Kvalitný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Kód: DS31992771
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Unikátny zvlhčovač vzduchu je určený na kvalitné zvlhčenie vzduchu, pre navodenie príjemnej klímy a pre vyššiu kvalitu vzduchu. Vďaka špeciálnej technológii toto malé, ale výkonné zariadenie zabezpečí dokonalú klímu.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Pomocou jemného ultrasonického vlnenia rozkladá vodu na extrémne malé mikročastice bez toho, aby ich zahrieval. 

Tento zvlhčovač sa hodí do domácnosti, kancelárie, chodby a iných priestorov. Môžete ho použiť všade, kde je to potrebné. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto zvlhčovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

 • Vytvára ideálnu vlhkosť u vás doma
 • Pomáha v prevencii proti suchému vzduchu a respiračným ťažkostiam
 • Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
 • Vytvára príjemnú klímu a čistí vzduch

 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÝ ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ VZDUCHU

Spoľahlivý, kvalitný a štýlový zvlhčovač vzduchu je vhodný do každej domácnosti. Spoľahlivo zvlhčuje a čistí vzduch, takže výrazne zvyšuje jeho kvalitu. Medzi jeho najsilnejšie stránky nepochybne patrí 3-stupňová regulácia pary.

 

výkonný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

 

 

VHODNÝ DO AKÝCHKOĽVEK MIESTNOSTÍ

Tento jedinečný zvlhčovač vzduchu je vhodný do obytných priestorov, detských izieb, rokovacích miestností, masážnych salónov, wellness centier a pod. Jeho výhody ocenia všetci, ktorí sa budú nachádzať v jeho blízkosti. Veľkou výhodou je tiež mimoriadne tichá prevádzka, vďaka čomu vás nebude rušiť ani počas nočného spánku.

 

RÝCHLY A DLHODOBÝ ÚČINOK

Vďaka špeciálnemu designu zvlhčovač rýchlo a efektívne zvlhčí akúkoľvek miestnosť a prispieva k zdravej klíme v domácnosti. Zvlhčovač môžete nechať v miestnosti dlhodobo, pretože sa vyznačuje veľmi nízkou spotrebou.

 

PREČO ZVLHČOVAČ VZDUCHU?

Nadmerná suchosť zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie. Pri dlhodobom suchom vzduchu, najmä v zimných mesiacoch, môže dochádzať k respiračným ťažkostiam, vyššiemu výskytu alergií a celkovej psychickej a fyzickej nepohode. Tento zvlhčovač vám pomôže navodiť ideálnu klímu vo vašej domácnosti.

 

účinný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakované používanie. Preto vám výrobok bude slúžiť na množstvo použití. Navyše, dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti. Oceníte aj vkusné modré podsvietenie, ktoré zvlhčovaču dodáva jedinečné čaro.

                              

AKO SA ZVLHČOVAČ POUŽÍVA

Obsluha zvlhčovača je veľmi jednoduchá. Do zásobníka nalejete vodu, najlepšie destilovanú. Zapojte do siete. Tlačidlom ho zapnite. Prístroj začne okamžite vytvárať vodnú hmlu. Elegantný interiérový doplnok. 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Vysoká kvalita
 • 3-stupňová regulácia pary
 • Napájanie: 240V
 • Výkon: 12W
 • Hlučnosť: <=30 dB
 • Kapacita nádoby: 1500ml
 • Výkon pary 120 ml/h.
 • Modré nočné svetlo
 • Intuitívne ovládanie
 • Ľahko sa čistí

 

NÁŠ TIP

PRENOSNÝ VÝKONNÝ OCHLADZOVAČ VZDUCHU

prenosný ochladzovač vzduchu

Unikátny ochladzovač vzduchu Artic air je určený na rýchle schladenie vzduchu až o 8 °C, pre celkovú kvalitu vzduchu a príjemnú klímu v interiéri.

 

 

JEDINEČNÝ OCHLADZOVAČ, ZVLHČOVAČ A ČISTIČKA VZDUCHU 3V1

prenosná klimatizácia, zvlhčovač vzduchu a čistička vzduchu 3v1

Doprajte si úžasné osvieženie v horúcich letných dňoch. Táto prenosná klimatizácia predstavuje skvelý spôsob, ako ochladiť, zvlhčiť a vyčistiť vzduch, a to všetko naraz.

 

 

UNIKÁTNA PRENOSNÁ KLIMATIZÁCIA A ZVLHČOVAČ VZDUCHU 

prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu

Unikátna prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu 2v1 je určená na rýchle schladenie vzduchu, zlepšenie jeho kvality a dosiahnutie príjemnej klímy v interiéri.

 

 

ZVLHČOVAČ VZDUCHU S AROMATERAPIOU

zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodnej hmly a esenciálnych olejov.

 

 

KVALITNÁ ČISTIČKA VZDUCHU

 

čistička vzduchu

Vyskúšajte kvalitnú čističku vzduchu a váš domov získa zdravšie ovzdušie. Dokonalo sa zbavíte až 99,97 % znečisťujúcich látok v ovzduší, vrátane škodlivých plynov, baktérií a vírusov.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: