Vysokovýkonná elektrická rotačná prachovka

Kód: DS33819265
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Vďaka úžasnej elektrickej rotačnej prachovke bude váš domov žiariť čistotou. Tento vysokovýkonný spotrebič veľmi moderne a účinne zabezpečí, že si budete môcť užiť čistý domov bez prachu za pár minút.

Klasické prachovky šíria okolo seba prach. Tento problém vyriešite veľmi jednoducho, ak vyčistíte váš domov pomocou senzačnej motorizovanej rotačnej prachovky.

Čistenie touto elektrickou prachovkou je jednoduché, kvalitné a vysokoúčinné. Vďaka elektrostatickému náboju sa zadrží prach v prachovke a nedostáva sa do ovzdušia. Dokonalo vyčistíte nábytok, príslušenstvo v domácnosti aj elektrospotrebiče.  

Vďaka správne zvolenej dĺžke tyče a správnemu výberu veľkosti prachovky veľmi skoro zistíte, aké obrovské možnosti čistenia elektrická rotačná prachovka ponúka. Utieranie prachu sa stane zábavou!


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SENZAČNA ELEKTRICKÁ ROTAČNÁ PRACHOVKA

Aj vy chcete mať veľmi rýchlo a kvalitne uprataný a vyčistený domov? Vďaka elektrickej rotačnej prachovke to poľahky dosiahnete.

Ľahko sa s ňou manipuluje a preto okamžite uvidíte rozdiel  na vašom nábytku, na vašich obrazoch, jednoducho všade, kde prejdete jej rotačnou hlavou.

 

 jedinecna-rotacna-prachovka

DOKONALÁ ČISTOTA

Táto jedinečná rotačná prachovka funguje na základe elektrostatického náboja, ktorý je vytváraný rotáciou hlavice  a tak štetiny účinne priťahujú a zachytávajú prach. Čistenie bude dokonalé.

 

ZDRAVÉ OVZDUŠIE

Vďaka elektrostatickému náboju rotačnej prachovky, ktorý umožňuje zachytávať čiastočky prachu sa tieto nebudú mať šancu dostať do ovzdušia. Bude tak môcť dýchať zdravší vzduch.

 

 vysokovykonna-elektricka-rotacna-prachovka

 

VYČISTÍ AJ  ŤAŽKO DOSTUPNÉ MIESTA

Je to skutočne tak. Mnohokrát nám zostávajú v domácnostiach miesta, ktoré zostávajú dlhšie zaprášené, nečistíme ich tak často, lebo je to veľmi náročné a zdĺhavé. Už je tomu koniec.

Vďaka vynikajúcej nastaviteľnej dĺžke tyče, 2 veľkostiam prachoviek a rotačnému systému elektrickej prachovky dosiahnete dokonalú čistotu aj na ťažko dostupných či ťažko čistiteľných miestach, ako sú napríklad žalúzie, lustre, klimatizácia, detské hračky, vysoké skrine, radiátory a iné.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Použitie elektrickej rotačnej prachovky je veľmi jednoduché. Vložte do spotrebiča baterky, nasaďte malý alebo veľký nástavec –hlavu prachovky a v prípade potreby použite predlžujúcu tyč. Potom prachovku tlačidlom zapnite a v okamihu môžete začať čistenie – utieranie prachu.

 

RÝCHLE ČISTENIE ELEKTROSPOTREBIČA

Čistenie elektrickej rotačnej prachovky je tiež veľmi rýchle, praktické a jednoduché. Prachovú hlavu opláchnete a necháte vyschnúť.

 

 vysokovykonna-rotacna-elektricka-prachovka

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Napájanie: 4 x AA batérie (nie sú súčasť balenia).  Pokiaľ doma nemáte správne batérie nájdete ich TU!!!

 


 

NÁŠ TIP

 

KOMPAKTNÝ RUČNÝ VYSÁVAČ SO SILNÝM VÝKONOM

 

ručný vysávač do auta - bezdrôtový

 

Výkonný ručný vysávač do auta vám zabezpečí čistotu a sviežosť po akej ste v aute vždy túžili. Už žiadne obmedzovanie sa kvôli omrvinkám! Všetko sa vysaje kedykoľvek, rýchlo a jednoducho.

 

 

ROZPRAŠOVACÍ MOP

rozprašovací mop

Šetrite si chrbát a ruky. Spoznajte praktické a účinné riešenie ako si poradiť s umývaním podlahy. Vyskúšajte tento mop s rozprašovačom, ktorý si poradí s každou podlahou.

 

 

ŠPECIÁLNY ROBOTICKÝ MOP

 

robotický vysávač

 

Vyskúšajte populárny robotický vysávač s mopom a užívajte si čistú dlážku vo vašej domácnosti bez zbytočnej námahy. Takéto čistenie – zametanie a umývanie podlahy je skutočne rýchle, pohodlné a vysoko účinné.

 

 

PRAKTICKÁ TELESKOPICKÁ PRACHOVKA

 

teleskopická prachovka

 

Vyskúšajte vynikajúcu teleskopickú prachovku z mikrovlákna a váš domov bude žiariť čistotou dokonca aj na tých najmenej prístupných miestach.

 

 

OBOJSTRANNÝ MAGNETICKÝ ČISTIČ OKIEN - NA DVOJSKLO AJ TROJSKLO

 

magnetický čistič okien na dvojsklo aj trojsklo

 

Vynikajúci obojstranný magnetický čistič okien vám pomôže vyčistiť okná na ťažko prístupných miestach. Budú žiariť čistotou a to len za pár minút.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: