Vynikajúce citrónové čistiace tyčinky pre odtoky

Kód: DS22766375
€8,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte vynikajúce citrónové čistiace tyčinky pre odtoky, ktoré prinášajú nový spôsob, ako udržiavať vaše odtoky čisté, voňavé a bez problémov. V okamihu vyriešite problémy s upchatými odtokmi a nepríjemným zápachom vo vašej domácnosti.

S unikátnou enzýmovou technológiou a využitím prospešných baktérií vám už žiadne zátky a zápachy nebudú robiť starosti. Na citrónové čistiace tyčinky pre odtoky sa môžete spoľahnúť.

Tieto malé, ale výkonné čistiace tyčinky pre odtoky sú navrhnuté tak, aby prenikli hlboko do odtoku a odstránili mastnotu, jedlo a iné nečistoty, ktoré spôsobujú upchatie. Navyše odstraňujú zápachuvoľňujú čiastočky citrónovej vône.

Každé balenie citrónových čistiacich tyčiniek pre odtoky obsahuje 12 tyčiniek, čo zabezpečuje trvalé čistenie a dezodoráciu vo vašom domove po dobu celého roka.bezpečné pre všetky typy odtokov a môžu sa používať aj v septických systémoch.

Užite si čisté odtoky s príjemnou citrónovou vôňou.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete kvalitný filter na vodu na batériu.

Tu ponúkame náhradný filter na vodu na batériu.

Pozrite sa tiež na praktický dávkovač na saponát – na jar do kuchyne.

Prinášame vám tiež originálne a praktické kuchynské doplnky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ÚŽASNÉ CITRÓNOVÉ ČISTIACE TYČINKY PRE ODTOKY

Aj vás otravuje nepríjemný zápach z odtokov a neodtekajúce odtoky? V tom prípade siahnite po najnovšej inovácii v účinnom čistení odtokov, akou sú citrónové čistiace tyčinky pre odtoky.

 • dokonalé čistenie odtokov
 • využíva účinky prospešných baktérií a rastlinných enzýmov
 • osviežuje vzduch citrónovou vôňou
 • balenie obsahuje 12 tyčiniek

 

praktické citrónové čistiace tyčinky pre odtoky 

DOKONALO ČISTÉ ODTOKY

Vylepšite si čistenie odtokov v kuchyni i v kúpeľni. Zablokované odtoky a nepríjemné zápachy nemajú šancu proti citrónovým čistiacim tyčinkám pre odtoky. Zažite ich pohodlné použitie, účinnosť a prírodnú silu.

Rozkladá:

 • tuky
 • zvyšky jedál
 • organické nečistoty

Cieleným a účinným čistením odtokov sa takto spoľahlivo docielia dlhotrvajúce výsledky, čím sa zabráni mnohým možným budúcim problémom s odtokom.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE A DLHOTRVAJÚCE VÝSLEDKY

Používanie vynikajúcich čistiacich tyčiniek pre odtoky je jednoduché ako nikdy predtým.

 • jednu tyčinku vložíte do otvoru odtoku
 • nechajte tyčinku pôsobiť po dobu 1 mesiaca
 • pomalé uvoľňovanie účinných látok zaručuje trvalé čistenie a dezodoráciu

Tieto praktické tyčinky urobia ťažkú prácu za vás, udržiavajú vaše odtoky voľné a zabezpečujú príjemnú a čistú vôňu vo vašom domove.

 

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Tieto profesionálne čistiace tyčinky pre odtoky s citrónovou vôňou sú bezpečné pre všetky typy odtokov, vrátane kuchynských drezov a vaní.

Sú vhodné pre univerzálne použitie, čo ich robí všestrannými pre rôzne potreby čistenia odtokov. Navyše, sú kompatibilné so septickými systémami, takže si môžete vychutnať čistotu a sviežu vôňu vo vašom dome bez akýchkoľvek obáv.

 

nápomocné citrónové čistiace tyčinky pre odtoky 

VÝKONNÝ ENZÝMOVÝ ÚČINOK

Zabudnite na neodstrániteľné zátky a nepríjemné zápachy. Pokročilá formula využíva prirodzenú silu enzýmov a prospešných baktérií na rozklad tuku, zvyškov jedla a organických nečistôt, ktoré tieto zátky spôsobujú.

 

BEZPEČNÉ PRE VAŠU RODINU A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Pri výbere čistiacich prostriedkov je dôležité myslieť na svoju rodinu aj na životné prostredie. Preto sú spoľahlivé citrónové čistiace tyčinky pre odtoky vyrobené z ekologických materiálov a prírodných zložiek. Váš režim čistenia odtokov bude bezpečný a ekologicky zodpovedný.

Aj keď sú čistiace tyčinky veľmi účinným riešením na čistenie odtokov, je dôležité s nimi zaobchádzať opatrne. Uchovávajte tyčinky mimo dosahu detí.

 

BALENIE NA CELÝ ROK

Výkonné čistiace tyčinky pre odtoky citrónové sú určené na mesačné použitie, čo zaisťuje optimálnu účinnosť a bezproblémový režim údržby odtokov. Takto vám toto balenie vydrží až na 1 celý rok.

 

skvelé citrónové čistiace tyčinky pre odtoky 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • citrónové čistiace tyčinky pre odtoky
 • balenie obsahuje 12 tyčiniek
 • využíva účinky prospešných baktérií a rastlinných enzýmov
 • osviežuje vzduch citrónovou vôňou

 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÝ VANKÚŠ DO VANE

 

vankúš do vane

 

Spoznajte tento jedinečný vankúš do vanevďaka ktorému si doprajete nezabudnuteľný relaxačný kúpeľ v pohodlí vášho domova. Vankúš vám poskytne potrebný komfort a pohodlie. Stačí už len pridať penu do kúpeľa, teplú vodu a sviečky.

 

 

VYNIKAJÚCI PROTIŠMYKOVÝ KOBEREC DO KÚPEĽNE

protišmykový koberec nielen do kúpeľne

Vyskúšajte tento jedinečný protišmykový koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni.

 

 

JEDINEČNÁ FILTRAČNÁ SPRCHOVÁ HLAVICA S MINERÁLMI

 

filtračná sprchová hlavica s minerálmi

 

Spoznajte vynikajúcu filtračnú sprchovú hlavicu s minerálmi a citrónovou vložkou. Už po prvom sprchovaní pocítite jej výhody, ako sú jemnejšia pokožka tela i hlavy, kvalitnejšie vlasy a relaxačné účinky aromaterapie.

 

 

JEDINEČNÝ BEZDOTYKOVÝ DÁVKOVAČ MYDLA

 

bezdotykový dávkovač mydla

 

Spoznajte tento jedinečný bezdotykový dávkovač mydla, vďaka ktorému bude umývanie rúk maximálne hygienické, komfortné a rýchle. 

 

 

ŠUMIVÉ GULE DO KÚPEĽA

šumivé gule do kúpeľa

Šumivé gule do kúpeľa - Rosé - táto zmyselná šumivá gula do kúpeľa navodí tú najromantickejšiu atmosféru. Doplňte váš kúpeľ o lupene ruží a zažite tie najromantickejšie chvíle plné vášne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: