Výkonný bluetooth prijímač a vysielač

Kód: DS31812875
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Získajte funkciu prenosu dát pomocou bluetooth na každom zariadení, ktoré touto funkciou doteraz nedisponovalo. Bluetooth prijímač a vysielač premení váš televízor či vežu na multifunkčné zariadenie.

Tento praktický pomocník vysiela a zároveň prijíma signál bluetooth, čo umožňuje pohodlný a rýchly prenos dát odkiaľkoľvek a kamkoľvek. Stačí, ak má vaše zariadenie vstup/výstup mini jack (AUX), alebo RCA.

Bluetooth prijímač a vysielač sa pýši dlhou výdržou batérie, a to vďaka kapacite 600 mAh. Bude vám verne slúžiť až po dobu 8 hodín. Určite vás poteší aj 10-metrový dosah signálu.

Zariadenie disponuje LED indikátormi, ktoré vás informujú o prenose/prijímaní dát a nabíjaní. Veľmi jednoducho sa používa a je mimoriadne kompaktné, čo oceníte nielen doma, ale aj na cestách.


 

NÁŠ TIP

Pozrite sa tiež na dalšie vychytávky k PC a mobilom.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ PRIJÍMAČ A VYSIELAČ SIGNÁLU BLUETOOTH

Máte starší televízor, alebo HiFi systém a chceli by ste, aby mali funkciu bluetooth? Nič nieje nemožné. Bluetooth vysielač a prijímač vybaví touto funkciou akékoľvek vaše zariadenie.

 • Režim vysielania a prijímania signálu bluetooth
 • Možnosť pripojenia zariadení s AUX a RCA výstupom
 • Vysoká rýchlosť prenosu dát
 • Dlhá výdrž batérie
 • Dosah signálu až na 10 metrov
 • LED indikátory

výkonný bluetooth prijímač a vysielač  

DVA REŽIMY V JEDNOM ZARIADENÍ

Spoznajte pohodlný spôsob, ako zmodernizovať vaše zariadenia, ktorým nebola dopriata funkcia prenosu dát cez bluetooth. Tento bluetooth prijímač zároveň funguje aj ako vysielač, čo vám umožní napríklad spárovanie vašich bluetooth slúchadiel s HiFi vežou.

 

KOMPATIBILITA

Výnimočný prijímač a vysielač bluetooth môžete pripojiť k akémukoľvek zariadeniu, ktoré disponuje AUX, alebo RCA vstupom. Následne môžete prenášať dáta pomocou zariadení s operačným systémom Android, iOS a všetkých zariadení s funkciou bluetooth.

 

RÝCHLEJŠÍ, SILNEJŠÍ A STABILNEJŠÍ SIGNÁL

Spoľahnite sa na bluetooth vysielač a prijímač, ktorý je zárukou rýchleho bezdrôtového prenosu dát. Signál bluetooth bude omnoho silnejší a stabilnejší a vy si môžete naplno vychutnávať jeho výhody.

 

unikátny bluetooth prijímač a vysielač 

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Tento vysielač a prijímač bluetooth signálu je aj napriek vysokému výkonu mimoriadne úsporný. Po 2-hodinovom nabíjaní vydrží byť k dispozícii až dlhých 8 hodín. Jeho batéria disponuje kapacitou 600 mAh.

 

BLUETOOTH SIGNÁL V CELEJ DOMÁCNOSTI

Užívajte si nekonečné možnosti bluetooth signálu. Počúvajte hudbu cez slúchadlá pri upratovaní, alebo prenášajte dáta do televízora či veže z inej miestnosti. To vám umožní bluetooth prijímač a vysielač s dosahom až 10 metrov.

 

LED INDIKÁTORY PRE KOMFORTNÉ POUŽÍVANIE

Jednoduché a pohodlné používanie vysielača a prijímača bluetooth znásobujú LED indikátory, pomocou ktorých ľahko zistíte, či sa dáta odosielajú, prijímajú, alebo či sa zariadenie nabíja.

 

jedinečný bluetooth prijímač a vysielač 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Podporovaný bluetooth protokol: A2DP, AVRCP
 • Dosah signálu bluetooth: 10 m
 • Kapacita batérie: 600 mAh
 • Doba prevádzky: 8 h
 • Doba nabíjania: 2 h
 • Nabíjanie: DC 5V
 • Vstup: 3,5 mm jack
 • Kompatibilita: Android, iOS, všetky zariadenia bluetooth

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: