DVOJBALENIE - Unikátne skladacie vedro

Kód: DA29445839
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 2x skladacie vedro

Spoznajte unikátne skladacie vedro využívajte jeho široké možnosti doma, v práci, na chalupe, jednoducho kdekoľvek. Používa sa komfortne ako klasické vedro, a navyše vám umožní kvalitne zrelaxovať vaše nohy.

Objem špeciálneho skladacieho vedra je praktických 10 litrov. Jeho rozmery v rozloženom stave sú 20 x 40 cm a v zloženom 6,5 x 40 cm. Vedro môžete pohodlne uskladniť aj do regálu, či zavesiť do úzkeho priestoru.

Keďže je dno tohto vynikajúceho vedierka, kedykoľvek si doprajete skvelý relax. Stačí vedro napustiť teplou vodou, pridať soľ do kúpeľa, vložiť nohy do vedra a oddychovať.

Jedinečné skladacie vedro je vyrobené z kvalitného silikónu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a maximálnu odolnosť voči opotrebovaniu.

Unikátne skladacie vedierko je ideálne ako moderný, praktický a špeciálny darček.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÉ SKLADACIE VEDRO

Mať doma vedro, ktoré vám nezaberie veľa miesta je sen, ktorý sa môže práve teraz splniť. Toto unikátne praktické skladacie vedro je v rozloženom stave dostatočne veľké. Po použití sa dá jednoducho zložiť a pohodlne uskladniť

Ideálny napríklad:

  • do domácnosti
  • na chalupu
  • v pracovných priestoroch

 

 unikatne-skladacie-vedro

 

PRÉMIOVÝ SILIKÓNOVÝ MATERIÁL

Jedinečné skladacie vedierko je vyrobené z prémiového silikónového materiálu. Vzhľadom na opakované využívanie a trvácnosť materiálu možno povedať, že je maximálne šetrný k životnému prostrediu. Môžete sa spoľahnúť na jeho výbornú odolnosť voči opotrebovaniu a poškodeniu pri bežnom používaní.

 

AŽ 10 LITROVÝ OBJEM

  • Špeciálne skladacie silikónové plastické vedro má rozmery 20 x 40 cm v rozloženom stave.
  • Objem je praktických 10 litrov, čo je ideálne pri väčšine činností s využitím vedra.

 

 vedro-s-masaznym-dnom

DOBRE USKLADNITEĽNÝ

Veľmi výhodnou je práve možnosť zloženia tohto vedra v čase, keď ho práve nepoužívate. Toto unikátne kompaktné 10 litrové vedro je možné stlačením zložiť na praktickú, dobre uskladniteľnú veľkosť 6,5 x 40 cm. Takto vám nezaberie veľa miesta, výborne sa aj prenáša.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Špeciálne skladacie vedierko sa dá použiť nielen doma, či v práci ale je priam ideálne aj na kempovanie, piknik, či turistiku.

Perfektne ho využijete ako vedro na vodu pri vlastnom umývaní, pri umývaní rôznych vecí, napríklad riadu, ako veľké vedro pri zbere plodín zo záhrady, pri prenose ovocia a zeleniny a podobne.

Skladacie vedro výborne poslúži pri zaslúženom relaxe. Stačí napustiť vedro teplou vodou, prípadne pridať do vody vami vybranú soľ a ponorením nôh do vody vo vedre príjemne relaxovať.

 

VHODNÝ AKO DARČEK

Chceli by ste svojim rodinným príslušníkom, či kamarátom venovať praktický, špeciálny a moderný darček? Toto unikátne skladacie vedro určite každého nesmierne poteší.

 

 vedro-skladacie

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 2 x skladacie vedro
  • rozmery 20 x 40 cm v rozloženom stave
  • rozmery 6,5 x 40 cm v zloženom stave
  • objem: 10 l

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: