Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti - dvojbalenie

Kód: DE59749256
Akcia Tip
€22,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 

Balenie obsahuje 2ks odvlhčovača vzduchu

Unikátny odvlhčovač vzduchu je určený na odstránenie vlhkosti, zabránenie vzniku plesní, zrážanie vodnej pary, zatuchlému vzduchu a pre celkovú kvalitu vzduchu. Špeciálne gélové kryštály účinne znižujú vlhkosť na ideálne hodnoty.

Sušič vzduchu je ekologický a mimoriadne šetrný k životnému prostrediu. Nie je potrebná žiadna elektrická energia, je bez akéhokoľvek zápachu, netoxický a opakovateľne použiteľný. Navyše nemusíte dokupovať žiadne tablety, takže šetrí aj vaše peniaze.

Sušič vzduchu sa hodí do akýchkoľvek izieb, kancelárií, chodieb a iných priestorov. Môžete ho použiť aj v šatníkových skriniach, aute, karavane, skrátka všade, kde je to potrebné. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto odvlhčovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

Kontroluje úroveň vlhkosti u vás doma
• Pomáha v prevencii proti vzniku a šíreniu plesní
• Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
• Pomáha chrániť osobný majetok
• Vytvára príjemnú klímu


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete balenie 4 ks odvlhčovača vzduchu ku ktorému získate dopravu zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

KONIEC PLESNIAM A VLHKOSTI

Prinášame Vám tento unikátny odvlhčovač, ktorý je najlepším riešením pre reguláciu vlhkosti. Dokonale absorbuje prebytočnú vlhkosť zo vzduchu a vytvára tak zdravú klímu. Špeciálne gélové granule majú mimoriadnu absorpčnú schopnosť pre vyššiu výkonnosť systému. 

S týmto pohlcovačom vlhkosti:

  • Eliminuje riziko výskytu plesní - zamedzí výskyt plesní, ktoré sú najčastejšou príčinou respiračných a iných zápalových ochorení
  • Ušetrí vám náklady - za vlhkosťou zničený nábytok, oblečenie, potraviny a iné 
  • Vytvára príjemnú klímu v byte, dome, kancelárii, salóne či galérii

 

 pohlcovac-vlhkosti

 

AKO SA ODVLHČOVAČ POUŽÍVA

Odvlhčovač umiestnite v požadovanej miestnosti. Nechajte ho pôsobiť. Nadbytočná vlhkosť sa ukladá do gélových granúl. Objem zadržiavanej vody je až 80 cm3 vody. Ak je celkom naplnený absorbovanou vlhkosťou, postranné indikátory zmenia farbu z pôvodnej svetlo modrej na ružovú. Sušič môžete jednoducho znovu použiť, stačí len vybrať z držiaka a vložiť do mikrovlnnej rúry na cca 10 minút pri malej teplote ohrievania.

 

OPAKOVATEĽNÉ POUŽITIE

Pohlcovač vlhkosti je opakovateľne použiteľný vďaka možnosti vysušenia v rúre alebo mikrovlnnej rúre, takže nemusíte kupovať ďalšie a ďalšie náplne. Takto Vám šetrí množstvo peňazí za opätovné dokupovanie tabliet a iných prípravkov. Odvlhčovač môžete používať zas a znovu stále do okola.

 

EKOLOGICKÉ ODSTRÁNENIE VLHKOSTI

Spoznajte čisté ekologické riešenie, maximálne šetrné k životnému prostrediu. Pri odvlhčení nedochádza k akémukoľvek poškodzovaniu životného prostredia, na spotrebu elektrickej energie alebo k tvorbe odpadu. Preto sa jedná o čisto prírodný pohlcovač vlhkosti.

 

 vysoušeč-vzduchu

 

RÝCHLY A DLHODOBÝ ÚČINOK

Vďaka špeciálnym gélovým granulám odvlhčovač rýchlo a efektívne absorbuje prebytočnú vlhkosť a prispieva k zdravej klíme v domácnosti. Pohlcovač môžete nechať v miestnosti dlhodobo. Odvádza iba prebytočnú vlhkosť, takže sa nemusíte báť príliš suchého vzduchu.


 

Tento odvlhčovač je ideálnym pomocníkom pre ochranu nielen vášho zdravia, ale aj majetku.

 


  

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstve použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový v tvare vajca, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti.

 

INDIKÁTOR NAPLNENIA

Odvlhčovač je vybavený špeciálnym indikátorom naplnenia. Ak je celkom naplnený absorbovanou vlhkosťou, postranné indikátory zmenia farbu z pôvodnej svetlo modrej na ružovú. Vy už následne viete, že je potrebné odvlhčovač vysušiť a následne ho možno znovu používať.

 

 unikatni-vysousec

 

ČO JE PRÍČINOU VLHKOSTI?

Nadmernú vlhkosť môže spôsobovať množstvo faktorov. Najčastejšie sa jedná o prenikanie vlhkosti cez otvorené póry v stenách, kvapkanie a únik vody, zrážanie vody, izbové kvety, akvária ale aj bežné činnosti ako je varenie, pranie, sušenie bielizne či sprchovanie stoja za vznikom vlhkosti. Vlhkosť pod úrovňou 50% väčšinou nie je nebezpečná, ale nad tieto hodnoty už môže mať negatívne účinky.

 

PREČO ODVLHČOVAČE VZDUCHU?

Nadmerná vlhkosť zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie a majetok. Pri dlhodobej zvýšenej vlhkosti vznikajú plesne a spóry, ktoré sú najčastejším spúšťačom dýchacích ochorení. Zapríčiňujú aj alergie, vyšší výskyt roztočov, prispievajú k vzniku reumy a iných zápalových ochorení

Okrem toho vlhkosť priamo poškodzuje váš majetok. Nábytok, oblečenie či potraviny sú najčastejšie znehodnotené pôsobením vlhkosti. Prílišná vlhkosť škodí aj fyzickej a duševnej pohode.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: