Pôsobivá LED žiarovka s efektom plameňa

Kód: DS41066508
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Ak si chcete ozvláštniť večernú atmosféru, alebo oživiť klasický fádny priestor, s touto pôsobivou LED žiarovkou s efektom plameňa sa vám to určite podarí. Vytvára dojem ohňa, ktorý pôsobí relaxačne a vy sa vďaka tomu budete cítiť príjemne.

Svetlo ohňa bude skvele vyzerať nie len v interiéri, ale aj na záhrade, v altánku, či na terase. Očarte netradičným dizajnom odlišným, ako pri klasických bežných žiarovkách.

Aj keď plameň vyzerá realisticky, v tomto prípade sa nemusíte báť, nehrozí vám riziko popálenia, ako pri otvorenom ohni, alebo pri sviečkach.

Večer svetlo nádherne vynikne. Žiarovku môžete použiť v stropnej aj nočnej lampe, v lampáši, alebo v akomkoľvek svietidle so objímkou E27.


 
NÁŠ TIP
 
Tu nájdete výhodné 2-balenie žiarovky s efektom plameňa za zvýhodnenú cenu.  
 

Detailné informácie

Podrobný popis

EFEKTNÁ A PÔSOBIVÁ LED ŽIAROVKA S EFEKTOM PLAMEŇA

LED žiarovka imitujúca svetlo plameňa vytvára pôsobivú relaxačnúromantickú atmosféru. Od bežných žiaroviek sa odlišuje realistickým efektným blikajúcim plameňom a vytvára krásne svetelné divadlo.

 

 led-ziarovka-s-efektom-plamena

ZVÝRAZNITE NUDNÝ PRIESTOR

Zvýraznite priestor u vás doma magickým osvetlením a vytvorte efekt tlejúceho tlmeného svetla, bez použitia otvoreného ohňa. Vaša izba sa v momente zmení na oddychové pokojné miesto, kde budete radi tráviť svoj voľný čas.

 

REALISTICKÝ, ALE BEZPEČNÝ OHEŇ

Aj keď efekt plameňa v žiarovke pôsobí na prvý pohľad veľmi realisticky, nemusíte mať obavy. Je bezpečná, preto je vhodnou alternatívou klasických sviečok, pri ktorých hrozí riziko popálenia.  

 

ENERGETICKÁ ÚSPORA

LED žiarovka s výkonom len 9W zaručuje úsporu energie, neobsahuje škodlivé látky ani UV a infračervené žiarenie. Šetrite tak prírodu, elektrinu ale aj svoju peňaženku.

 

 ziarovka-s-efektom-plamena

TRI TYPY OSVETLENIA

LED žiarovku je možné prepínať medzi tromi typmi osvetlenia, jednoducho vypnutím a zapnutím vypínača. Je len na vás, či chcete mihotavý plamienok, stále svetlo ohňa, alebo tlmené svetlo plynulo sa striedajúce s tmou.

 

DOKONALÁ NÁHRADA

LED žiarovka je dokonalá náhrada sviečok a akéhokoľvek otvoreného ohňa, ktorá splní svoj účelvytvorí efekt pohyblivého plameňa. Inštaluje sa rovnako ako bežná žiarovka s objímkou E27 a ak ju otočíte opačne, plameň sa automaticky preorientuje.

 

PRÍJEMNÁ ATMOSFÉRA

Stále rozmýšľate, ako urobiť priestor zaujímavým? LED žiarovka navodí pocit teplého domova a zapôsobíte ja na vašu návštevu. Je vhodná do klasických svietidiel, terasových lámp, lampášov, alebo nástenných svietnikov v interiéri aj exteriéri.

 

 jedinecna-led-ziarovka-s-efektom-plamena

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • Automatické preorientovanie plameňa pri obrátení žiarovky
  • Počet režimov osvetlenia: 3
  • Výkon: 9W
  • Napájanie: 230V AC
  • Pätica: E27
  • Farba svetla: teplá/1800K
  • Rozmery: 15 x 6 cm
  • Stupeň krytia: IP44

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: