DVOJBALENIE - Prenosný elektrický sušiak na topánky a bielizeň

Kód: DA79876040
€44,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 2x elektrický sušiak na topánky a bielizeň

Spoznajte jedinečný prenosný elektrický sušiak na topánky a bielizeň, a vo vašom živote získate viac komfortu. Jednoducho a rýchlo si vysušíte svoje oblečenie i mokré topánky.

V sade k sušiaku sú dva páry ramien. Ramená na bielizeň a oblečenie, a ramená na topánky.

Manipulácia s unikátnym elektrickým sušiakom v tvare vešiaka je skutočne veľmi jednoduchá. Stačí zvoliť a pripevniť správny nástavec – správne ramená a zariadenie následne pripojiť k elektrickej sieti.

Špeciálnou výhodou je skladnosť tohto vynikajúceho vešiakového sušiaka. Pohodlne si ho môžete pribaliť do batožiny, nezaberá veľa miesta. Využívajte jeho výhody, či ste doma, na pracovnej ceste, či na dovolenke.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KVALITNÝ ELEKTRICKÝ SUŠIAK NA TOPÁNKY A BIELIZEŇ

Určite ste sa už stretli so situáciou, že ste si potrebovali vysušiť za pár hodín šatstvo. Ak sú radiátory vypnuté, mohol by to byť veľký problém. Riešenie teraz ponúka unikátny kvalitný elektrický sušiak na bielizeň v tvare vešiaku.

Ďalšou výhodou je, že zároveň získate aj špeciálny elektrický sušič na topánky. Tento sušič je ideálny a užitočný v každom ročnom období.

 

prenosny-elektricky-susiak-na-topanky-a-bielizen

 

SUŠENIE BIELIZNE

Vďaka jedinečnému vešiakovému sušiču si vysušíte vaše oblečenie skutočne pohodlne. Určite rýchle sušenie oceníte. Výkon sušiča je totiž 150 W, čo je ideálne pre kvalitné sušenie.

 

SUŠENIE TOPÁNOK

Skvelou pomocou je aj možnosť výmeny ramien na vešiaku. Pomocou ramien na sušenie topánok si pohodlne a rýchlo vysušíte aj vaše premočené, či spotené topánky.

 

ĽAHKO PRENOSNÝ

Tento vynikajúci elektrický sušiak na topánky a bielizne sa veľmi ľahko prenáša. Jednoducho ho rozložíte a pohodlne pribalíte do kufra. Nezaberá veľa miesta, avšak jeho využitie oceníte kdekoľvek, preto sú jeho skladnosť a nízka váha skutočne dôležité.

Na dlhšie pobyty nepotrebujete brať veľa šatstva so sebou. Stačí šatstvo preprať a pohodlne sušičom vysušiť.

 

susiak-na-topanky-i-bielizen-

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulovať s týmto praktickým vešiakom na sušenie oblečenia a topánok bude pre každého úplne jednoduché. Stačí zvoliť správny nástavec – správne ramená, pripevniť ich na vešiak a zapnúť zariadenie do elektriny.

 

POHODLNÉ NAPÁJANIE

Napájanie prístroja je zabezpečené jednoducho prostredníctvom pripojenia k elektrickej sieti s napätím 220 V. Nie sú potrebné žiadne batérie. Jedinečný elektrický sušiak pripojíte k elektrickej sieti a sušič začne pracovať, začne sušiť.

 

NA DOMA I NA CESTY

Spokojne využívajte všetky výhody prenosného elektrického sušiaka na topánky a bielizeň kdekoľvek. Môžete ním sušiť doma, ale si ho aj pribaliť do batožiny, ak pôjdete na pracovnú cestu, či na dovolenku. Určite tento rýchly elektrický vešiakový sušič oceníte.

 

susiak-na-topanky-aj-bielizen

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Výkon: 150 W
 • Napätie: 220 V
 • Frekvencia: 50 Hz
 • Farba: bielo-ružová
 • Rozmery:
 • Ramená na bielizeň: 8,5 cm
 • Zložené ramená do topánok: 24,5 cm
 • Vytiahnuté ramená do topánok: 44,5 cm
 • Dĺžka kábla: 190 cm

 

SADA OBSAHUJE:

 • Vešiak na ramená sušičky
 • Ramená na sušenie bielizne 2 ks
 • Ramená na sušenie topánok 2 ks
 • Originál balenie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: