Profesionálny detektor pohybu - hlásič pohybu

Kód: DS52541058
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Kvalitný detektor pohybu vám spoľahlivo ohlási akýkoľvek pohyb alebo návštevu. Vďaka výkonnému širokouhlému snímaču dokáže hravo identifikovať pohyb a následne Vás naň upozorní. Hlásič pohybu je určený do domácností, obchodov, skladov, kancelárií, garáží, a iných interiérov.

Inštalácia je veľmi jednoduchá, rýchla a hravo ju zvládne každý.  Vďaka najkvalitnejším materiálom, vysokej životnosti, maximálnej bezpečnosti, dokonalému prevedeniu a jednoduchosti používaniu sa jedná o prémiový produkt za výbornú cenu. Vďaka modernému dizajnu zariadenie hravo umiestnite kdekoľvek v interiéri.

Spoznajte kvalitný detektor pohybu s maximálnym výkonom a s predĺženou výdržou batérie.


Tu nájdete ďalšiu  zabezpečovaciu techniku ​​ pre váš byt či dom.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZVUKOVÝ HLÁSIČ POHYBU

Detektor pohybu s hlásičom je ideálna pomôcka do obchodov, kancelárií, skladov a iných priestorov, kde bude signalizovať vstup ľudí. Zariadenie umiestnené v blízkosti vchodu vás upozorní zvukovým signálom. Ideálne pre priestory, kde je predajca často v zadnej miestnosti a zákazník do nej vstupuje nepozorovane. Môžete ho využiť aj na signalizáciu návštev alebo aj neželaných hostí.

 

detektor pohybu profesionalny 

 

BEZDRÔTOVÁ, ĽAHKÁ A RÝCHLA INŠTALÁCIA

Tento monitorovací systém sa jednoducho používa a nainštalujete si ho pohodlne a jednoducho. Senzory je možné namontovať na steny, stĺpiky plotu, alebo na akýkoľvek iný povrch.

 

KDE VŠADE SNÍMAČ POHYBU VYUŽIJETE

Detektor pohybu je vhodný kdekoľvek do interiéru. Môžete ho využiť v obchodoch, domácnostiach, kancelárie, garáže, servisné strediská, sklady, nákupné centrá a kdekoľvek, kde chcete byť upozornení na pohyb. 

 

SPOĽAHLIVÝ SENZOR POHYBU

Vysoký pracovný dosah a uhol snímania zabezpečia, že snímač vás spoľahlivo upozorní, ako náhle vstúpi niekto do priestoru. Môže byť upozornený na návštevníkov, všimnúť si otvorenie dverí, vystrašiť nežiaducich votrelcov alebo dokonca vedieť, kedy vaše deti vstúpili do zakázaných priestorov.

 unikatny detektor-pohybu

KVALITNÉ MATERIÁLY A MODERNÝ DIZAJN

Pri výrobe tohto zariadenia boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Vďaka modernému dizajnu sa zariadenie hodí do akýchkoľvek priestorov.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
 • Zlepšuje zabezpečenie a kontrolu prístupu do miestností
 • Možno odložiť na poličku alebo zavesiť na stenu
 • Perfektné pre obchody, kancelárie, sklady a ďalšie priestory
 • Znie to vstupom ľudí
 • Veľmi hlasné zariadenie
 • Napájanie: batéria 3 x AA / R6 (nie je súčasťou balenia)
 • Výrobok má CE certifikát
 • Výška: 10cm
 • Šírka: 6cm
 • Hĺbka: 3,5 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: