Adaptér do zásuvky - sada pre 150 krajín

Kód: DS40521324
€25,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Kvalitná a bezpečná sada adaptérov do zásuvky vám umožní využívať váš spotrebič až v 150 krajinách sveta. Sada je ideálna pre všetkých cestovateľov, obchodníkov, manažérov ale aj pre každého dovolenkára.

Adaptéry do zásuvky sú maximálne bezpečné a multifunkčné. Vďaka prémiovým materiálom, patentovanej technológii výroby a perfektnej vodivosti poskytnú ten najlepší výkon vašej elektronike. Sú vhodné na skoro všetku bežnú spotrebnú elektroniku.

Či už potrebujete nabiť váš notebook, telefón, pripojiť kulmu, holiaci strojček, zapojiť práčku, či chladničku tieto adaptéry sú pre Vás tou pravou voľbou.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

MEDZINÁRODNÉ VYUŽITIE

Sada cestovných adaptérov s konektormi US / UK / EU / AUS môže fungovať v Kanade, Mexiku, Austrálii, Taliansku, Číne, Japonsku, Saudskej Arábii, v celej Európe, Veľkej Británii a iných krajinách po celom svete. Pokrýva všetky európske, americké, ázijské krajiny a krajiny blízkeho východu.

 

MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ

Tieto certifikované adaptéry do zásuvky boli navrhnuté tak, aby splnili tie najprísnejšie bezpečnostné požiadavky. Preto sú tieto adaptéry maximálne bezpečné pre vás i pre vašu elektroniku. Takto vždy splnia svoju úlohu.

 

KOMPATIBILNÉ SO VŠETKÝMI ZARIADENIAMI

Univerzálna sada adaptérov vďaka širokej škále napätia je kompatibilná takmer so všetkými bežnými zariadeniami. Či už potrebujete nabiť telefón, notebook pripojiť televízor, varnú kanvicu, kulmu, fén, alebo práčku je táto sada to pravé pre vás.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe týchto adaptérov boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou maximálnej bezpečnosti, životnosti a funkčnosti produktu.

 

STABILITA NAPÁJANIA

Perfektná vodivosť, kvalita materiálov, ochrana proti preťaženiu, bez skratu, udržujte stabilné napájanie vášho spotrebiča. Vďaka malým rozmerom si tieto adaptéry pohodlne zoberiete kamkoľvek.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

 • cestovný adaptér s uzemnením pre viac ako 150 krajín sveta  
 • ľahká manipulácia s nadstavcami  
 • farba: biela  
 • vstup: AC 100 - 250V, 50 / 60Hz  
 • max. Príkon spotrebiča: 1500W  
 • nástavce:  
 • nastavec pre Švajčiarsko (Typ J): 10A / 250V ~  
 • nástavec pre VB (Typ G): 13A / 250V ~ + 13A poistka  
 • nástavec pre USA (Typ B): 15A / 250V ~  
 • nástavec pre Čínu (Typ I): 10A / 250V ~  
 • nástavec pre Taliansko (Typ L): 10A / 250V ~ 

 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÁ NABÍJAČKA BATÉRIÍ

 

nabíjačka batérií pre AA batérie a AAA batérie

 

Spoznajte výkonnú nabíjačku batérií pre rýchle, spoľahlivé a bezpečné nabíjanie batérií typu AA a AAA. Je kompaktná, nabíja až 4 batérie naraz a disponuje LED diódami, ktoré Vás upozornia na stav nabíjania.

 

 

VÝKONNÉ NABÍJATEĽNÉ BATÉRIE AAA

nabíjateľné batérie AAA

Spoznajte tieto prémiové nabíjateľné batérie s maximálnym výkonom, životnosťou a kapacitou pre bezchybný chod akýchkoľvek elektrozariadení.

 

 

UNIKÁTNA SOLÁRNA POWERBANKA

solárna powerbanka

Spoznajte túto prémiovú solárnu powerbanku, ktorá vám zaistí maximálnu kapacitu, ľahkosť, prenosnosť a kvalitu za bezkonkurenčnú cenu. Táto jedinečná solárna powerbanka vám ponúka možnosť nabíjať viac zariadení naraz pomocou dvoch USB portov a jedného mikro USB portu.

 

 

DIAĽKOVO OVLÁDANÁ WIFI ZÁSUVKA

 

diaľkovo ovládaná wifi zásuvka

Unikátna inteligentná zásuvka na wi-fi ovládanie vám uľahčí život a dodá kontrolu nad akýmkoľvek elektrickým zariadením pohodlne cez mobil. Nezáleží na tom, o akú elektroniku sa jedná. Môžete komfortne a jednoducho ovládať až 10 zásuviek naraz od kamkoľvek na svete pomocou wi-fi.

 

 

VÝKONNÉ ALKALICKÉ BATÉRIE AG13

 

alkalické batérie AG13

 

Prinášame Vám tieto výkonné alkalické batérie s vysokou kapacitou pre dlhú funkčnosť vašich zariadení. Tieto alkalické batérie s extra dlhou životnosťou sa vyznačujú predĺženou dobou výkonu.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: