Inteligentná Wi-Fi zásuvka s časovačom

Kód: DS43521359
€17,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Unikátna inteligentná zásuvka na Wi-Fi ovládanie vám uľahčí život a dodá kontrolu nad akýmkoľvek elektrickým zariadením pohodlne cez mobil. Nezáleží na tom, o akú elektroniku sa jedná. Môžete komfortne a jednoducho ovládať aj viacero zásuviek naraz odkiaľkoľvek na svete pomocou Wi-Fi.

Ušetrite čas, peniaze a nervy. Od teraz už nemusíte vypínať zo siete spotrebiče. Stačí stlačiť tlačidlo a zásuvka sa okamžite vypne. Takto vám táto zásuvka šetrí vaše peniaze za elektrinu a predlžuje životnosť produktu až o 15%.

Zásuvka je ideálna pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pre ťažko dostupnú elektroniku alebo k vytvoreniu inteligentnej domácnosti. Wi-Fi zásuvka umožňuje užívateľom okamžité ovládanie domácnosti jednoduchým stlačením tlačidla. Je to pohodlné, jednoduché, rýchle a navyše ušetríte.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

KDE VŠADE VYUŽIJETE WI-FI ZÁSUVKY

Ak nemôžete zakaždým odpájať spotrebič zo siete, alebo chcete vaše bývanie premeniť na inteligentnú domácnosť, tieto zásuvky vám s tým určite pomôžu. Sú skvelé pre ovládanie akéhokoľvek elektronického zariadenia vrátane svetiel, klimatizácie, ohrievačov, audio systémov, sviatočných ozdôb, nabíjacích zariadení a inej elektroniky.

Cez svoj mobil môžete rozsvietiť tmavý suterén, spustiť ventilátor, vypnúť nočné lampičky. 

 • Nový spôsob ovládania vašich zariadení
 • Cez aplikáciu môžete ovládať viacero zásuviek
 • Ovládanie hlasom cez hlasového asistenta Alexa a Google Assistant
 • Možnosť načasovania
 • Šetrí čas a peniaze 
 • Ideálne pre osoby so zníženou pohyblivosťou
 • Ovládajte akékoľvek elektrické zariadenia cez Wi-Fi
 • Možnosť ručného zapnutia a vypnutia zásuvky
 • Aj pre bezpečnosť domácnosti a množstvo iného

   

výkonná inteligentná Wi-Fi zásuvka s časovačom 

ŠETRITE ENERGIU A VAŠE PENIAZE

 

 

 

 

 

  

Spotrebiče v režime spánku vedia ročne spotrebovať až niekoľko desiatok eur. Častokrát sú tieto spotrebiče uložené tak, že je veľmi náročné a nepohodlné zakaždým vytiahnuť kábel zo siete. Tieto zásuvky na diaľkové Wi-Fi ovládanie sú stvorené práve na to, aby vám pomohli vypnúť vaše spotrebiče stlačením jedného tlačidla.

Určite oceníte aj možnosť načasovania, kedy sa má vypnúť a nemusíte sa o nič starať. Takto vám táto zásuvka šetrí vaše peniaze za elektrinu a predlžuje životnosť produktu až o 15 %. Po výpadku prúdu ostávajú zásuvky vypnuté, aby sa šetrila energia.

 

OVLÁDAJTE VIAC ZÁSUVIEK NARAZ

Už nemusíte vstávať, aby ste vypli rádio, kávovar či akýkoľvek iný spotrebič. S touto Wi-Fi zásuvkou  môžete pohodlne a jednoducho ovládať aj viacero zásuviek naraz.

S aplikáciou synchronizujte viac zásuviek, ktoré môžete takto naraz ovládať. Každú zásuvku môžete ľubovoľne zapínať a vypínať podľa potreby. Zásuvky sa dajú ovládať aj manuálne. Takto možno ovládať zásuvky po celom dome, garáži, podniku s pomocou telefónu.

 

BEZPEČNÉ A SPOĽAHLIVÉ

Tieto certifikované zásuvky na Wi-Fi ovládanie boli navrhnuté tak, aby splnili tie najprísnejšie bezpečnostné požiadavky. Preto sú tieto zásuvky maximálne bezpečné pre vás i pre vašu elektroniku.

spoľahlivá inteligentná Wi-Fi zásuvka s časovačom

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE S APLIKÁCIOU

Ovládajte svoju inteligentnú zásuvku pomocou technológie Wi-Fi. Jednoducho si nainštalujete bezplatnú aplikáciu do vášho Androidu alebo I-Phonu a môžete ovládať svoje zásuvky kedykoľvek. Presné inštrukcie vám budú dodané spolu s produktom.

 

UNIKÁTNY DIZAJN A KVALITNÉ SPRACOVANIE

Špeciálny moderný dizajn a  najkvalitnejšie materiály sú zárukou dlhej životnosti zásuvky. Inteligentná zásuvka s Wi-Fi má bezpečnostné prvky. Dosiahli sme dokonalú rovnováhu dobrej kvality a nízkej ceny. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov má dlhú životnosť.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

 • možnosť ovládania z ktoréhokoľvek miesta na svete pri dostupnom internetovom Wi-Fi pripojení
 • pomocou jednej aplikácie môžete nezávisle ovládať viacero zásuviek pod jedným Wi-Fi smerovačom
 • jednoduché ovládanie pomocou aplikácie
 • podpora hlasového asistenta Alexa a Google Assistant
 • max .: 3680W, AC 100-250V / 16A
 • možnosť ručného zapnutia a vypnutia zásuvky
 • frekvencia: 2,4GHz
 • napájanie zásuvky: AC 100-250V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: