Výkonný mini projektor

Kód: DS25284935
€80,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento jedinečný a komplexný LED mini projektor, s ktorým si vytvoríte domáce kino v pohodlí domova. Môžete si na ňom prehrávať videá a filmy vo vysokom rozlíšení, otvárať prezentácie a využijete ho aj pri štúdiu alebo pri práci. Tento projektor vám prinesie najzábavnejšie chvíle doma, ale aj na cestách.

Disponuje vynikajúcim obrazom, podporou vysokého rozlíšenia a kontrastu, takže videá, filmy a prezentácie budú dokonale detailné. Súčasťou projektoru je kvalitný reproduktor s ovládaním hlasitosti.

Vďaka ideálnym rozmerom, nízkej hmotnosti a modernému dizajnu je praktický pre prenášanie a jeho úžasná konektivita vám ponúka ohromne veľa možností využitia : USB, HDMI, vstup pre slúchadlá (Jack 3,5), AV, slot na SD, kartu (micro), DC Port, CVBS.

Mini LED projektor je energeticky nenáročný, keďže jeho výkon je 10 – 24 W. Pohodlne si ho prepojíte s vaším mobilom, tabletom alebo notebookom.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

IDEÁLNY PRE DOMÁCU ZÁBAVU

Senzačný Mini projektor je úžasným pomocníkom pre vytvorenie očarujúcej domácej pohody a zábavy pre deti a dospelých. Podporuje prehrávanie filmov v plnom rozlíšení až 1920 x 1080 px, pričom optické rozlíšenie projektoru je 320 x 240 px. Tento Mini LED projektor vám umožní zriadiť si domáce kino priamo vo vašom dome.

 

 mini-projektor-unikatny

 

FLEXIBILNÝ POMOCNÍK V PRÁCI

Potrebujete sa v práci predstaviť svojou prezentáciou? Použite váš vlastný Mini LED projektor, ktorý vám poslúži kdekoľvek v pracovnom nasadení ako vynikajúci mini dataprojektor. Pripojte vaše USB alebo pomocou HDMI vstupu váš PC a môžete premietať.

 

VHODNÝ PRI VZDELÁVANÍ

Motivujte svoje dieťa k učeniu aj doma! Pomocou Mini projektoru a jeho pripojeniu k mobilu, počítaču, notebooku, či tabletu pustite dieťaťu video, vzdelávacie programy, alebo napríklad piesne v cudzom jazyku. Starší študenti si môžu v domácom prostredí natrénovať svoju prezentáciu a byť lepšie pripravení na tú v škole.

 

JEDNODUCHÝ A ZÁROVEŇ MODERNÝ

Mini LED projektor je jedinečný prístroj, ktorý ponúka excelentné možnosti video, obrazovej a inej projekcie.  Má kompaktný a moderný dizajn. Je ľahký, skladný a bez námahy prenosný.  Navyše disponuje jednoduchým, prehľadným a ľahko ovládateľným menu.

Tento moderný revolučný  typ dataprojektoru mini vyniká širokou ponukou vstupov: USB, HDMI, vstup pre slúchadlá (Jack 3,5), AV, slot na SD, kartu (micro), DC Port, CVBS. Výkon projektora je 10 – 24 W, čím je energeticky nenáročný.

 

 mini-projektor

KVALITNÝ OBRAZ

Vysoko kvalitný obraz - 320 x 240 pixelov optické rozlíšenie (podporuje rozlíšenie až 1920 x 1080 pixelov ) a svetelný tok 400 – 600 lumenov s kontrastným pomerom 800:1, maximalizujúci  využitie svetelnej účinnosti LED, zaručujú dokonalý zážitok pri používaní mini projektoru. Úžasná životnosť LED lampy je viac než 30 000 hodín.

Navyše, podmanivými prvkami sú isto aj veľkosť obrazu 24 – 60 palcov, formát obrazu 4:3, či ponuka 16,7 miliónov farieb. Projekčná vzdialenosť je komfortných 0,8 – 2 m a môže byť aj viac, tu záleží na manuálnom zaostrení.

 

VÝKONNÉ CHLADENIE

Stalo sa vám, že ste kvôli prehriatiu elektrického prístroja museli prerušiť svoju činnosť? S týmto Mini LED projektorom sa to nestane.  Je totiž dodávaný s kvalitným systémom chladiča, ktorý zaisťuje jeho trvalý výkon.

 

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Vybalte váš Mini projektor z obalu, pripojte projektor k elektrickému zdroju,  dajte do diaľkového ovládača batérie ( 2 x AAA -nie sú súčasťou balenia), pripojte ho pomocou HDMI kábla napríklad k mobilu, zapnite projektor a zaostrite obraz. Hotovo! Môžete začať premietať.

 

 jedinecny-mini-projektor

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Konektory / vstupy: USB, HDMI, vstup pre slúchadlá (Jack 3,5), AV, slot na SD kartu (micro), DC Port, CVBS,
 • 320 x 240 pixelov (optické) rozlíšenie, podporuje rozlíšenie až 1920 x 1080 pixelov.
 • Svetelný tok: 400-600 lumenov s kontrastným pomerom 800: 1, maximalizuje využitie svetelnej účinnosti LED.
 • Veľkosť obrazu 24 - 60 palcov, formát obrazu 4: 3, 16,7 miliónov farieb
 • Reproduktor s ovládaním hlasitosti.
 • Podporované formáty:
  - Video formáty: MPEG 1/2/4, H.264, RM, RMVB, MOV, MJPEG, VC1, DIVX, FLV, MP4
  - Obrázkové formáty: BMP, PNG, JPG
  - Audio formáty: WMA, MP3
 • Rozmery: 12.50 x 8.50 x 4.50 cm
 • Váha: 0.245 kg
 • Parametre výkonu:
  - Projekčná vzdialenosť: 0,8 - 2 m (môže byť aj viac, záleží na zaostrenie - manuálne ostrenie).
  - Spotreba energie: 10-24 W.
  - TF karta max. rozšírená kapacita: 16 GB (nie je súčasťou dodávky).
  - Batérie diaľkového ovládača: 2 x batérie AAA (nie je súčasťou balenia).
 • farba: žlto-biela
 • Súčasť balenia:
  - Mini LED projektor YG300.
  - Napájací zdroj.
  - Diaľkové ovládanie.
  - Audio kábel.

 

NÁŠ TIP

 

ORIGINÁLNE SLNEČNÉ OKULIARE S KAMEROU 

 

slnečné okuliare s kamerou

 

Vyskúšajte špeciálne slnečné okuliare s kamerou a neunikne vám ani jeden nádherný zážitok z turistiky, športu či z bežnej prechádzkyJednoducho, pohodlne a rýchlo dokážete nahrávať videá a fotiť fotografie priamo prostredníctvom týchto okuliarov s kamerou.

 

  

ŠPECIÁLNE OKULIARE SO SLÚCHADLAMI S BLUETOOTH HEADSETOM

 

okuliare so slúchadlami s bluetooth headsetom

 

Získajte originálne okuliare so slúchadlami s bluetooth headsetom, ktoré vám umožnia jednoduchý prístup k vašej obľúbenej hudbe a hands-free hovorom. So vstavaným mikrofónom môžete jednoducho telefonovať bez nutnosti držať telefón.

 

 

PROFESIONÁLNY INTELIGENTNÝ PREKLADATEĽSKÝ STROJ

 

inteligentný prekladateľský stroj

 

Získajte profesionálny inteligentný prekladateľský stroj, ktorý vám umožní prekladať rýchlo a presne do viac ako 25 jazykov. Tento univerzálny stroj nie je určený len na preklad rozhovorov, ale tiež na počúvanie hudby a prijímanie hovorov.

 

 

UNIKÁTNE BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ

 

bezdrôtové slúchadlá do uší

 

Spoznajte tieto prémiové bezdrôtové slúchadlá s dobíjacím boxom, ktoré vám prinesú najmodernejšiu technológiu pre úžasný zážitok z hudby. Kombinujte radosť z hudby a dokonalý zvuk kdekoľvek a kedykoľvek. 

  

 

UŽITOČNÝ MINI HLASOVÝ ZÁZNAMNÍK SO SLÚCHADLAMI

 

mini digitálny hlasový záznamník so slúchadlami

 

Spoznajte najmenší prenosný digitálny hlasový záznamník na trhu. Už vám neuniknú dôležité časti rozhovorov, ani informácie z pracovnej porady. Stane sa vašim verným spoločníkom na prednáškach a odbremení vás od písania poznámok.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: