Unikátne protišmykové podložky pod koberec 4 ks

Kód: DS54098898
€7,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Rozlúčte sa so šmýkajucími kobercami a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie protišmykové podložky pod koberec. Od teraz sa nemusíte báť, že zakopnete o koberec, alebo že sa na ňom pošmyknete.

Podložky dokonale uchytia každý koberec na akomkoľvek povrchu. Bez ohľadu na to, či sa jedná o veľký koberec, malé behúne, rohožky, či iné koberčeky tieto podložky ich uchytia stabilne a bezpečne.

Podložky na báze polymérovej ​​technológie jednoducho len nalepíte na rohy koberca a položíte na podlahu. Tým kobercu zaistíte vysokú stabilitu. V prípade potreby zase jednoducho odlepíte, umyjete a znovu môžete použiť.

Podložky nepoškodzujú podlahy a sú vhodné na všetky povrchy, parkety, laminát, linoleum, betón, kachličky a iné. Po odlepení nezanechávajú žiadne lepkavé stopy. Sú vhodné aj pre vonkajšie použitie napríklad pre rohožky.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné balenie 16 ks protišmykových podložiek pod koberec

 

Detailné informácie

Podrobný popis

NAJEFEKTÍVNEJŠIE RIEŠENIE PROTI KĹZANIU KOBERCOV

Vďaka svojim praktickým rozmerom a ľahkému použitiu sú tým správnym riešením pre uchytenie kobercov. Nepraktické kobercové pásky, či obojstranné pásky môžu zanechávať lepidlo, či poškodiť podlahu a koberec. Veľké celoplošné podložky sú nepraktické, ak potrebujete upratať pod kobercom.  Tieto protišmykové podložky len nalepíte na koberec a zdvihnete aj s nimi. Nikde sa neposúvajú a navyše nijako nepoškodia podlahu, či vaše koberce. 

 

podlozky

 

VHODNÉ NA AKÚKOĽVEK PODLAHU 

Podložky sú šetrné a nepoškodzujú žiadny povrch. Či už sa jedná o drevenú podlahu, laminát, linoleum alebo kachličky, spoľahlivo pripevnia akýkoľvek koberec bezpečne a stabilne.

 

PRE AKÝKOĽVEK TIP KOBERCOV 

Tieto podložky sú ideálne pre akýkoľvek druh kobercov. Je jedno, či sa jedná o veľký alebo malý koberec, behúň či rohožku. S týmito podložkami prichytíte akýkoľvek druh kobercov, rôznych rozmerov a tvarov.

 

AKO SA PODLOŽKY POUŽÍVAJÚ 

Použitie je nesmierne jednoduché a zvládne ho každý. Očistite podkladový povrch na ktorý budete ukladať koberec od kamienkov a prachu. Vysajte koberec zo zadnej strany, nalepte podložky na rohy koberca a koberec položte. To je všetko. 

 

podlozky-unikatne

 

OPAKOVATEĽNÉ POUŽITIE 

Vďaka špeciálnej technológii výroby a polymérového ​​materiálu môžete tieto podložky používať opakovane. V prípade potreby ich odlepte z koberca, opláchnite a opätovne používajte. Po odstránení nezanecháva na koberci žiadne zvyšky.

 

AJ NA EXTERIÉRY 

Potrebujete prichytiť rohožku, alebo koberček na balkóne? Žiadny problém. Tieto špeciálne podložky to zvládnu hravo behom okamihu. Nevadí im vlhkosť ani mráz.

 

POMÔŽE VYROVNAŤ POKRČENÝ KOBEREC

Tepovali ste váš koberec? Je pokrčený alebo inak hrboľatý? Tieto špeciálne podložky vám pomôžu v okamihu vyrovnať aj pokrčený, či hrboľatý koberec. Hravo ho natiahnu a vy už viac nebudete o neho zakopávať.

 

specialni-podlozky pod koberec

Technická špecifikácia

  • materiál: guma
  • balenie: 4 ks
  • ľahko umývateľné
  • veľkosť: 15 * 11 cm
  • špeciálna dizajnový tvar
  • zaisťuje bezpečnosť

 

Obsah balenia

4 x Protišmykové podložky pod koberec 


 

NÁŠ TIP

DOKONALÁ OCHRANA NA DVERE PROTI PRIEVANU

 

ochrana proti prievanu - obojstranné tesnenie pod dvere

 

Unikátna ochrana proti prievanu vám poskytne dokonalú izoláciu pred prievanom, únikmi tepla, hmyzom,  hlukom či zápachom. Je to perfektné riešenie, ktoré vám pomôže izolovať váš domov počas ktorejkoľvek sezóny.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ PODLOŽKA DO KÚPEĽNE

 

protišmyková podložka do kúpeľne

 

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - protišmyková podložka do sprchy a vane. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte.

 

 

VYNIKAJÚCI PAMÄŤOVÝ KOBEREC DO KÚPEĽNE

 

koberec s pamäťovou penou

 

Vyskúšajte tento jedinečný koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ SVIETIACA PÁSKA NA SCHODY

 

protišmyková svietiaca páska na schody

 

Máte klzkú podlahu? Chcete predísť nebezpečnému pádu zo schodov? S tým Vám pomôže táto jedinečná páska proti pošmyknutiu. Dodá vám potrebnú oporu a stabilitu aj na klzkých povrchoch.

 

 

PRAKTICKÉ BRANO NA DVERE

 

brano na dvere

 

Vyskúšajte špeciálne brano na dvere a už nikdy nebudete mať problém s otvorenými dverami. Tie sa vám pomocou tohto jedinečného zatvárača dverí pohodlne zatvoria úplne samé.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: