Praktické spínacie hodiny – časovač do zásuvky

Kód: DS47076436
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte praktické spínacie hodiny – časovač do zásuvky a zaručene ušetrite elektrickú energiu. Časovač vypne svetlo, filtráciu v akváriu, televízor a rôzne pripojené elektrické zariadenia.

Jedinečný časovač do zástrčky má schopnosť riadiť rôzne sekvencie zapínania a vypínania. Dá sa naprogramovať až na týždeň dopredu.

Unikátne digitálne spínacie hodiny sú ideálne na rôzne sviatočné osvetlenie, napríklad vianočné.

Tento špeciálny časovač do zásuvky sa používa veľmi ľahko. Ovláda a programuje sa 4 praktickými tlačidlami a tlačidlom RESET. Dokážete nastaviť zapínanie a vypínanie zdroja elektrickej energie na konkrétny deň, hodinu či dokonca minútu.

Elektrické spotrebiče budete môcť zapínať a vypínať aj bez vašej prítomnosti. Digitálna spínacia zásuvka je ideálna pre použitie doma, v kancelárii i v obchode.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné dvojbalenie časovača do zásuvky  za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCE SPÍNACIE HODINY – ČASOVAČ DO ZÁSUVKY

Hľadáte praktického pomocníka do domácnosti, ktorý zhasne večer svetlo, ktorý vám bude regulovať zapínanie a vypínanie sviatočného osvetlenia, prípadne zapne svetlo v domácnosti aj bez vašej neprítomnosti? Toto všetko a mnohé ďalšie výhody ponúkajú vynikajúce spínacie hodiny – časovač do zásuvky.

 

časovač-do-zásuvky

 

SPOĽAHLIVÝ ČASOVAČ

Jedinečný časovač do zásuvky je mimoriadne praktické zariadenie, ktoré vám umožní mať plnú kontrolu nad elektrickými spotrebičmi vo vašej domácnosti. Vďaka zásuvky s časovačom si časom zautomatizujete mnohé každodenné činnosti.

Už viac nezabudnete napríklad na vypnutie osvetlenia terárií a akvárií, zhasnutie lampy, vypnutie ohrievača, klimatizácie alebo kotla. Takisto môžete k nemu pripojiť aj nabíjačku na telefón. Po vami zvolenom čase sa prívod elektrickej energie skončí a elektrospotrebiče sa vypnú.

 

RIADI SEKVENCIE ZAPÍNANIA A VYPÍNANIA

Unikátne digitálne spínacie hodiny sú ideálne na vianočné osvetlenie, či rôzne iné slávnostné osvetlenie, kedy je potrebné, aby sa osvetlenie v konkrétnom čase zaplo a v konkrétnom čase opäť vyplo.

Tento jedinečný časovač do zástrčky má až týždennú schopnosť riadiť rôzne sekvencie zapínania a vypínania.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Špeciálny časovač zásuvka sa veľmi ľahko používa. Disponuje 4 praktickými tlačidlami a tlačidlom RESET. Takýmto jednoduchým ovládaním si rýchlo naprogramujete prevádzku akýchkoľvek elektrických zariadení na konkrétny deň, hodinu či dokonca minútu.

 

casovac-zasuvka

 

ŠETRÍ ENERGIOU

Vďaka kvalitným spínacím hodinám dokážete znížiť spotrebu energie vo vašej domácnosti. Nemusíte sa viac báť, že pred odchodom z domu necháte zapnuté nejaké zariadenie. Zariadenia, ktoré často používate jednoducho napojíte na spínaciu zásuvku a zadáte potrebné nastavenie. O ostatné sa postará spínač. Už vás viac neprekvapí váš účet za elektrinu.

 

DOKÁŽETE OCHRÁNIŤ VÁŠ DOMOV PRED KRÁDEŽOU

Použitie špeciálneho časovača do zástrčky je ideálne aj v čase dovolenkovej sezóny. Ak nechcete, aby cudzí ľudia vedeli, že nie ste doma, stačí naprogramovať naše spínacie hodiny. V konkrétnom čase si tak dokážete zapnúť alebo vypnúť v domácnosti svetlo, televízor, rádio bez toho, aby ste tam boli prítomní. Potenciálny zlodej nemá šancu spozorovať vašu neprítomnosť. Váš domov bude ochránený.

Praktické je, že táto zásuvka s časovačom má batériu, vďaka ktorej ani výpadok prúdu nepreruší jej prevádzku.

 

DO DOMÁCNOSTÍ I DO KANCELÁRIÍ

Spoľahlivý časovač do zásuvky sa bude skvele hodiť ako doma, tak v kancelárii, či v obchode. Dokážete si nastaviť osvetlenie na konkrétny deň, hodinu či dokonca minútu. Tak aj počas vašej neprítomnosti dokážete osvetliť napríklad výklad, zapnúť filtráciu rybičkám v kancelárii a podobne.

Využití je mnoho, treba len dbať na správne nastavenie.

 

casovac-do-zastrcky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: biela
 • napätie: 230 V / 50 Hz
 • maximálny výkon: 3680 W
 • inštalácia: elektrická zásuvka
 • maximálny prúd: 16 A
 • pracovná teplota: od 0 do 50 °C
 • pracovný režim: 24 / 12 hodín
 • letný čas / zimný čas
 • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 11,2 x 7,5 x 5,5 cm
 • hmotnosť: 0,143 kg
 • hmotnosť v balení: 0,171 kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: