Prenosný výkonný ochladzovač vzduchu - DVOJBALENIE +DOPRAVA ZADARMO

Kód: DS99964695
Akcia Tip
€52,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 2 ks jedinečných ochladzovačov vzduchu za výhodnú cenu + DOPRAVA ZADARMO

Unikátny ochladzovač vzduchu Artic air je určený na rýchle schladenie vzduchu až o 8 °C, pre celkovú kvalitu vzduchu a príjemnú klímu v interiéri.

Prenosný ochladzovač je bez hluku, akéhokoľvek zápachu, netoxický a opakovateľne použiteľný. Užite si chladný, čistý a svieži vzduch nech ste kdekoľvek.

Navyše, tento jedinečný ochladzovač zároveň zvlhčuje a čistí vzduch. Takto prispieva k zdravšej klíme vo vašej domácnosti. To ocenia najmä všetci alergici, deti, starší a chorí ľudia.

Ochladzovač vzduchu sa hodí do akýchkoľvek izieb, kancelárií, spální, pracovní a iných priestorov. Môžete ho použiť aj v aute, karavane, skrátka všade, kde je to potrebné. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto ochladzovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

 • Pomáha v ochladiť vzduch v miestnosti
 • Zabezpečuje ideálnu vlhkosť
 • Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
 • Vytvára príjemnú klímu
 • Čistí a zvlhčuje vzduch
 • Supertichý s nastaviteľnou rýchlosťou

 

NÁŠ TIP

V prípade potreby si môžete ku prenosnému ochladzovaču vzduchu zakúpiť aj náhradný filter.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY OCHLADZOVAČ

Prinášame Vám tento unikátny ochladzovač, ktorý je najlepším riešením pre v horúcich letných dňoch. Dokonale rýchlo a účinne pomáha schladiť horúci vzduch, dodá potrebnú vlhkosť a vytvára tak zdravú klímu.  Artic air môžete nechať v miestnosti dlhodobo.

S týmto prenosným ochladzovačom:

 • Zabezpečí ideálnu teplotu
 • Minimálne prevádzkové náklady
 • Vytvára príjemnú klímu v byte, dome, kancelárii, salóne či galérii
 • Neškodí vášmu zdraviu

 

 prenosny-vykonny-ochladzovac

 

PREČO OCHLADZOVAČE VZDUCHU?

Nadmerná teplota v interiéri  zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie. Pri dlhodobom vystavení zvýšenej teplote je organizmus nadmerne unavený, vzniká bolesť hlavy, malátnosť, únava, dehydratácia. Obzvlášť citliví sú starší ľudia, chorí a deti. Pre nich môže mať dlhodobé vystavenie tropickým teplotám negatívne dôsledky na ich zdravie.

Oproti klasickým klimatizáciam sú náklady na prevádzku a obstaranie minimálne. Je tiež omnoho ekologickejší a neškodí zdraviu.

 

PRE ZDRAVŠÍ VZDUCH

Okrem chladenia vzduchu má tento chladič jedinečnú vlastnosť, čistí a zvlhčuje vzduch. To ocenia všetci alergici ale aj starší a chorí. Zdravý, čistý a svieži vzduch je cestou k fyzickej a psychyckej pohode.

 

PRE ČISTÝ, CHLADNÝ A SVIEŽI VZDUCH KDEKOĽVEK

Ochladzovač môžete používať všade  napríklad v spálni a detskej izbe, obývačke, pracovni v podkroví. Je vhodný pre každého, kto túži po rýchlom a zaručenom ochladení, kto pracuje na teplom mieste, pre všetky rodiny s deťmi, starých, chorých na cesty, do karavanu, kempu na internát, skrátka všade, kde sa chcete cítiť príjemne.

 

 prenosny-ochladzovac

 

ŠETRNÝ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Chladič je oveľa účinnejší ako ventilátor no na rozdiel od klasických klimatizácii nepoužíva chemické chladivo, freóny. Je energeticky účinný a ekologický. Takto ho môžete používať aj v detskej izbe bez obáv o zdravie našich najmenších.

 

AKO SA OCHLADZOVAČ POUŽÍVA

Ochladzovač umiestnite v požadovanej miestnosti. Do zásobníka pridajte vodu. Zásobník má kapacitu 0,5 l, čo stačí na približne 7 až 8 hodín chladenia. Zapnite ho a nechajte pôsobiť.

Chladenie odparovaním je jedno z najefektívnejších spôsobov, ako prirodzene ochladiť vzduch. Tento ochladzovač vťahuje horúci vzduch a v chladiacej komore ho ochladí a následne ho okamžite premieňa na vlhký a svieži studený vzduch.

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY

Tento mobilný chladič je mimoriadne ľahký, skladný no maximálne účinný. Ľahko sa prenáša a môžete ho umiestniť kdekoľvek na stôl u užívať si príjemný komfort. Chladič je napájaný prostredníctvom USB káblu, pomocou adaptéru je ho možné napájať aj prostredníctvom siete.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstvo použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti a pracovne.

 prenosny-ochladzovac-vzduchu

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Prenosná, skladná
 • Má tri stupne chladenia
 • Kompatibilný s USB 2.0 a vyššie
 • Napájanie cez USB
 • Farebné podsvietenie - 7 LED farieb
 • Napĺňa sa vodou - plná nádržka vydrží 7,8 hodín
 • Nádržka 0,5 litrov
 • Nástup chladného vzduchu môže trvať až tri minútky
 • Pred použitím skontrolujte, či je látka v rebrách vystretý, inak nebude mať klimatizácia potrebný výkon.
 • Variantu odosielame podľa skladovej dostupnosti.

 

Návod na použitie: Prenosný výkonný ochladzovač vzduchu


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: