Výkonný ručný tyčový vysávač

Kód: DS82125482
€40,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Výkonný ručný vysávač vám zabezpečí čistotu a sviežosť po akej ste v domácnosti vždy túžili. Už žiadne obmedzovanie sa kvôli omrvinkám! Všetko sa vysaje kedykoľvek, rýchlo a jednoducho.

Ani chlpy od zvierat – psíkov, mačiek už nebudú žiaden problém!  Úžasný výkonný ručný vysávač sa stane obľúbeným pomocníkom v každej domácnostiĽahko vyčistí z pohovky drobné nečistoty. Nemusíte vždy vyberať veľký vysávač, čím ušetríte svoj čas.

Vďaka širokému príslušenstvu vám zabezpečí kvalitné vysávanie aj tých najmenej prístupných miest v domácnosti. Navyše obsahuje držiak a nástavec, takže ho behom okamihu premeníte na výkonný tyčový vysávač.

Unikátny  filtračný systém zabezpečí, aby aj tie najmenšie čiastočky prachu zostali vo vysávači.


NÁŠ TIP

Tu nájdete praktické pomôcky do domácnosti.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

KOMPAKTNÝ RUČNÝ VYSÁVAČ SO SILNÝM VÝKONOM

Chcete mať kvalitne, rýchlo a pohodlne povysávaný dom? Pomocou jedinečného tyčového vysávača to docielite behom okamihu. Patrí medzi ručné vysávače s najsilnejším výkonom na trhu.

 

 unikatny-rucny-vysavac

 

POHODLNÁ A BEZPEČNÁ MANIPULÁCIA

Použitie ručného tyčového vysávača je mimoriadne pohodlné a bezpečné. V hornej časti rukoväte sú drážky, aby pri vysávaní nevykĺzla z ruky. Je ľahkýtakže ani dlhšie používanie nebude pre vás náročné. Pomocou nástavca ho premeníte na plnohodnotný tyčový vysávač pre jednoduché vysávanie aj väčších plôch.

 

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA FILTRAČNÉHO SYSTÉMU

Jedinečný filtračný systém – HEPA filter vo vnútri ručného vysávača zabraňuje vyfukovaniu aj najmenších čiastočiek prachu von. Dezinfikuje vzduch, ktorý ním prechádza a navyše chráni motor mini vysávača pred poškodením.

Vďaka filtru tento ručný vysávač nestráca na sile. Jeho sací výkon zostáva po celý čas konštantný. 

 

ŠIROKÉ PRÍSLUŠENSTVO – MULTIFUNKČNOSŤ

Široké príslušenstvo umožňuje široké využitie ručného vysávača:

  • Plochý nástavec: umožňuje čistenie veľkých plôch, podlahy a kobercov
  • Úzky hrot: používa sa najmä pri ťažko dostupných miestach, napr. medzi pod nábytkom, do rohov a iné
  • Držiak: umožní premeniť ručný vysávač na tyčový vysávač pre pohodlné vysávanie podláh

 

 jedinecny-rucny-tycovy-vysavac

 

TRANSPARENTNÁ NÁDOBA

Nádobka ručného vysávača, kde sa hromadia všetky nečistoty, je priehľadná. Ľahko uvidíte, kedy je potrebné nádobu vyčistiť. Vysávač sa vďaka tomu nikdy nezanesie.

Vyčistenie nádobky je jednoduché. Stlačte tlačidlo na vysávači, ktoré uvoľní zámok. Vyberte filter, vyčistite ho a potom ho znovu vložte a uzatvorte nádobu.

 

VYSOKÝ VÝKON A JEDNODUCHÉ POŽITE

Vysávač má jedinečný výkon 600 W, čo je skutočne obrovský výkon na tak malé zariadenie. Vysoký výkon je doplnený o ergonomický dizajn a nízku hmotnosť. Takto sa vysávač používa mimoriadne jednoducho a pohodlne.

 

 rucny-tycovy-vysavac

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast
  • HEPA filter
  • Silný ťah
  • Výkon: 600W
  • Napätie: 220-240V
  • Dĺžka napájacieho kábla: 345 cm
  • *Farbu produktu odosielame na základe našej skladovej dostupnosti.

 

NÁŠ TIP

 

KOMPAKTNÝ RUČNÝ VYSÁVAČ SO SILNÝM VÝKONOM

 

ručný vysávač do auta - bezdrôtový

 

Výkonný ručný vysávač do auta vám zabezpečí čistotu a sviežosť po akej ste v aute vždy túžili. Už žiadne obmedzovanie sa kvôli omrvinkám! Všetko sa vysaje kedykoľvek, rýchlo a jednoducho.

 

 

ROZPRAŠOVACÍ MOP

rozprašovací mop

Šetrite si chrbát a ruky. Spoznajte praktické a účinné riešenie ako si poradiť s umývaním podlahy. Vyskúšajte tento mop s rozprašovačom, ktorý si poradí s každou podlahou.

 

 

SENZAČNA ELEKTRICKÁ ROTAČNÁ PRACHOVKA

elektrická rotačná prachovka

Vďaka úžasnej elektrickej rotačnej prachovke bude váš domov žiariť čistotou. Tento vysokovýkonný spotrebič veľmi moderne a účinne zabezpečí, že si budete môcť užiť čistý domov bez prachu za pár minút.

 

 

ŠPECIÁLNY ROBOTICKÝ MOP

 

robotický vysávač

 

Vyskúšajte populárny robotický vysávač s mopom a užívajte si čistú dlážku vo vašej domácnosti bez zbytočnej námahy. Takéto čistenie – zametanie a umývanie podlahy je skutočne rýchle, pohodlné a vysoko účinné.

 

 

PRAKTICKÁ TELESKOPICKÁ PRACHOVKA

 

teleskopická prachovka

 

Vyskúšajte vynikajúcu teleskopickú prachovku z mikrovlákna a váš domov bude žiariť čistotou dokonca aj na tých najmenej prístupných miestach.

 

 

OBOJSTRANNÝ MAGNETICKÝ ČISTIČ OKIEN - NA DVOJSKLO AJ TROJSKLO

 

magnetický čistič okien na dvojsklo aj trojsklo

 

Vynikajúci obojstranný magnetický čistič okien vám pomôže vyčistiť okná na ťažko prístupných miestach. Budú žiariť čistotou a to len za pár minút.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: