Detektor dymu na wifi

Kód: DS85760027
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Detektor dymu - požiarny hlásič je špeciálne zariadenie pre detekciu ohňa a tlejúceho ohňa vo vašich domácnostiach. Chráňte to, na čom vám najviac záleží. Ochráňte zdravie vašej rodiny a váš majetok.  

Detektor dymu určený do miestností s možnosťou konfigurácie zariadenia pomocou vstavanej Wi-Fi a aplikácie.

Autonómny detektor dymu a tiež bezdrôtový detektor dymu má vysokú výdrž batérie, takže funguje aj pri výpadku elektriny. Je už neoddeliteľnou súčasťou domov, chát, bytov, garáží no môžete ho používať aj v karavanoch.  

  • Spoľahlivý detektor dymu  
  • Špičková, spoľahlivá ochrana  
  • Jednoduchá a rýchla inštalácia   
  • Ochráňte vaše zdravie a majetok  
  • Elegantný a nenápadný dizajn
  • LED dióda

Tu nájdete ďalšiu  zabezpečovaciu techniku ​​ pre váš byt či dom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

CHRÁŇTE TO, NA ČOM NAJVIAC ZÁLEŽÍ  

V živote nie je nič dôležitejšie ako zaistenie bezpečnosti vašej rodiny a domova, a mali by ste byť vždy pripravení. Štúdie ukazujú, že jednou z hlavných príčin smrti, ktorej sa dá predísť v dôsledku dymu a požiaru je absencia požiarneho hlásiča.  

Tento vysoko citlivý alarm dokáže odhaliť potencionálne nebezpečenstvo a bude včas signalizovať stav núdze, takže môžete rýchlo a bezpečne reagovať. Chráňte svoje zdravie a majetok.  

 

 inteligentný-wifi-detektor-dymu

 

KDE MÔŽETE DETEKTOR DYMU POUŽÍVAŤ  

Dymový detektor je všeobecne určený pre použitie vo vnútornom normálnom prostredí bez zvýšenej prašnosti a vlhkosti, ako sú byty, kancelárie, ubytovacie zariadenia, chodby a spoločné priestory obytných domov a pod.  

 

KVALITNÉ MATERIÁLY A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIÍ  

Vďaka najkvalitnejším materiálom a modernej technológii výroby je dymový hlásič vhodný do každej miestnosti. Vďaka napájaniu z batérií ho môžete inštalovať kdekoľvek, bez potreby pripojenia do elektrickej siete. Veľkou výhodou napájania pomocou batérií je fakt, že nedôjde k vypnutiu siete z dôvodu skratu elektrického zariadenia. Tento hlásič vás bude chrániť za každých okolností.  

 

AKO FUNGUJE POŽIARNY HLÁSIČ

Tento prémiový hlásič má zabudovaný vysoko citlivý fotoelektrický dymový senzor. Ten využíva optickú komôrku so zdrojom a prijímačom infračerveného svetla. Vniknutie dymu do komôrky spôsobuje zmenu toku svetla medzi zdrojom a prijímačom a detektor vyhlási poplach. Svetlo je neviditeľné a nevystupuje z komôrky do okolitého prostredia.  

 

  detektor-dymu

 

AKO NAINŠTALOVAŤ POŽIARNY HLÁSIČ

Základom rýchlej detekcie je fakt, aby sa plyn alebo dym dostal čo najskôr k požiarnemu hlásiču. Preto hlásič nikdy neinštalujte do rohov miestností, za záclony a za nábytok. Tu nedochádza k dostatočnému prúdeniu vzduchu a hlásič nebude správne detekovať dym alebo plyn. Vždy je vhodné umiestniť hlásič aspoň 30 až 40 cm od takéhoto miesta. Ideálnym miestom je strop alebo vrchná časť steny.  

Hlásič nie je vhodné inštalovať do blízkosti zdrojov tepla a prúdu vzduchu, ako sú vykurovacie telesá a klimatizácie. Tiež neinštalujte požiarny hlásič do kuchyne alebo miestnosti s krbom. V takom to prípade je vhodné nainštalovať požiarny hlásič do niektorých zo spojovacích miestností (schodisko, chodba).  

Nie je potrebné inštalovať hlásič do každej miestnosti v objektu. Najvhodnejšie je vytipovať najpravdepodobnejšie miesta vzniku požiaru. Požiar môže vzniknúť od spotrebnej elektroniky (televízory, veža, počítač alebo osvetlenie). Častou príčinou požiaru tiež bývajú zdroje tepla či ohňa (kachle, krby, sviečky).  

Jediná miestnosť, kam požiarny hlásič patrí v každom prípade, je každá spálňa. Tu vás spoľahlivo ochráni pred dymom, ktorý v spánku dokáže veľmi rýchlo udusiť. Tiež obývacia izba, spojovacie chodby, pracovňa, práčovňa či iné miestnosti sú vhodné na inštaláciu.  

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Napájanie:  DC3V (2x AAA batérie)
 • Typ zariadenia:  B
 • Indikácia slabej batérie:  <2,4V
 • Hlasitosť alarmu:  80dB / 1m
 • WiFi:  2,4G – 802,11 b/g/n
 • Detekčný rozsah:  20 m2
 • Prípustná teplota pracovného prostredia:  -10 ~ 50 stupňov C
 • Vlhkosť prevádzkového prostredia:  10% ~ 95% RH 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: