Bezpečnostná kľučka na okná so zámkom

Kód: DS40504471
Akcia Tip
€10,99 / ks
Skladom (>5 ks)
Variant
 
Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - bezpečnostné kľučky na okná so zámkom.

Táto kľučka je doslova nevyhnutnosťou pre každého, čo má malé deti alebo sa stará o starých ľudí. Slúži ako najbezpečnejšia detská poistka. Využijete ich tiež ako poistku proti nechcenému otvoreniu okna alebo balkónových dverí na chodbách, tiež napríklad v školách, škôlkach, klinikách, domovoch dôchodcov.

Od teraz sa nemusíte báť, že dieťa vo vašej neprítomnosti otvorí okná alebo balkónové dvere a dôjde k škaredej nehode. Po zavretí okna stačí stlačiť poistku a okno bude bezpečne uzatvorené. Na opätovné otvorenie musíte použiť kľúč.

Kľučka na okná s poistkou je univerzálna a hodí sa na väčšinu okien či balkónových dverí. Chráňte svoje deti pred úrazom s touto kľučkou s detskou poistkou.


 

DOPRAVA ZDARMA

Tu nájdete výhodné štvorbalenie kvalitných bezpečnostných kľučiek ku ktorému získavate dopravu zdarma.

Odporúčame aj detektor dymu proti požiaru.

Detailné informácie

Podrobný popis

BEZPEČNOSTNÉ KĽUČKY PRE BEZPEČNOSŤ VAŠEJ RODINY

Bezpečnosť je problém číslo jedna, pokiaľ ide o vašu rodinu. V domácnosti, kde sú malé deti, by malo byť všetko bezpečné, aby sa deťom nič nestalo. Dobrou správou je, že existuje cenovo efektívne riešenie na zabezpečenie vašich okien. Prinášame vám tieto jedinečné bezpečnostné kľučky na okná za výhodnú cenu.

 

 bezpecnostna-klucka-na-okna-so-zamkom

 

NAJEFEKTÍVNEJŠIE RIEŠENIE PROTI ÚRAZU

Bezpečnostná kľučka s detskou poistkou je najefektívnejšie riešenie na zabezpečenie vašich okien. Klasické detské poistky dokážu šikovnejšie deti prekonať. No táto poistka je maximálne bezpečná a praktická.

 

KDE VŠADE JU VYUŽIJETE

Kľučka na okná má univerzálny rozmer, ktorý je vhodný na väčšinu plastových okien, eurookien, hliníkových okien, balkónových dverí, vyklápacích aj klasických okien. Inštalujú sa namiesto pôvodnej kľučky. Prevedenie je univerzálna na ľavú aj pravú stranu okien.

Využijete ich tiež ako poistku proti nechcenému otvoreniu okna alebo balkónových dverí na chodbách, tiež napríklad v školách, škôlkach, klinikách, domovoch dôchodcov a iné.

 

 klucka-bezpecnostna

AKO BEZPEČNOSTNÁ KĽUČKA FUNGUJE

Inštalácia je jednoduchá a rýchla. Bezpečnostnú kľučku na okno jednoducho vymeníte za vašu terajšiu kľučku na oknách. Následne v prípade potreby stlačením poistky okno zamknete. Na odomknutie musíte použiť priložený kľúčik. Kľučka umožňuje ovládanie okna vo všetkých polohách aj v polohe pre mikroventiláciu.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe bezpečnostných kľučiek boli použité najkvalitnejšie materiály ktoré zabezpečia maximálnu životnosť aj pri namáhavom používaní. Máte istotu že vám budú kľučky slúžiť po množstvo rokov.

 

ROZMERY:

bezpecnostna klucka na okna


 

NÁŠ TIP

 

PRAKTICKÁ DETSKÁ POISTKA NA SKRINKY PRE BEZPEČNÝ DOMOV

 

detská poistka na skrinky

 

Použite spoľahlivú detskú poistku na skrinky a zvýšte bezpečnosť vašich malých detí vo svojej domácnostiPraktické bezpečnostné detské poistky na skrinky sú skutočne nevyhnutnosťou pre každého, kto má malé deti

 

 

OCHRANA ROHOV - CHRÁNIČ ROHOV STOLA A NÁBYTKU

 

ochrana rohov - chránič rohov stola a nábytku

 

Keď sa deti učia chodiť, padajú stovky krát. Zabezpečte svoju domácnosť a ochráňte vaše deti pred nárazmi, pomliaždeninami či rozbitím hlavy. Tieto kvalitné chrániče rohov vám s tým pomôžu.

 

 

UNIKÁTNE ZRKADLO DO AUTA PRE DETI

 

zrkadlo do auta pre deti

 

Vyskúšajte jedinečné zrkadlo do auta pre deti a získajte neustály prehľad o tom, čo vaše dieťatko robí, aj keď sedí v autosedačke otočenej proti smeru jazdy.

 

 

JEDINEČNÁ A PRAKTICKÁ DETSKÁ VIDEO PESTÚNKA

 

detská video pestúnka

 

Spoznajte túto jedinečnú video pestúnku, s ktorou budete mať Vaše bábätko pod dohľadom a v bezpečí, nech ste kdekoľvek. Ako náhle bude niečo Vášmu drobcovi chýbať, okamžite Vás na to upozorní. Výnimočný dosah, citlivé senzory a režim nočného videnia Vám poskytnú spoľahlivý prehľad.

 

 

UNIKÁTNY USPÁVAČ BÁBÄTIEK – BIELY ŠUM

 

biely šum - pomôcka na zaspávanie

 

Spoznajte tento skvelý uspávač bábätiek, ktorý pomôže zaspať vášmu drobcovi behom chvíle. Vďaka bielemu šumu to bude hračka. Biely šum pripomína bábätkám zvuky, ktoré počúvali v maternici. To ich upokojuje a uvoľňuje, a tak zaspia omnoho skôr.

 

 

DETSKÁ NOVORODENECKÁ VÁHA

 

digitálna detská váha do 20 kg

 

Praktická digitálna detská váha - kojenecká vám poskytne dokonalý prehľad o telesnej hmotnosti vášho bábätka. Je navrhnutá pre bezpečné, spoľahlivé a jednoduché použitie. Pomôže vám zabezpečiť dôslednú starostlivosť o vaše dieťatko.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: