE

protišmykový koberec nielen do kúpeľne

Vyskúšajte tento jedinečný protišmykový koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni.

 

  

JEDINEČNÝ BEZDOTYKOVÝ DÁVKOVAČ MYDLA

 

bezdotykový dávkovač mydla

 

Spoznajte tento jedinečný bezdotykový dávkovač mydla, vďaka ktorému bude umývanie rúk maximálne hygienické, komfortné a rýchle. 

 

 

ÚŽASNÉ CITRÓNOVÉ ČISTIACE TYČINKY PRE ODTOKY

 

citrónové čistiace tyčinky pre odtoky

 

Vyskúšajte vynikajúce citrónové čistiace tyčinky pre odtoky, ktoré prinášajú nový spôsob, ako udržiavať vaše odtoky čisté, voňavé a bez problémov. V okamihu vyriešite problémy s upchatými odtokmi a nepríjemným zápachom vo vašej domácnosti.

 

 

ŠUMIVÉ GULE DO KÚPEĽA

šumivé gule do kúpeľa

Šumivé gule do kúpeľa - Rosé - táto zmyselná šumivá gula do kúpeľa navodí tú najromantickejšiu atmosféru. Doplňte váš kúpeľ o lupene ruží a zažite tie najromantickejšie chvíle plné vášne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: