PÄŤBALENIE - Zvlhčovač vzduchu na radiátor - odparovač na radiátor

Kód: DB16900859
€21,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Balenie obsahuje 5 závesných zvlhčovačov vzduchu

Závesný zvlhčovač vzduchu na radiátor je určený na kvalitné zvlhčenie vzduchu, pre navodenie príjemnej klímy a pre celkovú kvalitu vzduchu. Vďaka špeciálnemu tvaru pomáha k rýchlemu navodeniu zdravej klímy.

Tento závesný odparovač na radiátor sa hodí do akýchkoľvek izieb, kancelárií, chodieb a iných priestorov. Môžete ho použiť všade, kde je to potrebné. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto zvlhčovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

  • Podporuje ideálnu vlhkosť u vás doma
  • Pomáha v prevencii proti suchému vzduchu a respiračným ťažkostiam
  • Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
  • Vytvára príjemnú klímu

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SKVELÝ ZVLHČOVAČ VZDUCHU NA RADIÁTOR - ODPAROVAČ

Závesný zvlhčovač vzduchu na radiátor je rokmi overený klasický spôsob pre pozvoľné a dlhodobé zvlhčenie vzduchu v zimných mesiacoch. Je ideálnym riešením do bytov, domov aj kancelárií. Spoznajte tento skvelý zvlhčovač pre dokonalú klímu.

 

 zvlhcovac-vzduchu

 

RÝCHLY A DLHODOBÝ ÚČINOK

Vďaka špeciálnemu designu odparovač pomáha  rýchlo a efektívne zvlhčiť miestnosti a prispieva k zdravej klíme v domácnosti. Zvlhčovač na radiátor môžete nechať v miestnosti dlhodobo.

 

PREČO ZVLHČOVAČ VZDUCHU?

Nadmerná suchosť zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie a majetok. Pri dlhodobom suchom vzduchu najmä v zimných mesiacoch môže dochádzať k respiračným ťažkostiam, vyšší výskyt alergií a celkovej psychickej a fyzickej nepohode. Tento odparovač na radiátor vám pomôže navodiť ideálnu klímu vo vašej domácnosti.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie.  Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti.

 unikatny odparovac-na-radiator

AKO SA ZVLHČOVAČ POUŽÍVA?

Obsluha odparovača je veľmi jednoduchá. Do zásobníka nalejete vodu a odparovač zaveste na požadovanom mieste. Elegantný interiérový doplnok.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 16,5x8,5cm
  • Ľahko sa čistí 

*Variantu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: