Špeciálna reflexná tepelne izolačná fólia k radiátoru

Kód: DS81313845
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Maximalizujte efektivitu vykurovania a ušetrite na účtoch za energie s našou špeciálnou reflexnou tepelne izolačnou fóliou k radiátoru.

Táto perfektná izolačná fólia je navrhnutá tak, aby optimalizovala tepelnú účinnosť vášho vykurovacieho systému a zároveň zlepšila vnútorný komfort vašich priestorov.

Jednoduchá inštalácia a kompaktný design umožňujú jej použitie s rôznymi typmi radiátorov bez toho, aby zaberala veľa miesta.

Vďaka vynikajúcim tepelnoizolačným vlastnostiam reflexnej fólie môžete očakávať nižšie náklady na vykurovanie a stabilnejšiu teplotu vo vašej domácnosti alebo pracovnom prostredí.

Urobte krok smerom k energeticky úspornej budúcnosti s našou spoľahlivou reflexnou tepelne izolačnou fóliou.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete  ďalšie doplnky a vychytávky do domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

KVALITNÁ REFLEXNÁ TEPELNE IZOLAČNÁ FÓLIA

Vylepšite účinnosť vášho vykurovania a zabezpečte si optimálny komfort vo vnútri vášho domova s našou kvalitnou reflexnou tepelnou izolačnou fóliou, navrhnutou špeciálne pre radiátory.

  • efektívne riešenie na znižovanie nákladov na vykurovanie
  • zlepšuje komfort vo vašej miestnosti
  • ideálna aj v starších alebo menej izolovaných budovách

 

Izolačná fólia k radiátoru

 

ENERGETICKÁ HOSPODÁRNOSŤ

Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa tepelný reflektor – jedinečná tepelne izolačná fólia jednoducho umiestni za radiátor a odrazí teplo späť do miestnosti. Týmto spôsobom minimalizuje tepelné straty cez stenu a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zabraňujú úniku tepla.

  • S touto unikátnou fóliou môžete dosiahnuť úsporu energie až o 10 %.

 

KU VŠETKÝM MODELOM RADIÁTOROV

Originálna reflexná tepelne izolačná fólia je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým modelom radiátorov. Je kompaktná a ľahko sa inštaluje za radiátor, čím okamžite zlepšuje energetickú efektívnosť vášho vykurovacieho systému.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Inštalácia reflexnej tepelnej izolačnej fólie je jednoduchá a rýchla. Stačí demontovať radiátor, zmerať potrebnú veľkosť fólie a zrezať ju podľa potreby. Čistý povrch je kľúčom k správnej inštalácii, preto pred aplikáciou odporúčame dôkladné vyčistenie oblasti.

 

Skvelá izolačná fólia

 

KOMPAKTNÁ VEĽKOSŤ

So svojou kompaktnou veľkosťou sa reflexná izolačná fólia ľahko zmestí za radiátor, a to bez toho, aby zaberala veľa miesta. Je diskrétna a účinná zároveň, čo ju robí ideálnym riešením pre akýkoľvek interiér.

 

PRE DOMÁCE I PRACOVNÉ PROSTREDIE

Táto reflexná tepelne izolačná fólia je vhodná pre použitie v domácom aj pracovnom prostredí. Pomáha udržiavať stabilnú teplotu vo vašich priestoroch a zároveň šetrí vaše financie vďaka úspore energie.

Užite si príjemné teplo s ohľadom na úsporu energie s našou reflexnou fóliou, či ste doma, alebo v práci.

 

ELEGANTNÉ A FUNKČNÉ RIEŠENIE ÚSPORY ENERGIE

Okrem svojej funkcionality je táto perfektná tepelná fólia aj elegantným doplnkom každého interiéru. S jej pomocou dosiahnete nielen úsporu energie, ale aj esteticky príjemné prostredie bez rušivých prvkov.

 

Skvelá tepelne izolačná fólia k radiátoru

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 100 x 56 x 0,2 cm
  • Hmotnosť: 95 g
  • Vrátane: 30 lepiacich podložiek s priemerom 2 cm
  • Materiál: MPET (exteriér), PE (interiér)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: