Jedinečná ochranná podložka pod kancelársku stoličku

Kód: DS98892595 DS81300372 Zvoľte variant
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

 

Zabezpečte svojej podlahe dokonalú ochranu pred poškodením, ktoré môže vzniknúť neustálym posúvaním stoličky. Ochranná podložka je ideálnym riešením, ako zachovať podlahu bez škrabancov.

Špeciálna ochranná podložka pod stoličku má široké využitie. Môžete ju totiž používať aj ako ochranu stola pri detských hrách s farbami, alebo pri domácich prácach, kedy hrozí poškodenie či znečistenie povrchu.

Farbu ochrannej podložky môžete prispôsobiť svojim potrebám, pričom máte na výber priehľadnú, alebo čiernu. Obe majú svoje čaro a stopercentne spĺňajú svoj účel.

Ochranná podložka pod kancelársku stoličku má ideálne rozmery, takže pokryje dostatočnú plochu nielen pod stoličkou, ale aj okolo nej. Má minimálnu hrúbku a zaoblené rohy, čo výrazne znižuje riziko zakopnutia.

Skvelou vlastnosťou podložky je tiež pevný a odolný materiál.


 

NÁŠ TIP

Neprehliadnite túto magickú čistiacu rohožku z mikrovlákna.

Pozrite si aj ďalšie užitočné doplnky do domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ OCHRANNÁ PODLOŽKA POD STOLIČKU

Ak pracujete v kancelárii, určite viete, že podlaha pod stoličkou má tendenciu podliehať opotrebeniu. Najčastejšie sú to škrabance a šmuhy od koliesok, alebo obuvi.

Ochrannou podložkou pod stoličku môžete predĺžiť životnosť nielen podlahy, ale aj koberca či dlažby.

 • Chráni podlahu pred opotrebením
 • Má všestranné využitie
 • Priehľadná alebo čierna farba
 • Má optimálnu veľkosť 
 • Predchádza zakopnutiu vďaka tenkému profilu a zaobleným rohom
 • Je vyrobená z pevného a odolného materiálu

 pôsobivá ochranná podložka pod kancelársku stoličku

STOPERCENTNÁ OCHRANA

Ochráňte svoju podlahu pred nezvratným poškodením. Hlavným poslaním tejto ochrannej podložky pod stoličku je totiž predchádzanie škrabancom, ktoré vznikajú častým presúvaním. Môžete tak chrániť novú podlahu, prípadne zabrániť ďalším poškodeniam.

 

NIELEN POD STOLIČKU

Objavte senzačné výhody tejto ochrannej podložky. Aj napriek jej určeniu je vhodná prakticky pre akékoľvek využitie. Či už si chcú vaše deti maľovať, alebo potrebujete ochrániť svoj pracovný stôl, ochranná podložka sa stane súčasťou každej aktivity.

 

AKÚ FARBU SI VYBERIETE?

Ochranná podložka pod kancelársku stoličku je k dispozícii v priehľadnej, alebo čiernej farbe. Záleží od vášho vkusu. Priehľadnú podložku môžete využiť napríklad na ochranu novej podlahy, pričom ostane viditeľná jej štruktúra.

Pri už existujúcich poškodeniach podlahy možno zvolíte čiernu farbu, čím ich efektívne zakryjete a zabránite ďalším škrabancom.

 

originálna ochranná podložka pod kancelársku stoličku 

DOKONALÉ ROZMERY

Hľadáte vhodnú ochrannú podložku pod stoličku, no všetky sú buď priveľké, alebo primalé? Táto podložka má rozmery 130 x 90 centimetrov, čo vytvára ideálny priestor potrebný pre posúvanie a manipuláciu so stoličkou.

 

HRÚBKA A TVAR

Spoľahnite sa na bezpečnosť tejto ochrannej podložky. Jej profil má totiž hrúbku len 0,5 mm. Rohy sú navyše zaoblené, čo minimalizuje riziko zakopnutia a úrazu. Nezachytia ju ani kolieska stoličky, ak sa náhodou ocitnú mimo podložky.

 

MATERIÁL

Podložka s ochrannou funkciou musí byť vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov. Táto podložka pod stoličku nie je výnimkou, a tak sa pýši mimoriadne kvalitným, pevným a odolným materiálom - polypropylénom.

 premiová ochranná podložka pod kancelársku stoličku

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Farba: priehľadná matná/čierna
 • Materiál: polypropylén
 • Hrúbka: 0,5 mm
 • Rozmery: 130 x 90 cm
 • Hmotnosť: 434 g

 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNA ZRKADLOVÁ FÓLIA NA STENU

 

zrkadlová fólia na stenu

 

Nainštalujte si očarujúcu zrkadlovú fóliu na stenu či iný povrch, ktorá vám prinesie štýlové riešenie ako získať zaujímavý a elegantný interiér bez starostí a námahy. Jedinečná samolepiaca zrkadlová fólia je jednoduchá na použitie a môže byť aplikovaná na akýkoľvek povrch.

 

 

KVALITNÁ STRIEBORNÁ SAMOLEPIACA TAPETA

 

strieborná samolepiaca tapeta

 

Kvalitná strieborná samolepiaca fólia je určená na dokonalú ochranu kuchynských liniek, spotrebičov a iných vecí pred mastnotou, špinou a zničením. S touto fóliou budú otapetované predmety vyzerať luxusne a štýlovo.

 

 

JEDINEČNÁ OCHRANNÁ FÓLIA NA NÁBYTOK

 

ochranná fólia na nábytok

 

Ochráňte svoj nábytok pred poškodením a zároveň mu dodajte štýlový lesk. Ochranná fólia na nábytok splní všetky vaše očakávania a ušetrí vám námahu a finančné prostriedky, ktoré by ste vložili do renovácie.

 

 

KVALITNÁ HLINÍKOVÁ FÓLIA SAMOLEPIACA

 

hliníková fólia samolepiaca

 

Kvalitná hliníková samolepiaca fólia je určená na dokonalú ochranu kuchynských liniek, šuplíkov, stien za sporákom, elektrických zariadení a iných vecí pred mastnotou, špinou, teplom a zničením.

 

 

KVALITNÁ OCHRANNÁ FÓLIA NA STENY A NÁBYTOK

 

ochranná fólia na steny a nábytok

 

 

Použite praktickú ochrannú fóliu na steny a nábytok, ktorá ich okamžite ochráni pred vlhkosťou, olejovými parami, či poškriabaním. Unikátna samolepiaca fólia je jednoduchá na aplikáciu a môže sa použiť na akýkoľvek povrch.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: