Teflónový kryt na sporák - ochranný

Kód: DS68273847
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Unikátny ochranný kryt dokonale ochráni váš sporák pred špinou, pripáleninami, vykypeným jedlom a inými nečistotami.  

Jedinečný tvar poskytuje rýchle a presné umiestnenie na akýkoľvek sporák. Vďaka najkvalitnejším materiálom sú tieto ochranné kryty na sporák opakovateľne použiteľné v rovnakej kvalite, ako prvýkrát. Navyše sú nehorľavé a vďaka použitému teflónu sa mimoriadne ľahko čistia.  

Kvalitné ochranné kryty na sporák sú určené na maximálnu ochranu vášho sporáka pred zašpinením a následným mechanickým poškodením pri čistení. Sporák s týmito krytmi bude stále ako nový.  

Zároveň vďaka matnej čiernej farbe nevidno na nich znečistenie. Ideálne riešenie keď nestíhate umyť sporák.

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÉ OCHRANNÉ KRYTY NA PLYNOVÝ SPORÁK

Kúpili ste si krásny nový nerezový sporák a bojíte sa ho čistiť aby nebol doškriabaný? Chcete mať stále dokonale čistý sporák no po každom varení vyzerá katastrofálne? Čistenie Vám zaberá mnoho času, drhnutia a nervov? Spoznajte riešenie jedinečné teflónové ochranné kryty na sporák.

 

 ochranny-teflonovy-kryt

 

PRE DOKONALÝ PORIADOK A OCHRANU SPORÁKU  

Ochranné kryty na sporák vám pomôžu ochrániť váš sporák pred znečistením, mastnotou, a drhnutím, ktoré ho môže poškodiť. Sporák nemusíte hodiny drhnúť, stačí handričkou umyť tieto kryty a môžete ich znovu používať. Je to tak rýchle, pohodlné a praktické riešenie, ktoré si zamilujete.

 

NAJJEDNODUCHŠIE ČISTENIE SPORÁKU

Kryty sú vyrobené z kvalitného teflónu, ktorý je nehorľavý a špina  a mastnoty sa na ňom nepripaľujú. Očistíte ho jednoducho pomocou navlhčenej handričky. Čistenie sporáku ešte nebolo nikdy jednoduchšie.

 

STOP POŠKRIABANÝM SPORÁKOM  

Vždy keď čistíte váš sporák je veľké riziko, že ho nesprávnym čistením doškriabete alebo ináč poškodíte. Takéto poškodenie je nevzhľadné a znižuje hodnotu vášho sporáku. Nehovoriac o tom, ako sa za takýto sporák hanbíte pred návštevou. Práve pred tým Vás ochránia tieto špeciálne kryty na plynový sporák.

 

 teflonovy kryt na sporak

 

TRVALÉ A OPAKOVANÉ POUŽITIE  

Vďaka modernej technike výroby sa ochranné kryty na sporák používajú mimoriadne jednoducho a pohodlne. Sú dokonale nehorľavé a bezpečné na použitie. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti aj pri opakovanom používaní. Jednoducho ich vyberiete umyjete a založíte naspäť.

 

AKO SA KRYTY POUŽÍVAJÚ

Kryt upravte podľa potreby. Dbajte na opatrnosť, aby nebránil plameňu, najmä v mieste podpaľovanie. Kryt možno umyť vodou aj pomocou čistiaceho prostriedku. Vďaka ideálnym rozmerom sú vhodné pre skoro všetky typy plynových sporákov.

Ako na umiestnenie krytu uvidíte v tomto videu:

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 4 x kryt na sporák
  • Rozmery: 27 x 27 cm
  • Materiál: teflón
  • Udržuje sporák v dobrom stave
  • Umývateľný
  • Farba: čierna

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: