Praktické koše na triedený odpad 4x25L

Kód: DS84775446
€34,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Vyskúšajte jedinečné a praktické koše na triedený odpad, čím si uľahčíte manipuláciu s odpadom vo vašej domácnosti. Zároveň podporíte ekológiu.

Vynikajúce odpadkové koše na triedený odpad sú navrhnuté tak, aby nezaberali veľa miesta. Sú vhodné aj do menších priestorov. Pohodlne ich na seba naukladáte, pričom je stabilita vďaka špeciálnemu dizajnu zaručená.

Veľkosť každého jedného koša je až 25 litrov. Koše si môžete označiť pomocou nálepiek s označením separovaného odpadu.

Manipulácia s košmi je vďaka kvalitným materiálom a jedinečnému dizajnu skutočne veľmi jednoduchá. Ľahko sa používajú, vyprázdňujú i čistia. Budete spokojní.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VÝBORNÉ KOŠE NA TRIEDENÝ ODPAD

Čo s odpadom? Otázka, ktorú si kladie stále viac a viac zodpovedných ľudí po celom svete. Recyklácia nie je vôbec komplikovaná a ani si nevyžaduje námahu. Stačí niekoľko košov na separovaný odpad a aj my sa môžeme správať ekologicky a pomôcť našej Zemi.

K jednoduchej a správnej separácii sú tu vynikajúce koše na triedený odpad. Sú praktické, dizajnovo dobre riešené a jednoducho používateľné.

Vyzbieraný papier, sklo, plast či kov, starostlivo separovaný z komunálneho odpadu s využitím moderných riešení sa stávajú cennými surovinami pre ďalšie spracovanie.

 

VEDOMÁ SEPARÁCIA – EKOLOGICKÝ PRÍSTUP

Vynikajúci odpadkové koše na triedený odpad môžu byť moderným, praktickým a účelným doplnkom v každej domácnosti. Dizajn je vynikajúci. Funkčnosť spĺňajú zaručene perfektne. Môžete si zvoliť, aký druh odpadu budete separovať.

Dôležité je uvedomiť si, že takáto vedomá separácia je kľúčovým výchovným prostriedkom aj pre ďalšie generácie. Naučme naše deti správať sa ekologicky. Využívajme jedinečné koše na triedený odpad aj v našich domácnostiach.

 

PRAKTICKÉ VYUŽITIE PRIESTORU - FUNKČNÝ DIZAJN

Funkčnosť a minimalizmus. Dva prvky, ktoré charakterizujú tento úžasný výrobok – kôš na separovaný odpad. Je špeciálne vyrobený tak, aby zaberal čo najmenej miesta. Môžete ich naukladať nielen vedľa seba, ale aj na seba. Tým ušetríte veľa priestoru.

Odteraz budú môcť separovať aj ľudia, ktorí bývajú v bytoch s menšou rozlohou. A to vďaka špeciálne navrhnutým košom na triedený odpad.

 

ZARUČENÁ STABILITA

Unikátny systém ukladania odpadkových košov na triedený odpad zaručuje aj ich vysokú stabilitu. Nemusíte sa obávať, že by sa kôš zošuchol na zem. Môžete ho bez obáv používať.

 

S FAREBNÝMI OZNAČENIAMI

K týmto jedinečným košom na triedený odpad do kuchyne dostanete aj sadu farebných nálepiek pre označenie kontajnerov. Nálepkou si označíte kontajner podľa vami vybraného druhu separovaného odpadu – napríklad sklo, plast, papier, bioodpad. Takéto označenie slúži k lepšej, rýchlejšej a jednoduchšej orientácii.

 

OBROVSKÁ KAPACITA KOŠA

Kapacita každého koša na separovaný odpad je až 25 l. Je to skutočne obrovský priestor, vďaka čomu nebude potrebné každý deň koše vysypávať. Ušetríte svoj drahocenný čas.

Aj napriek veľkosti je manipulácia s košmi jednoduchá. Používať a vyprázdniť tieto koše zvládne naozaj každý.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Odpadkový kôš na triedenie je vyrobený z kvalitných materiálov, vďaka čomu ho bude môcť bezproblémovo používať a v prípade potreby aj jednoducho čistiť. Špeciálne rebrovanie zabezpečuje vyššiu tuhosť materiálov. Vydrží vám naozaj veľmi dlho. Určite si aj vy obľúbite praktické koše na triedený odpad.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Sada obsahuje: 4 koše na triedenie odpadu 4 x 25 l s farebnými nálepkami
  • Farba: Šedá 
  • Výška (cm): 57
  • Šírka (v cm): 24
  • Hĺbka (v cm): 40,2
  • Veľmi odolný plast

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: