Praktická záhradná zásuvka s časovačom

Kód: DS77846470
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

  

Vyskúšajte praktickú záhradnú zásuvku s časovačom a behom okamihu získate prístup k elektrickej energii pre vaše spotrebiče, kdekoľvek budete potrebovať.

Využitie špeciálnej záhradnej zásuvky s časovačom je univerzálne. Môžete ju používať vo vašej záhrade, na chalupe, ba dokonca mnohokrát pomôže aj na dovolenke. Kdekoľvek vonku si pustíte rádio, zapnete kosačku, či nabijete mobil.

Vynikajúca záhradná zásuvka disponuje s funkciou časovača. Má v sebe zabudované hneď 2 zásuvky, obe chránené plastovým krytom.

Pri výrobe tejto unikátnej pomôcky do exteriéru boli použité vysoko kvalitné materiály. Táto záhradná zásuvka s časovačom určite poteší každého, kto rád trávi čas vonku.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA ZÁHRADNÁ ZÁSUVKA

Potrebujete dve zásuvky a ešte k tomu ďaleko od domu? To nie je žiaden problém. Stačí využiť výhody vynikajúcej záhradnej zásuvky a behom okamihu získate prístup k elektrickej energii kdekoľvek budete chcieť.

  • do záhrady
  • na chalupu
  • na dovolenku

 prakticka-zasuvka-s-casovacom

 

UNIVERZÁLNE EXTERNÉ POUŽITIE

Jedinečná záhradná zásuvka je vyrobená so zemným hrotom tak, aby sa dala jednoducho, kdekoľvek a kedykoľvek využívať. Vďaka svojmu veľmi jednoduchému a funkčnému dizajnu je skutočne univerzálna.

Je možné ju využívať pravidelne, napríklad pri kosení trávy. Takisto je ideálna aj na občasné využitie, napríklad na dovolenkách, keď zrazu nutne potrebujete vonku zapojiť viac elektrických zariadení.

 

2 ZÁSUVKY S KRYTOM A ČASOVAČOM

Praktická záhradná zásuvka má v sebe zabudované hneď 2 zásuvky. Obe sú samozrejme chránené plastovým krytom. Ďalším významným prvkom je časovač, ktorý sa nachádza zo zadnej strany zásuviek. Je to skutočne veľmi praktická pomôcka.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Špeciálna záhradná zásuvka so zemným hrotom sa používa veľmi pohodlne. Zemný hrot sa jednoducho zasunie do záhradnej pôdy. Takýto spôsob upevnenia je hlavne rýchly, bezpečný a spoľahlivý. Zvládne to naozaj ktokoľvek a kdekoľvek.

 

 zahradna-zasuvka-s-casovacom

S 1,5 M KÁBLOM

Súčasťou záhradnej zásuvky s časovačom je aj 1,5 m kábel. Tento jednoducho pripojíte k elektrickej zásuvke na dome, alebo pomocou predlžovačky. Takto si zaistíte možnosť pripájať 2 elektrospotrebiče naraz, kdekoľvek budete potrebovať.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Unikátna záhradná zásuvka je vyrobená z kvalitných materiálov. Vďaka tomu môžete využívať túto zásuvku veľmi dlho a spoľahlivo.

 

PRAKTICKÝ DARČEK

Pre každého, kto má rád praktické darčeky, je táto vynikajúca záhradná zásuvka s časovačom priam ideálnym darom. Je dobre využiteľný a zároveň pri uskladnení nezaberá veľa miesta. Určite mnohým urobí veľkú radosť.

 

 prakticka-zahradna-zasuvka-s-casovacom

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • záhradná zásuvka s 2 zásuvkami
  • s časovačom
  • s hrotom
  • dĺžka kábla: 1,5 m

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: