Výkonný ručný vysávač do auta – bezdrôtový

Kód: DS84781719
€50,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Výkonný ručný vysávač do auta vám zabezpečí čistotu a sviežosť po akej ste v aute vždy túžili. Už žiadne obmedzovanie sa kvôli omrvinkám! Všetko sa vysaje kedykoľvek, rýchlo a jednoducho.

Ani chlpy od zvierat – psíkov, mačiek už nebudú žiaden problém! Cestujte so svojimi štvornohými miláčikmi a potom auto rýchlo a jednoducho vyčistite malým ručným vysávačom, ktorý môžete skladovať priamo v aute.

Úžasný malý ručný vysávač sa stane obľúbeným pomocníkom aj v domácnosti. Ľahko vyčistí z pohovky drobné nečistoty. Nemusíte vždy vyberať veľký vysávač, čím ušetríte svoj čas.

Vďaka širokému príslušenstvu vám zabezpečí kvalitné vysávanie aj tých najmenej prístupných miest v aute či v domácnosti. Navyše je bezdrôtový, preto nebudete musieť riešiť zamotané káble.

Unikátny dvojitý filtračný systém zabezpečí, aby aj tie najmenšie čiastočky prachu zostali vo vysávači.


NÁŠ TIP

Tu nájdete praktické pomôcky do domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

KOMPAKTNÝ RUČNÝ VYSÁVAČ SO SILNÝM VÝKONOM

Chcete mať kvalitne, rýchlo a pohodlne vyčistené auto? Pomocou jedinečného ručného vysávača do auta to docielite behom niekoľkých minút. Patrí medzi ručné vysávače s najsilnejším výkonom na trhu.

Obsahuje zabudovanú nabíjateľnú batériu, ktorá na jedno použitie kompletne vyčistí vaše auto.

 

 vykonny-rucny-vysavac

 

POHODLNÁ A BEZPEČNÁ MANIPULÁCIA

Použitie ručného vysávača do auta je mimoriadne pohodlné a bezpečné.hornej časti rukoväte sú drážky, aby pri vysávaní nevykĺzla z ruky. Je ľahký, takže ani dlhšie používanie nebude pre vás náročné.

 

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA - DVOJITÝ FILTRAČNÝ SYSTÉM

Dvojitý filtračný systém HEPA filter vo vnútri ručného vysávača zabraňuje vyfukovaniu aj najmenších čiastočiek prachu von. Dezinfikuje vzduch, ktorý ním prechádza a navyše chráni motor mini vysávača pred poškodením.

Vďaka filtru tento ručný vysávač nestráca na sile. Jeho sací výkon zostáva po celý čas konštantný. Filter sa dá ľahko vybrať a umyť pod tečúcou vodou.

 

ŠIROKÉ PRÍSLUŠENSTVO – MULTIFUNKČNOSŤ

Široké príslušenstvo umožňuje široké využitie ručného vysávača:

 • kefa: umožňuje čistenie miest náchylných na poškriabanie, napr. prvky na palubnej doske
 • dva úzke hroty: používajú sa najmä pri ťažko dostupných miestach, napr. medzi sedadlami
 • elastická hadica: umožní pohodlný prístup na vzdialenejšie miesta.
 • povysáva dobre vaše auto i domácnosť: vhodný na vysávanie pohovky, či drobných nečistôt. Neuniknú mu žiadne vlasy, a ani chlpy od domácich zvierat

 

 jedinecny-rucny-vysavac

 

TRANSPARENTNÁ NÁDOBA

Nádobka ručného vysávača, kde sa hromadia všetky nečistoty, je priehľadná. Ľahko uvidíte, kedy je potrebné nádobu vyčistiť. Vysávač sa vďaka tomu nikdy nezanesie.

Vyčistenie nádobky je jednoduché. Stlačte tlačidlo na vysávači, ktoré uvoľní zámok. Vyberte filter, vyčistite ho a potom ho znovu vložte a uzatvorte nádobu.

 

VYSOKÝ VÝKON - POHODLNÉ NABÍJANIE

Vysávač má jedinečný výkon 90 W, čo je skutočne obrovský výkon na tak malé zariadenie. Tento zabezpečuje vysokokvalitná 2000 mAh zabudovaná batéria, ktorá vystačí na vyčistenie celého auta. Po vybití ju pohodlne nabijete pripojením k autonabíjačke, notebooku alebo inej nabíjačke prostredníctvom USB kábla. 

 

 ručný-vysávač-s-príslušenstvom

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • typ: cyklónový - bezvreckový
 • výkon: 90 W
 • napájanie: USB
 • otáčky: 29000-31000 ot. / min
 • batéria: 2000 mAh
 • rozmery (dĺžka / výška): 35 / 11 cm
 • dĺžka kábla: 100 cm
 • hmotnosť: 0,5 kg
 • hmotnosť s obalom: 0,7 kg
 • Dve varianty produktu s rovnakou výkonnosťou - posielame podľa skladovej dostupnosti

 

SÚČASŤ BALENIA

 • vysávač
 • dva úzke hroty
 • kefa
 • elastická hadica
 • USB napájací kábel

 

NÁŠ TIP

 

ROZPRAŠOVACÍ MOP

rozprašovací mop

Šetrite si chrbát a ruky. Spoznajte praktické a účinné riešenie ako si poradiť s umývaním podlahy. Vyskúšajte tento mop s rozprašovačom, ktorý si poradí s každou podlahou.

 

 

SENZAČNA ELEKTRICKÁ ROTAČNÁ PRACHOVKA

elektrická rotačná prachovka

Vďaka úžasnej elektrickej rotačnej prachovke bude váš domov žiariť čistotou. Tento vysokovýkonný spotrebič veľmi moderne a účinne zabezpečí, že si budete môcť užiť čistý domov bez prachu za pár minút.

 

 

ŠPECIÁLNY ROBOTICKÝ MOP

 

robotický vysávač

 

Vyskúšajte populárny robotický vysávač s mopom a užívajte si čistú dlážku vo vašej domácnosti bez zbytočnej námahy. Takéto čistenie – zametanie a umývanie podlahy je skutočne rýchle, pohodlné a vysoko účinné.

 

 

PRAKTICKÁ TELESKOPICKÁ PRACHOVKA

 

teleskopická prachovka

 

Vyskúšajte vynikajúcu teleskopickú prachovku z mikrovlákna a váš domov bude žiariť čistotou dokonca aj na tých najmenej prístupných miestach.

 

 

OBOJSTRANNÝ MAGNETICKÝ ČISTIČ OKIEN - NA DVOJSKLO AJ TROJSKLO

 

magnetický čistič okien na dvojsklo aj trojsklo

 

Vynikajúci obojstranný magnetický čistič okien vám pomôže vyčistiť okná na ťažko prístupných miestach. Budú žiariť čistotou a to len za pár minút.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: