DVOJBALENIE - Efektívne loptičky do sušičky 4 ks

Kód: DA11730664
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Balenie obsahuje 4 x loptička do sušičky

Spoznajte jedinečné loptičky do sušičky, vďaka ktorým skrátite dobu sušenia a výrazne ušetríte energiu. Navyše, vaša bielizeň bude jemnejšia, mäkšia a vzdušnejšia.

Loptičky do sušičky v tvare ježkov, alebo antistatické guličky, sú špeciálne navrhnuté do sušičky prádla. Ježkovia z PVC materiálu sú bezpečné a netoxické. Svojou veľkosťou nezaberajú veľa miesta.

Guličky do sušičky oddeľujú a zabraňujú zamotaniu bielizne, preto ostane po sušení jemnejšia a nadýchaná. Stačí vložiť tieto magické loptičky do sušičky s bielizňou a ježkovia už splnia svoj účel.

Dlhá životnosť materiálu zaručuje opakované použitie. Oblečenie bude menej pokrčené a mäkšie. Tieto roztomilé ježko loptičky v bielej farbe plnia svoju funkciu bez použitia chemikálií.

Balenie dvoch kusov vám umožňuje používať ježkov podľa počtu kusov bielizne pre každodenné potreby. Ich antistatická vlastnosť má svoje výhody, nepoškodia oblečenie ani práčku a bielizeň efektívne oddelia.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VÝKONNÉ LOPTIČKY DO SUŠIČKY

Efektívne loptičky do sušičky sa stanú vaším každodenným pomocníkom v domácnosti. Presvedčí vás nie len roztomilým vzhľadom. Pre ich efektívnosťschopnosť ušetriť energiu, budú neoddeliteľnou súčasťou pri sušení bielizne v sušičke.

 

lopticky-do-susicky-jedinecne

 

PREČO PRÁVE TIETO GULIČKY DO SUŠIČKY?

 • šetrí energiu
 • bez nutnosti použitia chémie
 • jednoduché a opätovné použitie
 • dlhá životnosť
 • kvalitný materiál
 • funguje ako prírodné zmäkčovadlo
 • šetrné k životnému prostrediu
 • bielizeň bude jemnejšia, hebkejšia a pohodlnejšia na nosenie

 

ANTISTATICKÝ POMOCNÍK

Tento malý pomocník zabraňuje statickej elektrine, čím napomáha proti zamotávaniu bielizne, ktorá bude vďaka tomu prirodzene jemnejšia a mäkšia na dotyk, vrátane košieľ, nohavíc, sukní a iného oblečenia.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Gulička je z termoplastickej gumy s veľmi dobrou elasticitou. Vďaka tomu je odolná a má dlhú životnosť. Nie je však určená pre práčky, pretože rýchle otáčky bubna by ju mohli poškodiť.

Hroty ježka fungujú pri cirkulácii vzduchu v sušičke, preto vám nie len skráti dobu sušenia, ale aj ušetrí energiu.

 

lopticky-do-susicky

 

OPÄTOVNÉ POUŽITIE

Odteraz viac pohodlia a menej námahy. Kvalitný materiál zaručuje, aby ste mohli guličky používať znova a znova. Bielizeň tak bude po každom použití ako nová a príjemná na dotyk.

 

UŠETRÍ ČAS, ENERGIU, PENIAZE

Okrem toho, že loptičky do sušičky skracujú čas sušenia, ušetria aj energiu a peniaze. Slúžia ako prírodná aviváž, takže nie je potrebná akákoľvek zbytočná chémia.

 

BUĎTE OHĽADUPLNÍ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Vďaka týmto loptičkám  nie je potrebné zbytočne vyhadzovať peniaze za žiadne chemické prostriedky a zároveň tým šetríte  a neznečisťujete životné prostredie. Guličky vám to jednoducho uľahčia.

 

guličky-do-sušičky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: biela
 • materiál: PVC
 • balenie: 4 ks
 • veľkosť cca 9,5 mm x 6,5 mm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: