Výkonné alkalické batérie AG3

Kód: DS53751661
€5,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Prinášame Vám tieto výkonné alkalické batérie s vysokou kapacitou pre dlhú funkčnosť vašich zariadení. Tieto alkalické batérie s extra dlhou životnosťou sa vyznačujú predĺženou dobou výkonu.

Pre zariadenia sú maximálne bezpečné, pretože sa nepoškodia a nevyteká z nich kyselina ako pri bežných batériách.

Výdrž týchto alkalických batérií je 7 až 10 vyššia oproti klasickým batériám. K ich samovybíjaniu dochádza výrazne pomalšie. Batérie sú vhodné do všetkých elektrozariadení.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 3-balenie alkalických batérií za výhodnejšiu cenu.

Tu nájdete výhodné 2-balenie nabíjateľných batérií AAA za zvýhodnenú cenu.

Pokiaľ ešte nemáte nabíjačku na batérie nájdete ju TU

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRÉMIOVÉ ALKALICKÉ BATÉRIE

Alkalické batérie AG3 patria medzi najpoužívanejšie batérie v elektrozariadeniach. Prinášame Vám tieto batérie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a funkčnosťou.

 

jedinencne-alkalicke-baterie 

 

VYSOKÁ ŽIVOTNOSŤ

Priemerná doba prevádzky alkalických batérií je sedem až desaťkrát dlhšia ako u bežných zinkovo-uhlíkových článkov. Batérie majú vyššiu výstupnú kapacitu a výrazne lepšie vybíjacie charakteristiky, najmä pri vysokých prúdových výbojoch. Navyše, ich samovybíjanie je omnoho pomalšie ako pri klasických batériách. Vďaka tomu Vám budú verne slúžiť po dlhú dobu.

 

MAXIMÁLNE BEZPEČNÉ

Tieto alkalické batérie je možné použiť všade tam, kde sa používajú bežné batérie. Na rozdiel od bežných zariadení nepoškodia vaše spotrebiče, pretože z nich nevyteká kyselina ako pri klasických batériách.

 

MAXIMÁLNA KVALITA

Pri výrobe týchto batérií boli použité najkvalitnejšie materiály a prémiová technológia výroby čo je zárukou funkčnosti a životnosti batérií.

 

Balenie obsahuje 10 ks batérií.


 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÁ NABÍJAČKA BATÉRIÍ

 

nabíjačka batérií pre AA batérie a AAA batérie

 

Spoznajte výkonnú nabíjačku batérií pre rýchle, spoľahlivé a bezpečné nabíjanie batérií typu AA a AAA. Je kompaktná, nabíja až 4 batérie naraz a disponuje LED diódami, ktoré Vás upozornia na stav nabíjania.

 

 

VÝKONNÉ NABÍJATEĽNÉ BATÉRIE AAA

nabíjateľné batérie AAA

Spoznajte tieto prémiové nabíjateľné batérie s maximálnym výkonom, životnosťou a kapacitou pre bezchybný chod akýchkoľvek elektrozariadení.

 

 

UNIKÁTNA SOLÁRNA POWERBANKA

solárna powerbanka

Spoznajte túto prémiovú solárnu powerbanku, ktorá vám zaistí maximálnu kapacitu, ľahkosť, prenosnosť a kvalitu za bezkonkurenčnú cenu. Táto jedinečná solárna powerbanka vám ponúka možnosť nabíjať viac zariadení naraz pomocou dvoch USB portov a jedného mikro USB portu.

 

 

ADAPTÉR DO ZÁSUVKY - SADA PRE 150 KRAJÍN

adaptér do zásuvky - sada pre 150 krajín

Kvalitná a bezpečná sada adaptérov do zásuvky vám umožní využívať váš spotrebič až v 150 krajinách sveta. Sada je ideálna pre všetkých cestovateľov, obchodníkov, manažérov ale aj pre každého dovolenkára.

 

 

DIAĽKOVO OVLÁDANÁ WIFI ZÁSUVKA

 

diaľkovo ovládaná wifi zásuvka

Unikátna inteligentná zásuvka na wi-fi ovládanie vám uľahčí život a dodá kontrolu nad akýmkoľvek elektrickým zariadením pohodlne cez mobil. Nezáleží na tom, o akú elektroniku sa jedná. Môžete komfortne a jednoducho ovládať až 10 zásuviek naraz od kamkoľvek na svete pomocou wi-fi.

 

 

VÝKONNÉ ALKALICKÉ BATÉRIE AG13

 

alkalické batérie AG13

 

Prinášame Vám tieto výkonné alkalické batérie s vysokou kapacitou pre dlhú funkčnosť vašich zariadení. Tieto alkalické batérie s extra dlhou životnosťou sa vyznačujú predĺženou dobou výkonu.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: