ŠTVORBALENIE - Praktické tesnenie pod dvere proti prievanu

Kód: DB24404963
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Unikátna ochrana proti prievanu vám poskytne dokonalú izoláciu pred prievanom, únikmi tepla, hmyzom,  hlukom či zápachom. Je to perfektné riešenie, ktoré vám pomôže izolovať váš domov počas ktorejkoľvek sezóny.

Tesnenie proti prievanu je vhodné na rôzne druhy interiérových dverí ako maximálne účinná ochrana proti prievanu. Utesnite vaše dvere a zbavte sa prievanu, hluku a úniku tepla. S ňou dosiahnete maximálne šetrenie energie a peňazí! Jej výhodou je univerzálnosť – môžete ju nasadiť na akékoľvek dvere.

Vďaka výnimočnému designu a špeciálnym materiálom dokáže dokonale utesniť akékoľvek dvere. Pri pohybe nijako neprekáža. Tesnenie je univerzálne, takže sa dá použiť na akékoľvek dvere.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

DOKONALÁ OCHRANA NA DVERE PROTI PRIEVANU

Toto tesnenie má výnimočnú vlastnosť – lepí sa na dvere pomocou suchého zipsu. Práve preto vám poskytne dokonalý tesniaci efekt a zároveň komfort, ak ho potrebujete z dverí odstrániť.  Výhodou je, že mu neprekážajú klasické prahy. 

  • Žiadne úniky tepla
  • Ochrana proti prievanu a prachu
  • Maximálne šetrenie energie a peňazí
  • Na akékoľvek dvere 

 

 tesnenie pod dvere proti prievanu4

 

CHRÁNI VAŠE ZDRAVIE

Prievan je škodlivý pre vás, vaše deti aj zvieracích miláčikov. Dlhodobé vystavenie prievanu môže mať vážne zdravotné účinky. Toto tesnenie proti prievanu vám pomôže ochrániť vaše zdravie.

 

ŠETRÍ VAŠE PENIAZE

Určite to poznáte, vykúrite si izbu ale teplo vám uniká do iných izieb alebo vonku. Takéto tepelné straty sú veľmi nákladné. Prestaňte míňať ťažko zarobené peniaze na vysoké účty za kúrenie a klimatizáciu. Vyrieši to práve dobré tesnenie. Vyskúšajte toto účinné tesnenie proti prievanu pod dvere a ušetríte.

 

OCHRANA PROTI LEZÚCEMU HMYZU

Dobre utesnené dvere vám môžu pomôcť ochrániť vašu domácnosť pred neželanými návštevníkmi, akými sú lezúci hmyz, pavúky, myši a iné.

 

tesnenie pod dvere proti prievanu7 

 

PRE DOKONALÚ ZVUKOVÚ IZOLÁCIU

Táto ochrana proti prievanu vám utesní dvere tak dokonale, že nielenže nebude nikde prefukovať, ale vytvorí aj lepšiu zvukovú izoláciu. Už vás nebude rušiť hlasná hudba z detskej izby. 

 

KDE VŠADE TESNENIE NA DVERE VYUŽIJETE

Toto špeciálne tesnenie na dvere je univerzálne. Využijete ho na akékoľvek dvere. Je možné použiť ho na vchodové dvere, ale samozrejme taktiež aj na ostatné dvere v byte. Rozmery sa dajú upraviť tak, aby tesnenie dokonale pasovalo práve pre vaše dvere. Tesnenie sa s ľahkosťou používa na akejkoľvek podlahe či kobercoch.

 

AKO SA TESNENIE POUŽÍVA

Používanie ochrany proti prievanu je nesmierne jednoduché a nasadiť ho zvládne naozaj každý. Najprv odmerajte veľkosť dverí. Tesnenie skráťte podľa potreby. Potom na dvere nalepte pás so suchým zipsom, na ktoré následne pripevníte tesnenie.

 

 tesnenie pod dvere proti prievanu5


TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • ušetrí peniaze za energie
  • možnosť úpravy dĺžky
  • vhodná pod dvere i okná
  • inštalácia: suchý zips

 

 NÁŠ TIP 

UNIKÁTNE PROTIŠMYKOVÉ PODLOŽKY POD KOBEREC 

protišmykové podložky pod koberec

Rozlúčte sa so šmýkajucími kobercami a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie protišmykové podložky pod koberec. Od teraz sa nemusíte báť, že zakopnete o koberec, alebo že sa na ňom pošmyknete.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ PODLOŽKA DO KÚPEĽNE

 

protišmyková podložka do kúpeľne

 

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - protišmyková podložka do sprchy a vane. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte.

 

 

VYNIKAJÚCI PAMÄŤOVÝ KOBEREC DO KÚPEĽNE

 

koberec s pamäťovou penou

 

Vyskúšajte tento jedinečný koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ SVIETIACA PÁSKA NA SCHODY

 

protišmyková svietiaca páska na schody

 

Máte klzkú podlahu? Chcete predísť nebezpečnému pádu zo schodov? S tým Vám pomôže táto jedinečná páska proti pošmyknutiu. Dodá vám potrebnú oporu a stabilitu aj na klzkých povrchoch.

 

 

PRAKTICKÉ BRANO NA DVERE

 

brano na dvere

 

Vyskúšajte špeciálne brano na dvere a už nikdy nebudete mať problém s otvorenými dverami. Tie sa vám pomocou tohto jedinečného zatvárača dverí pohodlne zatvoria úplne samé.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: