Vynikajúca záhradná zásuvka s časovačom

Kód: DS75950388
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

  

Vyskúšajte praktickú záhradnú zásuvku s časovačom a budete môcť presne naplánovať, kedy vypnúť osvetlenie v záhrade alebo vypnúť zavlažovací systém.

Využitie špeciálnej záhradnej zásuvky s časovačom je univerzálne. Môžete ju používať vo vašej záhrade, na chalupe, ba dokonca mnohokrát pomôže aj na dovolenke. Kdekoľvek vonku si pustíte rádio, zapnete kosačku, či nabijete mobil.

Vynikajúca záhradná zásuvka disponuje funkciou časovača. Má v sebe zabudovanú zásuvku, chránenú plastovým krytom.

Pri výrobe tejto unikátnej pomôcky do exteriéru boli použité vysoko kvalitné materiály. Táto záhradná zásuvka s časovačom určite poteší každého, kto rád trávi čas vonku.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA ZÁHRADNÁ ZÁSUVKA

Potrebujete zásuvku v záhrade? To nie je žiaden problém. Stačí využiť výhody vynikajúcej záhradnej zásuvky a behom okamihu získate prístup k elektrickej energii.

  • do záhrady
  • na chalupu
  • na dovolenku

 jedinecna-zahradna-zasuvka-s-casovacom

UNIVERZÁLNE EXTERNÉ POUŽITIE

Jedinečná záhradná zásuvka je ideálna, ak chcete pripojiť záhradné osvetlenie, kosačku alebo náradie. Vďaka svojmu veľmi jednoduchému a funkčnému dizajnu je skutočne univerzálna.

Je možné ju využívať pravidelne, napríklad pri kosení trávy. Takisto je ideálna aj na občasné využitie, napríklad na dovolenkách.

 

ZÁSUVKA S KRYTOM A ČASOVAČOM

Fantastická záhradná zásuvka je chránená plastovým krytom a má praktický digitálny časovač. Pomocou nej môžete nastaviť čas prevádzky záhradného osvetlenia alebo vypnúť záhradný zavlažovací systém v určitom čase.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Špeciálna záhradná zásuvka sa používa veľmi pohodlne. Vodotesnosť IP44 umožňuje použitie v záhrade počas celého roka. Jej hlavnou výhodou je jednoduchá obsluha, stačí zapojiť časovač do zásuvky a nastaviť požadovaný čas prevádzky napríklad osvetlenia.

 

 zahradna-zasuvka-s-casovacom

KVALITNÉ MATERIÁLY

Unikátna záhradná zásuvka je vyrobená z kvalitných materiálov. Vďaka tomu môžete využívať túto zásuvku veľmi dlho a spoľahlivo.

 

PRAKTICKÝ DARČEK

Pre každého, kto má rád praktické darčeky, je táto vynikajúca záhradná zásuvka s časovačom priam ideálnym darom. Je dobre využiteľný a zároveň pri uskladnení nezaberá veľa miesta. Určite mnohým urobí veľkú radosť.

 

 zasuvka-zahradna-s-casovacom

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • záhradná zásuvka s časovačom
  • s funkciou letného/zimného času
  • napätie: 230V, 50hz
  • prevádzková teplota: -10c až +40c
  • Vodotesnosť: IP44

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: